İlaçlama

İstanbul İlaçlama

İstanbul İlaçlama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 16 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul İlaçlama Firmaları

Burak SARITAŞ

Main temizlik

Makro Haşere İlaçlama

Mouse & Master ilaçlama 1996 yılında İstanbul'da kurulmuş profesyonel bir haşere kontrol hizmeti fir

Son gelen İstanbul İlaçlama talepleri

Evi tamamen ilaçlama
Antalya / Kepez
apartmanın Damla yöntemi ile çatı ve Bodrum olmak üzere binanın tamamının n ilaclanmasi talep edilmektedir. (fare ve haserelere karşı.) 5 katlı binadır
İstanbul / Eyüp
Merhabalar, Sarıyer de çatı katında oturuyorum. Çatı boşluğu ve evin içinin ilaçlanmasını istiyorum. Hem böcek hem de fare olma düşüncesi beni rahatsız ettiği için rutin 3-4 ayda bir ilaçlama konusunda anlaşabileceğim işini iyi yapan birini arıyorum. Evde köpeğim olduğu için köpekten korkmayan ve Sarıyer civarında olması devamlı olması konusunda tercihim olur. Aktif biri olması daha da iyi olur:)
İstanbul / Sarıyer

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

İlaçlama ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre İlaçlama

İstanbul İlaçlama Firmaları

Evinde ya da iş yerinde çeşitli haşere sorunları yaşayanların, sorunun büyümemesi için en kısa sürede profesyonel firmalardan destek alması gerekiyor. Özellikle büyük şehirlerde, böceklerin yaşayabileceği doğal ortamların kısıtlanması, yeterince temizlenmeyen mutfak ve kazan dairesi gibi etkenlere bağlı olarak istenmeyen yerlerde haşereler üreyebiliyor. Haşerelerin kontrol altına alınması için yaşadığınız binanın ya da iş yerinizin belirli periyotlarla ilaçlanması gerekiyor.

İstanbul böcek ilaçlama firmaları size her tür haşere ve böcek sorunlarınızda yardım etmek için hazır bekliyor. Binanızda böceklenme sorunu yoksa bile belirli aralıklarla binanızı ilaçlayarak, sorun oluşmadan önlem alabilirsiniz. Böcek ilaçlama firmaları ile çalışmaya başlamadan önce firmanın tüm ilaçlama hizmetlerine ve ilaçlama sırasında kullanılan solüsyonlara da dikkat edilmesi gerekiyor. Böcek ilaçlamada kullanılan ürünlerin, solunması halinde insan sağlığına zarar vermiyor olması büyük önem taşıyor. Bu nedenle her zaman Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile çalışan firmaların tercih edilmesi gerekiyor.

Böcek İlaçlama Firmaları Hangi Hizmetleri Veriyor?

İstanbul haşere ilaçlama firmaları, firmanın kapasitesine göre sizlere daha gelişmiş hizmetler de sunabiliyor. Siz de almak istediğiniz hizmetlere en uygun firmalar ile anlaşarak çeşitli haşere sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Daha küçük çaplı firmalar sadece kapalı alanlar için sıvı ilaçlama yaparken, kurumsal firmalar EFC tuzak sistemleri ve jel ilaçlama gibi daha gelişmiş hizmetler de sunuyor. Peki, böcek ilaçlama firmalarından alabileceğiniz hizmetler nelerdir?

İlaçlama firmaları tarafından genel olarak sunulan hizmetler;

  • Dezenfektasyon,
  • Kapalı Alan Sıvı İlaçlama,
  • Jel Ürün İlaçlama,
  • Kapalı Alan Çevresi Sıvı İlaçlama,
  • Kemirgen Tuzak İstasyonları,
  • EFC Tuzak Kontrolleri olarak sıralanmaktadır.

almak istediğiniz hizmet detayları için firma ile iletişime geçmeniz ve tüm hizmetlerin uygulama yöntemlerini ve fiyatlarını sormanız gerekiyor.

Dezenfeksiyon Uygulamaları Nedir?

İlaçlama şirketleri tarafından verilen dezenfeksiyon işlemlerinde, ULV cihazı ve su bazlı dezenfektanlar kullanılmaktadır. Uygulanan dezenfektanlar mikron boyutuna kadar ayrıştırılarak bölgeye uygulanmaktadır. Kullanılan dezenfeksiyon ürünleri, havada uzun süre asılı kalarak ortamın tamamına yayılır. Bu sayede uygulamanın etki kapasitesi arttırılarak tüm ortamın temizlenmesi sağlanır. Günümüz sağlık sorunları da düşünüldüğünde dezenfeksiyon işlemi yapan ilaçlama firmalarının önemi büyük ölçüde artıyor.

Kapalı Alan Sıvı İlaçlama Nedir?

Sıvı ilaçlama sistemi özellikle İstanbul pire ilaçlama firmaları tarafından sıklıkla tercih edilen uygulamalardan biridir. İlaçlama yapılan bölgede yaşayan tüm uçan ve yürüyen böceklerin yok edilmesinde tercih edilir. Ortam temizlendikten sonra kalıcılığı devam eden ilaçlar kullanılmaktadır. Böylelikle ilaçlama yapılan bölgenin böceklere karşı uzun süre korunması sağlanır. İlaçlama firmaları tarafından kullanılan sıvı ilaçların tamamının Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması gerekiyor.

Kapalı Alan Dışı Sıvı İlaçlama Nedir?

Kapalı ortamların ilaçlaması yapılmış olsa bile ortam dışarısına ilaçlama yapılmaması halinde, yapılan ilaçlamanın etki süresi oldukça kısa olacaktır. Bu nedenle kapalı ortamın 1,5 metre çevresine kapalı alan dışı sıvı ilaçlama yapılmalıdır. Kapalı alanların dışında yaşayan tüm böcek türlerinin yok edilmesinin yanı sıra bölgede de koruma kalkanı oluşturulur. Yapılan tüm uygulamalarda kullanılan temizlik ürünlerinin Sağlık Bakanlığı onaylı olması büyük önem taşıyor.

Jel İlaçlama Nedir?

Jel ilaçlama genel olarak karınca ve hamamböceği gibi yürüyen böceklerin kontrolünde tercih edilmektedir. Jel uygulamaları uçan haşerelere karşı etkili değildir. Jel ürün ilaçlamaları sayesinde çeşitli haşerelerin binanızda ve işyerinizde üremesini engelleyebilirsiniz.

Tuzak İstasyonları Nedir?

Özellikle kapalı alanlar için kemirgenler en büyük sorunlardan bir tanesidir. Kemirgenlerin kontrolünde yapılan ilaçlama işlemlerinin yanı sıra kontrol istasyonları ve EFC tuzakları da kullanılmaktadır. Kemirgenlerin kapalı ortamlara giriş yaptığı bölgelere yerleştirilen çeşitli tuzaklar sayesinde, kemirgen popülasyonu kontrol altına alınmaktadır.

İlaçlama Firmaları ile Anlaşırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama firmalarının tamamı ev, apartman ve ofislerde karşılaşılan böcek ve kemirgenlerin ortamdan uzaklaştırılması için hizmet vermektedir. İstanbul böcek ilaçlama firmaları tarafından kullanılan tüm ilaç ve solüsyonların, Sağlık Bakanlığı onayından geçmiş patentli ürünler olması gerekiyor. İlaçlama yapılırken her ne kadar ortamda olmasanız da yapılan işlem sonrasında kullanılan bu ilaçların havaya karışarak insan sağlığına zarar vermemesi gerekiyor.

İlaçlama firmaları ile anlaşırken öncelikle kurumsal firmaları tercih etmeniz her zaman en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Kurumsal firmalar, müşterilerine üst düzey hizmet vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Hizmet almak istediğiniz firmanın, kurumsal firma olmasına dikkat etmeniz ilaçlama hizmetleri için oldukça önemlidir. 

Böcek İlaçlama Firmasının Kurumsal Olduğunu Nasıl Anlarım?

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte neredeyse tüm firmalar, internet ortamından da müşterilerine ulaşmak için kendi web sitelerini tasarlıyor. Kurumsal düzeyde hizmet veren tüm firmaların bu nedenle kendine ait bir web sitesine sahip olması gerekiyor. Böcek ilaçlama hizmeti alacağınız firmanın kendine ait bir web sitesi olması, kurumsal olduğunun garantisini vermese de web sitesi olmayan firmaların kurumsal olmadığına inanabilirsiniz. 

Kurumsal firmaları diğer firmalardan ayıran bir diğer özellik web sitesine gösterilen özendir. İlaçlama firmaları tarafından verilen tüm hizmetlerin ve hizmet sırasında kullanılan tüm ekipman ve ilaçların firma web sitesinde tanıtılmış olması, firmanın yaptığı işe verdiği önemi göstermektedir. Bu nedenle firma tarafından verilen hizmetlerin tüm detayları ile web sitesinde yer alması gerekiyor. Hizmet detaylarını aksatmış firmaları öncelik sırasında geriye atabilirsiniz.

Firmanın kurumsal olduğunu anlamanızın bir diğer yolu, firmanın web sitesinde kendi oda kaydı, şirket bilgileri ve sahip olduğu güvenlik sertifikalarını paylaşmış olmasıdır. Kurumsal firmalar müşterilerinin güvenini kazanmak ve verdiği hizmet kalitesini göstermek için sahip olduğu tüm teknolojik imkanları kendi web sitesinde tanıtmaktadır.

Uygun İlaçlama Firması Nasıl Tercih Edilir?

Çeşitli ortamlar için ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, öncelikle tek bir firma yerine farklı birkaç firma ile anlaşmanız gerekiyor. Görüştüğünüz ilk firmadan hizmet almak yerine birkaç firma ile iletişime geçerek hem hizmet hem de fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun fiyat – kalite oranını size sunan firmaları keşfedebilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama İlanları

Ustala.com’da yer alan İstanbul böcek ilaçlama ilanları sayesinde tüm firmalar ile tek tek iletişime geçmeye çalışmak yerine ilaçlama firmalarının sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Çoğu zaman firmalar ile iletişime geçerek fiyat ve hizmet konusunda anlaşma işleri uzun süren işlemlerdir. Bu işlemi birkaç firma için yapmak ise neredeyse tüm gününüzü alabiliyor. Ancak almak istediğiniz böcek ilaçlama hizmetine dair tüm detayları içeren bir ilan oluşturarak firmaların size fiyat vermesini sağlayabilirsiniz. Böylece çalışmak istediğiniz firmaları, ilanınıza gelen yorumlar üzerinden değerlendirebilir ve bütçenize uygun firmalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Müşterilere Erişim Kolaylığı Sağlayın

Firmanızın müşteri potansiyelini genişletmek istiyorsanız, Ustala.com’da yer alan böcek ilaçlama ilanlarını sürekli kontrol etmeniz gerekiyor. İnternet üzerinden hizmet veren yüzlerce farklı ilaçlama firması arasından kendi adınızı duyurarak müşterilere ulaşma işi oldukça zordur. 

Sistemde yer alan ilanlar üzerinden ilaçlama hizmetine ihtiyacı olan tüm müşterileri bir arada görüntüleyebilirsiniz. İlanlara vereceğiniz fiyat teklifleri sayesinde, ilaçlama hizmetine ihtiyacı olan müşterilerin size ulaşmasını beklemeden siz müşterilere ulaşabilirsiniz. Profilinizde önceki işlerinizden alacağınız tüm olumlu ve olumsuz yorumların, müşteriler tarafından görülebildiğini unutmamanız gerekiyor. Önceki işlerinden alacağınız olumsuz yorumlar, ileride alacağınız işler için müşterilerin sizi tercih etmemesine neden olabileceği için firma profilinizde her zaman olumlu yorumlar olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.