Kombi & Radyatör Servisi

Kombi & Radyatör Servisi

Kombi & Radyatör Servisi

Tüm Ustalar

Kayıtlı 120 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Kombi & Radyatör Servisi Firmaları

Mahir Şenol

Fabrika bölge Servis

Hasan Hüseyin Sarıoğlan

Beyaz eşya kombi klima servisi olarak hizmet vermekteyiz

Murat Koç

Ozgur Cecen

Aksaray kombi servis

Gokhan comak

30 yıldır tesisat sektörünün içindeyiz geçmişten bugüne teknolojik olarak gelişen tesisat sistemini

MESUT DOGANCIOGLU

KOMBİ KLİMA BAKIM ARIZA TESBİT SERVİSİ PETEK TEMİZLİĞİ

Semih aysu

Son gelen Kombi & Radyatör Servisi talepleri

Kombi bakım işlemi yapılması gerekiyor yardımcı olun
İstanbul / Bakırköy
Kombi ateşlemiyor
Bursa / Osmangazi
Kombi Isıtmıyor
İstanbul / Beşiktaş

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Kombi & Radyatör Servisi ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Kombi & Radyatör Servisi

Radyatör Kombi Servisi

Radyatör ve kombi servisi konusunda destek için Ustala.com’da alanında uzman kişi ve firmalardan destek alınması gerekir. Kışın kombilerimizi çalıştırmaya başlamadan önce kombi ve petek bakımının öncesinde en iyi şekilde yapılması gerekir. Doğru ve güvenli ısınma için petek temizliği ve bakımı, kombi bakımı işlerinin öncesinde yapılması çok önemlidir.

Kışın yaklaşmasıyla birlikte iç mekanların ısıtılması konusu yeniden gündeme geldi. Soğuyan havalarla birlikte iç mekanların ısıtılmasına başlandı. Kalorifer ya da doğalgaz kullananlar için kombi ve radyatör bakımı da gerekli bir ihtiyaç halini aldı. Sağlıklı ve ekonomik bir ısınma gerçekleştirmek için petek bakım ve temizliği, kombi bakımı zamanında yaptırılması gerekir. Kombi bakımının özellikle belirli aralıklarla düzenli bir şekilde yapılması önemlidir. Gaz kaçağı riskini, bozulma riskini önlemek için kombide hasar durumu olup olmadığının tespit edilmesi gerekir. Bunun için de kombi bakımın zamanın yapılması gerekir.

Aynı şekilde peteklerin bakım ve temizliğinin yapılması da iyi ve sağlıklı bir ısıtma için önemlidir. Peteklerin havasının alınması, pis suyunun boşaltılması gerekir. Bozuk petekler varsa yaptırılması ya da yenisinin alınıp değiştirilmesi gerekir. Kombi de ömrünü doldurduysa sağlıklı ve ekonomik kullanım için yeni kombi alımı yapılabilir. Tüm bunlara dikkat edilerek sağlıklı ve güvenli bir ısınma gerçekleştirilebilir

Kombi Bakımının Önemi

Kombi tamiri kombilerin güvenli kullanımı için dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Isınma ihtiyacı ve evimizdeki sıcak suyun karşılanmasında kullanılan kombilerin bakımının tam olarak yapılması güvenlik açısından çok önemlidir. Aynı zamanda uzun süre kombi kullanımı için kombi bakım ve onarımı zamanlı ve düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Kombi bakımının periyodik aralıklarla yapılması olması muhtemel kombi arızalarının saptanması açısından da önemlidir. Bu açıdan geç kalmadan sorunların zamanında tespiti için kombi bakımının vaktinde yapılması gerekir. Tüm bu işlemler için yapmanız gereken tek şey Ustala.com’a üye olarak ilan vermek. Verdiğiniz ilana size en yakın işin ehli ustalar en kısa sürede teklif göndererek ilanınıza dönüş yapacaklardır. 

Kombi bakımı ihmal edildiğinde pek çok sorunla karşı karşıya kalınır. Örneğin gaz kaçağı gibi başta güvenlik açısından riskli sorunlar oluşabilir. Bakım ve onarımı yapılmayan kombiler arızalı oldukları için yeterince ısı ve sıcaklık vermez. Faturaya da daha fazla ücret yansıyabilir. Bu bakımdan kombi bakım ve onarımının geç kalmadan yapılması gerekir.

Hayatımıza konfor katan ve kolaylaştıran kombilerin güvenlik açısından bakım ve onarımı şarttır. Düzenli bir şekilde periyodik bakımları yapılan kombiler çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanım imkanı sağlar. 

Kombi bakım ve onarım konusunda yetkili servisten destek alınması gerekir. Bu işle görevli yetkili kişiler kombideki sorunları tespit ederek zamanında müdahale edilmesi konusunda size yardımcı olur. Cihaz içinde tozlar varsa öncelikle bunlar temizlenir. Bunun dışında suyun radyatöre ulaşma sıcaklığı, doğalgaz emisyon filtreleri, elektrik bağlantısı gibi pek çok durumlar yetkili servis tarafından kontrol edilir. Sorun olan kısımlar için bakım ve onarım işlemleri yapılır. 

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi bakım işlemleri genelde kışa girilen dönemlerde yapılmaktadır. Pek çok kişi bu dönemde kombi bakım ve onarımını yaptırmaktadır. Bunun dışındaki zamanlarda da kombi bakım onarım işlemleri yapılabilir.

Kombi bakımının düzenli aralıklarla çok zaman geçirilmeden yapılması gerekir. En az yılda bir kez kombi bakımının yapılması gerekir. Kombi bakımı yapılmadığında ısı ve sıcaklık açısından yeterince verim alamaz ve daha fazla yakıt harcamak durumda kalabilirsiniz. Bu da faturanıza daha fazla ücret yansımasına neden olabilir. Gaz kaçırma gibi hayati riskler de kombi bakımının ihmal edildiği durumlarda yaşanabilir. Bu bakımdan kombi bakımının zamanında yapılması gerekir. 

Radyatör Temizliği ve Önemi

Radyatör bakım ve tamiri de kombi bakımından sonra yapılması gereken işlerden birisidir. Kış boyunca içi pis suyla dolan radyatör temizliğinin de radyatörlerin kullanılmadan önce yapılması gereken işlemlerdendir. Radyatör yani petek temizliği konusunda da uzman kişilerden yardım alınmalıdır.

Petekleriniz borulardaki sıcak su aracılığıyla ısınır. Bu boruların içinde herhangi bir pislik ya da kirler boruların tıkanmasına yol açar. Boruların tıkanması ısının yeterince alınamamasını sağlamaktadır. Bu da daha çok ısı kullanımına ve dolayısıyla daha yüksek fatura yansımasına neden olabilir.

Hem daha iyi bir ısınma gerçekleştirmek hem de daha ekonomik bir ısınma gerçekleştirmek için peteklerinde bakım ve onarımının yapılması gerekir. Borulardaki tıkanıklığı gidermek için petek temizliğinin yapılması gereklidir. 

Radyatör temizliğinin gerekli olup olmadığını anlamak için peteklerin ısı verip vermediğine bakabilirsiniz. Peteğin üst kısmı soğuk altı sıcaksa peteğin havasını almanız gereklidir. Bu işlemi peteğiniz kapalıyken yapmalısınız. Radyatörün yanındaki su tahliye vanası açılarak bir kovaya su ve hava boşaltılır. Suyu akıtarak petek içindeki pisliklerin temizlenmesi sağalanır. Bu şekilde tüm peteklerinizin havasını alarak peteklerinizin içini temizleyebilirsiniz.

Petek temizliği konusunda bilginiz yoksa bu konuda Ustala.com’un uzmanlarından destek alabilirsiniz. Peteklerin iyi bir şekilde temizliği için petekler uzmanlar tarafından yerinden çıkarılır. Banyoda giriş vanasında tazyiklim su verilerek yıkama işlemi yapılır. Sonrasında işlemler bittikten sonra petekler tekrar yerine takılır. Kombideki su basıncı da 1,5 ve 2 bardan az ise kombiye su ekleme işlemi yapılır. 

Radyatör Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi bakım ve temizliği gibi radyatör bakım ve temizliği içinde kesin bir tarih olmasa da kış gelmeden önce temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kışın iyi bir ısınma gerçekleştirmek için kombi kadar petek temizlik ve bakımının da yapılması gerekir. Radyatörler temizliği yapılırken içinin olduğu kadar dış temizliğinin yapılması da peteklerin daha iyi ısınmasını ve dolayısıyla sıcaklıktan daha iyi verim almamızı sağlayabilir. Bu açıdan radyatörlerin hem iç hem de dış temizliğinin en iyi şekilde yapılması gerekir. Böylece petekleriniz çok daha iyi ısı verecek ve faturanız da daha düşük olacaktır. Böylece hem iyi bir ısınma gerçekleştirecek hem de daha az fatura ödeyerek ekonomik bir ısınma işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

E.C.A Kombi Servisi

E.C.A kombi servisi ile kombi ve peteklerinizin bakım ve onarımını kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kombi ve peteklerinizden en iyi verimi almak için firmadan uzman desteği alabilirsiniz. Firma ile iletişime geçtikten sonra istediğiniz gün ve saatte firma evinize gelerek kombi ve radyatörlerinizi kontrol edecek, bakım ve temizliklerini yapacaktır. Kombi ve petekleriniz E.C.A kalitesiyle en iyi şekilde bakım ve onarımı yapılarak sağlıklı ve verimli bir şekilde hizmet alabilmeniz sağlanacaktır.

Buderus Kombi Servisi

Buderus kombi servisi ile kombi ve petek bakım ve temizliğinde maksimum hizmet alabilirsiniz. Buderus kombi ve petek bakım ve temizliği konusunda uzman yetkili firma size bu alanda ihtiyacınız olan hizmeti en iyi şekilde sağlamaya çalışacaktır. Kombi ve petek bakım ve temizliğinde destek almak isteyen müşteriler firma ile iletişime geçebilirler.

Bir Tıkla Müşteriye Ulaşın

Kombi ustası olarak kombi bakım ve servisi konusunda uzman olduğunuzu düşünüyorsanız bu alanda hizmet almak isteyen müşterilere ustala.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Online olarak kombi bakım ve servis konusunda ilan veren müşterilerin ilanlarına teklif gönderebilir ve bu alanda müşterilere ulaşma şansı elde edebilirsiniz. Müşterilerin kolayca size ulaşması için referanslarınla birlikte fiyat teklifi gönderebilirsiniz.