Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 58 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul Halı Yıkama Firmaları

mahmut ÇOBAN

kadir gürsoy

EMRAH BEY

GİZEM KARLI

bayram tuncer

Daima Halı Yıkama

stm sistem halı yıkama

Aytaç Taşdemir

muttalip kaşkaya

Son gelen İstanbul Halı Yıkama talepleri

2 kanepe ve 2 halı yıkatmak istiyorum. kanepe için fotoğraf paylaşabilirim..
İstanbul / Sarıyer
Hali yikama
İstanbul / Kartal
Halı yıkama
Ankara / Yenimahalle

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

145.8k

Kullanıcı

119.4k

İş talebi

96.6k

Mesajlaşma

97.1k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Kolay Arama ve Filtreleme Özelliği

Ustala, kullanıcıların aradığı hizmeti kolayca bulabilmeleri için gelişmiş arama ve filtreleme özellikleri sunar. Ana sayfada yer alan arama kutusuna hizmet kategorisini yazarak başlayabilirsiniz. Ardından, arama sonuçlarında sunulan filtreleme özellikleri sayesinde, hizmet kalitesi, fiyat, konum ve müşteri yorumları gibi kriterlere göre ustaları daraltarak, ihtiyaçlarınıza en uygun ustaları hızlıca bulabilirsiniz. Bu sayede, kullanıcılar zaman kaybetmeden doğru hizmet sağlayıcılarıyla iletişime geçebilirler.

Kullanıcı Dostu Platform Tasarımı

Ustala.com, kullanıcı dostu bir platform tasarımına sahiptir ve ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlar. Web sitesi, açık ve anlaşılır bir yapıya sahip olup, mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar için optimize edilmiştir. Bu sayede, kullanıcılar herhangi bir cihazdan rahatlıkla ustala.com'u kullanabilir ve hizmet sürecini etkin bir şekilde yönetebilirler.

İletişim ve Destek Hizmetleri

Ustala, kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaştıklarında hızlı ve etkili destek alabilmeleri için kullanıcı dostu iletişim ve destek hizmetleri sunar. İletişim sayfası üzerinden e-posta, telefon veya canlı destek yoluyla platformun müşteri hizmetleri ekibine ulaşarak, sorularınızı sorabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ustala ekibi, kullanıcıların sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmak için her zaman yanınızdadır.

hero

Teklifler cepte

Ustala mobil uygulaması, Türkiye'nin en iyi ustalarını parmaklarınızın ucuna getiriyor! Ev, ofis ve dış mekanlar için profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda, ustala.com mobil uygulaması sayesinde her zaman ve her yerden ustaları keşfedebilir, teklif alabilir ve hizmet alabilirsiniz.

iOS ve Android cihazlar için optimize edilmiş ustala.com mobil uygulaması, güvendiğiniz ustaları her an yanınızda taşımanıza olanak tanır. Şimdi ücretsiz olarak indirin ve hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet deneyiminin keyfini çıkarın!

Nasıl Çalışır?

Hizmet Arama ve Usta Seçimi

Ustala üzerinden ihtiyacınız olan hizmet kategorisini arayarak, platformda bulunan profesyonel ustaları inceleyebilirsiniz. Hizmet kalitesi, fiyat, konum ve müşteri yorumlarına göre uygun olan ustayı seçin.

Halı Yıkama - Fiyat Teklifi ve Randevu Ayarlama

Seçtiğiniz ustalardan fiyat teklifi isteyin ve hizmet detayları hakkında bilgi alın. Teklifleri karşılaştırarak bütçenize ve beklentilerinize en uygun olan ustayla hizmetin gerçekleştirileceği gün ve saat için randevu oluşturun.

Hizmetin Gerçekleşmesi ve Ödeme

Belirlenen gün ve saatte, seçtiğiniz usta hizmeti gerçekleştirmek için belirttiğiniz adrese gelecektir. Hizmet tamamlandıktan sonra ödemenizi güvenli bir şekilde Ustala üzerinden gerçekleştirin.

Konuma göre Halı Yıkama

Halı Halı Yıkama ve Halı Temizliği

Halı gündelik bir eşya olmanın çok ötesinde coğrafyamızda kültürün önemli bir parçasıdır. Geçmiş zamanlardan bu yana halı dokumacılığı ülkemizde sürdürülmekte, halılar vasıtasıyla kültürümüze ait hikayeler bir sonraki kuşaklara aktarılmaktadır. Endüstriyel halıcılığın dışında kalan el dokumacılığı halen insan gücüyle çalışan dokuma tezgahlarında yapılmaktadır. Halının hikayesi ve kendisi gibi bu araçlar da üretim kültürümüzün önemli bir parçası olup kullanılmalarının dışında müzelerde sergilenmektedirler. Böylesine meşakkatli, yaratıcılık ve emek isteyen bu süreç tüm dünyada hayranlık uyandırmaktadır.

Günlük hayatlarımızda kullandığımız halılar ise yine halıcılık mirasımızdan izler taşıyor olsalar bile seri olarak endüstriyel dokumacılık sistemleri ile üretilmektedirler. Bu sayede modern dünya içerisinde ihtiyaç duyduğumuz bu eşyayı her gün kullanmaya devam edebiliyoruz. Bu halıların sanatsal değerleri olmasa bile günlük ihtiyacımızı karşılıyor olmalarıyla vazgeçilmez eşyalarımızdan biri haline gelmişlerdir.

Her gün üzerinde gezindiğimiz bu eşyalar doğal olarak temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Süpürme işlemi yapılarak halılar kabaca temizlenirken zaman içerisinde daha fazlasına ihtiyaç duyulur. Halılar da tüm ipliklerden üretilmiş diğer ürünler gibi tekstil ürünleridir. Tekstil ürünlerini temizlemenin ve hijyene ulaşmanın en etkili yolu ürünün yıkanmasıdır.

 

Halı Yıkama

Evlerin temel dekoratif eşyası olan halılarının sürekli temiz kalmasını isteriz. Yerde serili oldukları için halılar üzerinde gezinirken çabucak kirlenirler. Gündelik ev temizliklerinin dışında halıların hijyenik sebeplerden ötürü belirli aralıklarla yıkanması gerekir. Bu işi kendiniz yapmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Fakat halı yıkamak oldukça yorucu bir iştir. Ayrıca temiz olduğunu düşündüğünüz halılarınız temiz görünseler bile mikroorganizmalardan arınmamış olabilir. Halıların hijyenik temizliğinin sağlanabilmesi için doğru endüstriyel temizlik maddelerine ihtiyaç duyulur. Bu maddelerin ev ortamında kullanılması uygun değildir. Bu yüzden doğru temizlik maddeleri ile doğru yıkama ve kurutma ortamında yapılan yıkama işlemine ihtiyaç vardır.

Halı Yıkama Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Her halı birbirinin aynı değildir. Dokunan ipliğin özelliği halının ana karakterini belirler. Bu yüzden bazı halılar doku bakımından narin olabilirler. İpliklerde kullanılan boyanın cinsi de halı yıkanırken göz önünde bulundurulması gereken bir unsur olarak karşımıza çıkar. Bu yüzden halılarınızı yıkatmak istediğiniz firma halıların genel özelliklerini iyi biliyor olmalı.  Halılar belirlenen bu özelliklerine göre uygun maddelerle temizleniyor olmalıdır.

Halı Yıkanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halı yıkarken halının cinsine göre doğru halı yıkama şampuanı seçilmelidir. Halılar ürüne uygun olmayan maddeler ile yıkanırsa ipliklere ve dokuya hasar verebilir. Halılar yıkandıktan sonra kurutulmak üzere nemsiz bir ortamda beklemeye alınması gerekir. Kurutma işlemi esnasında düşülebilecek en büyük yanlışlardan biri ise halıyı güneşte bekletilerek renklerin solmasına sebep olmaktır.

Halılarınızın güvenle yıkanıp hijyen içinde size teslim edilmesini istiyorsanız son teknolojik makinelerin kullanıldığı Esenler halı yıkama firmalarından bir ya da birkaçından fiyat teklifi alıp karşılaştırarak size en uygun olanına halılarınızı teslim edebilirsiniz. 

Referansları İnceleyin ve Doğru Yıkama ve Doğru Halı Yıkama Firmasıyla Çalışın

Halı yıkama işleriniz için belirlediğiniz kriterleri sağlayabilecek en doğru tercihleri yapabilmek için siz de Ustala.com sitesine giriş yapın, üye kaydınızı oluşturun ardından aradığınız kriterleri içeren ilanınızı verin. Bu sayede ilanınıza gelen teklifler arasından size en uygun olan halı yıkama firmasıyla çalışmaya gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Veren Halı Yıkama Firmasının Özellikleri

 

  •         Müşteri memnuniyetini ön plana alan bir firma başarılıdır.
  •         Üzerinde çalıştığı halıyı tanıyan firma güven verir.
  •         Fiyatlar konusunda piyasa değerleri içinde olmalıdır.
  •         Halılardaki lekeleri halının özelliğine göre doğru yöntemlerle çıkarmalıdır.
  •         Halıları yıpratmadan teslim etmelidir.
  •         Teslimat işlemlerinde aksamalara yaşanmamalıdır.

Esenler’de Halı Yıkama

Halılarınızı bir halı yıkama firmasında yıkatmaya karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de firmanın evinize olan uzaklığı. İstanbul gibi ilçeler arası mesafelerin çok olduğu şehirlerde bazı halı yıkama firmaları mesafe uzaksa halılarınızı zamanında teslim almakla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Oysa bulunduğunuz muhitte bir halı yıkama firmasıyla çalışmayı tercih ederseniz firma çalışanları gelip halılarınızı evinizden alacak ve yıkama işlemi bittikten sonra da size zamanında teslim edecektir. Örneğin; Esenler’de ikamet eden biri Esenler halı yıkama işi yapan firmalarından birini tercih ederek bu zahmetlerin tümünden kurtulabilir. 

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama işlemlerinde fiyatı etkileyen en önemli faktör halıların büyüklüğü olarak karşımıza çıkar. Bunun dışındaki kalan özellikler fiyat konusunda çok büyük önem arz etmez. Halı yıkama fiyatları genel olarak metrekaresine 3 TL ile 7 TL arasında değişiklik göstermektedir. Halı yıkama işini kendiniz yapmaya çalıştığınızda harcayacağınız çaba ve suyu göz önünde tutuğunuzda maliyetin uygun olduğu söylenebilir. Halı yıkama firmaları isteğe göre battaniye, yolluk gibi küçük eşyaları da yıkamaktadır.

Daha Fazla İnsan Daha Fazla Halı

Halı yıkama işi yapıyorsanız ve işlerinizi büyütmek isterseniz Ustala.com sitesine tıklayın, üye kaydınızı oluşturun. Ardından verilen ilanlar içinden size uygun olanlarına teklif gönderin. İşiniz çoğalsın.

Esenler’de halı yıkama konusunda gelen ilanlara hızlı bir şekilde teklif vererek çok sayıda müşterinin size kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teklifinizi verebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyenlerle sayfanız üzerinden tanışabilirsiniz. İlan sayfalarında yer alan geçerlilik süresi dahilinde müşteri ve uzmanların tanışarak ve karşılıklı anlaşarak her iki tarafı memnun edecek fiyatlarla çalışmalara başlayabilirsiniz. Sayısız ilan içerisinde size en yakın olan müşteriye kolayca ulaşabilir, başarı çıtanızı ve gelirinizi böylece arttırabilirsiniz.