İlaçlama

Ankara İlaçlama

Ankara İlaçlama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 16 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ankara İlaçlama Firmaları

Emre YÜRÜK

EMY GRUP TEMİZLİK DEKARASYON HAVALANDIRMA İLAÇLAMA LDT. ŞTİ

Son gelen Ankara İlaçlama talepleri

Evi tamamen ilaçlama
Antalya / Kepez
apartmanın Damla yöntemi ile çatı ve Bodrum olmak üzere binanın tamamının n ilaclanmasi talep edilmektedir. (fare ve haserelere karşı.) 5 katlı binadır
İstanbul / Eyüp
Merhabalar, Sarıyer de çatı katında oturuyorum. Çatı boşluğu ve evin içinin ilaçlanmasını istiyorum. Hem böcek hem de fare olma düşüncesi beni rahatsız ettiği için rutin 3-4 ayda bir ilaçlama konusunda anlaşabileceğim işini iyi yapan birini arıyorum. Evde köpeğim olduğu için köpekten korkmayan ve Sarıyer civarında olması devamlı olması konusunda tercihim olur. Aktif biri olması daha da iyi olur:)
İstanbul / Sarıyer

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

İlaçlama ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre İlaçlama

Ankara İlaçlama Hizmetleri

Ev ve iş yerlerinde özellikle yılın belirli zamanlarında artan böcek ve diğer haşere sorunları, yaşam kalitesi açısından büyük sorunlar yaratabilir. Bu nedenle apartman ve iş yerlerinin belirli periyotlarla ilaçlanması ve yapılan tüm ilaçlama işlemlerinin raporlanması gerekiyor. Sistematik şekilde gerçekleştirilen ilaçlama hizmetleri, bir önceki dönemde hangi ilaçlama uygulamasını yapıldığını takip etmekte büyük kolaylıklar sağladığı için, ilaçlama firmalarının yaptıkları tüm işlemleri ve kullandıkları ilaçları belirten raporlar da hazırlaması gerekiyor. Sağlığınız açısından önemli bir konu olan ilaçlama hizmetlerini Ustala.com’un güvenilir firmalarından biriyle yaptırarak mükemmel sonuç alabilirsiniz. 

Ankara İlaçlama Firmaları

Ankara haşere ilaçlama firmaları, Ankara’nın tüm semtlerine ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetleri veriyor. Bu sayede sen de ev, apartman ve iş yerinde yaşayabileceğin tüm böcek ve haşere sorunlarına, henüz sorun yaşamadan önlem alabilirsin. Yaşadığın apartman ya da çalıştığın iş yerinde henüz bir böcek sorunu ile karşı karşıya olmasan bile, özellikle üreme dönemlerinde artan böceklere karşı henüz sorun ortaya çıkmadan önlem almak en doğru seçenek olacaktır. 

Ankara ilaçlama firmaları tarafından verilen tüm hizmetlerde, yüksek kaliteli ilaç ve solüsyonlar tercih edilmektedir. Kullanılan solüsyonlarda dikkat edilmesi gereken en temel nokta, sağlık bakanlığı tarafından onaylı ürünlerin kullanılmasıdır. Böcek ilaçlarının solunması ya da ten ile teması çoğu zaman sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Bu nedenle böcek sorununa çözüm olmasının yanı sıra insan sağlığına zararlı olmayan solüsyonların tercih edilmesi gerekiyor. 

Böcek ilaçlama hizmetlerinden daha yüksek kalite almak istiyorsan, her zaman yüksek kaliteli ilaçları kullanan firmalar ile çalışmak daha doğru olacaktır. 

Günümüzde gelişen teknoloji ve internet ortamı ile birlikte neredeyse tüm Ankara böcek ilaçlaması firmaları kendi internet sitesi üzerinden de müşterilerine ulaşıyor. Tek tek hepsini araştırmak yerine Ustala.com’a ilan verebilirsiniz. Teklif gönderen firmanın puanını inceleyebilir, yapılan yorumları kontrol ederek çalışmak için son kararınızı verebilirsiniz. 

Kurumsal Böcek İlaçlama Firmaları

Günümüzde artan imkanlar ile birlikte, tüm sektörlerde hizmet veren firmaların sayısı da artmaya devam ediyor. Bununla birlikte böcek ilaçlama sektöründe de binlerce farklı firma hizmet veriyor. Ancak tüm bu firmaların verdiği hizmet kalitesi ve aynı iş için istenilen ücretler birbirinden farklıdır. Bu nedenle kaliteli hizmet veren, kurumsal ilaçlama firmalarına ulaşmak da kimi zaman zorlu bir süreç olabilir. 

İlaçlama firmaları tarafından kullanılan tüm ürünlerin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünler olması gerekiyor. Bu nedenle kurumsal firmalar, müşterilerin güvenini kazanmak ve müşteri potansiyelini arttırmak için kullandıkları tüm ürünleri ayrıntılı bir şekilde anlatmalıdır. Aynı şekilde, firmanın verdiği tüm hizmetlere dair anlatımların ve hizmet görsellerinin de firma sayfasında yer alması, firmanın kurumsallığını kanıtlayan detaylar arasında yer alıyor. 

Kurumsal firmalar genel olarak müşterilerin güvenini kazanarak, kendilerinin tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle firmaların sayfalarında üzerinde oda kaydı, firmanın sahip olduğu tüm güvenlik sertifikaları, firma yetkililerine verilen tüm özel eğitim sertifikaları ve şirkete dair detaylı bilgiler yer almaktadır. 

Böcek İlaçlama Firmaları Tarafından Verilen Hizmetler Nelerdir?

Böcek ilaçlama firmaları genel olarak haşere ve böcek ilaçlama üzerine hizmet veriyor olsa da günümüzde yaşanan Corona Virüs salgını ile birlikte kurumsal ilaçlama firmaları dezenfeksiyon hizmetleri de vermektedir. Bu sayede yaşadığın ev ya da apartmanın hem böcek ilaçlama hem de dezenfeksiyon işlemleri için Ankara ilaçlama firmaları ile iletişime geçebilirsin. Peki, ilaçlama firmaları tarafından verilen genel hizmetler nelerdir?

İlaçlama firmaları tarafından genel olarak haşere, kalorifer böceği, tahtakurusu, fare ve hamam böceği gibi haşerelere karşı ilaçlama hizmetleri verilmektedir. İlaçlama sırasında tercihine bağlı olarak jel ürün ilaçlama ya da kemirgen tuzak istasyonları gibi ek hizmetler de verilmektedir. Bu sayede sen de ihtiyacın olan hizmeti eksiksiz olarak alabilirsin.

Kapalı Alan Sıvı İlaçlama

Kapalı alan sıvı ilaçlama genel olarak alıştığımız klasik ilaçlama hizmetlerini kapsamaktadır. Ev ve iş yeri gibi kapalı alanların tüm köşeleri ve böceklerin yuva yapabileceği rutubetli alanların her noktasındaki ilaçlama hizmetleri bu noktada kapsanmaktadır. Ankara böcek ilaçlaması yapan firmalar tarafından alacağınız hizmetlerde, ilaçlanan odanın tüm detaylarına dikkat edilmekte ve yaşanabilecek tüm haşere ve böcek sorunlarının önüne geçilmektedir. 

Kapalı Alan Çevresi Sıvı İlaçlama

Kapalı alanlar için gerçekleştirilen ilaçlama hizmetleri kadar, kapalı alan çevresi de ilaçlamanın kalıcılığı için oldukça önemlidir. Ankara haşere ilaçlama hizmeti veren tüm firmalar tarafından kapalı alan çevresi ilaçlama hizmetleri de verilmektedir. Kapalı alanların genel olarak 1,5 metre çevresine yapılan ilaçlama uygulamaları, kapalı alan çevresi sıvı ilaçlama olarak adlandırılmaktadır. Bu uygulamanın yapılmasındaki en büyük neden, her ne kadar apartman ya da iş yerinin iç ortamında ilaçlama yapılsa da dış ortamda üreyen böceklerin ilerleyen dönemlerde ilaçlama yapılan iç ortama girişini önlemektir. Kapalı alan çevresi ilaçlamaları sayesinde çeşitli böcek ve haşerelerin bina çevresinde üremesi engellenmekte, bu sayede ilerleyen zamanlarda binanın iç bölgelerinde görülecek böcek sorunlarının önüne geçilmektedir. 

Ankara Böcek İlaçlama İlanları

Ankara ve çevresinde böcek ilaçlama hizmeti veren tüm firmalar ile tek tek iletişime geçerek fiyat ve hizmet teklifi almak yerine Ustala.com’da kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz. Ankara böcek ilaçlama ilanları üzerinden, çevre bölgelerde hizmet veren tüm böcek ilaçlama firmalarından fiyat teklifi alabilir ve tüm firmalar ile iletişime geçmek zorunda kalmadan her firmanın hizmet detaylarını ve aynı iş için önerdiği fiyatları gözden geçirebilirsiniz.

Ankara’da Böcek İlaçlama Hizmeti Bekleyen Müşterilere Hızlıca Erişim İmkanı

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte artık tüm böcek ilaçlama firmaları, kendi internet siteleri üzerinden müşterilerine ulaşmayı bekliyor. Müşteriler de geçmişte olduğu gibi ilaçlama firmalarının direkt olarak şubelerine müracaat ederek hizmet detaylarını almak yerine, kendine yakın olan bölgede hizmet veren ilaçlama firmalarını internet üzerinden araştırmaya başlıyor. 

Rekabetin bu kadar yüksek olduğu bir sektörde, müşterilerin size ulaşmasını beklemeden, siz müşterilerinize ulaşarak işlerinizin kısa sürede artmasını sağlayabilirsiniz. Ustala.com sayesinde, Ankara ve çevresinde böcek ilaçlama hizmeti bekleyen tüm müşteriler tarafından oluşturulan ilanları bir arada görüntüleyerek, kendine uygun ilanlara teklif verebilirsin. Bu sayede yüzlerce farklı firma arasından müşterilerin senin firmana ulaşmasını beklemeden, direkt olarak hizmet bekleyen müşterilere fiyat tekliflerin ile birlikte ulaşabilirsin.

Platformumuz bünyesinde, aldığın tüm işlerin sayısını ve müşteri potansiyelini arttırmak istiyorsanız, farklı birkaç detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Ustala’da hizmet veren tüm firmaların, kendine özel profil sayfası bulunmaktadır. Her ne kadar müşterilerin ilanlarına teklif veriyor olsanız da firma profilleri tüm müşteriler tarafından görüntülenebilmektedir. Bu nedenle firma profilinde olumlu müşteri yorumları ne kadar fazla ise, ilerleyen dönemlerde müşterilerin sizin firmanızı tercih etme ihtimali de artacaktır.