Bu alanda 38 hizmet veren var. Talep oluştur, teklifler hemen gelsin

Son gelen Halı Yıkama talepleri

Çekyat koltuk takımı kenarları deri. Artı bir tane çekyat temizliği
Kahramanmaraş / Merkez
ev temizliği halı temizliği koltuk temizliği 3 banyo temizliği
Çanakkale / Ayvacık
Evin komple dezenfekte edilip hali ve koltuklarin yikanmasini istiyor evin temizlenip duzenlenmesini istiyoruz.
İzmir / Menemen

İstanbul Halı Yıkama Ustaları

Fuat karakurt
📣ANATOLTEMİZLİK📣 Yerinde halıfleks Yıkama, Koltuk Yıkama, Sandalye, Yatak, Kanepe, Çekyat, Stor Perde, Tül Perde, Keten Perde, Fon, Battaniye, Yorgan, Halı Tamiri, Yün Halı Dokuma hizmetlerini vermekteyız. Ekoljik ve bitkisel ilaçlar kullanmaktayız. İşimizi kaliteli bir şekilde yapıp arkamızda müşteri memnuyeti bırakmaktayız. Biz kendimize güveniyor ve sizleri de davet ediyoruz. 📌Evine deger verenin adresi 📌Memnuniyet odaklı hizmet 📌Uzman ekip kalitli işçilik 📌Temizlik garantili yıkama
yavuzlar koltuk hali ve koltuk yıkama
yunus kandemir
NBF KOLTUK HALI YATAK STOR YIKAMA
Koltuk yıkama hizmetimiz detaylı olup koltuk ve yataklarınızda bulunabilecek mayt, akar ve bakterilerin temizliğini sadece bizde bulunan naturel ürünler eşliğinde yüksek buharlı yıkama ile yapılmaktadır. Sizlerde koltuklarınızın zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız en iyi koltuk yıkama ekibimiz herzaman bir telefon kadar size yakındır. NBF Temizlik
serdar nalçakan
kimyasal kullanmayan organik ve ekolojik hizmetimizle altın marka ödülü aldık. yeni nesil Electrolux makinelerle çalışıyoruz.
NBF TEMİZLİK
hasan polat
Halı yıkama Koltuk yıkama Yatak yıkama Stor yıkama İlaçlama Dezenfekte Aklınıza temizlik ile ilgili gelen ne varsa hizmetinizdeyiz

Halı Halı Yıkama ve Halı Temizliği

Halı gündelik bir eşya olmanın çok ötesinde coğrafyamızda kültürün önemli bir parçasıdır. Geçmiş zamanlardan bu yana halı dokumacılığı ülkemizde sürdürülmekte, halılar vasıtasıyla kültürümüze ait hikayeler bir sonraki kuşaklara aktarılmaktadır. Endüstriyel halıcılığın dışında kalan el dokumacılığı halen insan gücüyle çalışan dokuma tezgahlarında yapılmaktadır. Halının hikayesi ve kendisi gibi bu araçlar da üretim kültürümüzün önemli bir parçası olup kullanılmalarının dışında müzelerde sergilenmektedirler. Böylesine meşakkatli, yaratıcılık ve emek isteyen bu süreç tüm dünyada hayranlık uyandırmaktadır.

Günlük hayatlarımızda kullandığımız halılar ise yine halıcılık mirasımızdan izler taşıyor olsalar bile seri olarak endüstriyel dokumacılık sistemleri ile üretilmektedirler. Bu sayede modern dünya içerisinde ihtiyaç duyduğumuz bu eşyayı her gün kullanmaya devam edebiliyoruz. Bu halıların sanatsal değerleri olmasa bile günlük ihtiyacımızı karşılıyor olmalarıyla vazgeçilmez eşyalarımızdan biri haline gelmişlerdir.

Her gün üzerinde gezindiğimiz bu eşyalar doğal olarak temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Süpürme işlemi yapılarak halılar kabaca temizlenirken zaman içerisinde daha fazlasına ihtiyaç duyulur. Halılar da tüm ipliklerden üretilmiş diğer ürünler gibi tekstil ürünleridir. Tekstil ürünlerini temizlemenin ve hijyene ulaşmanın en etkili yolu ürünün yıkanmasıdır.

 

Halı Yıkama

Evlerin temel dekoratif eşyası olan halılarının sürekli temiz kalmasını isteriz. Yerde serili oldukları için halılar üzerinde gezinirken çabucak kirlenirler. Gündelik ev temizliklerinin dışında halıların hijyenik sebeplerden ötürü belirli aralıklarla yıkanması gerekir. Bu işi kendiniz yapmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Fakat halı yıkamak oldukça yorucu bir iştir. Ayrıca temiz olduğunu düşündüğünüz halılarınız temiz görünseler bile mikroorganizmalardan arınmamış olabilir. Halıların hijyenik temizliğinin sağlanabilmesi için doğru endüstriyel temizlik maddelerine ihtiyaç duyulur. Bu maddelerin ev ortamında kullanılması uygun değildir. Bu yüzden doğru temizlik maddeleri ile doğru yıkama ve kurutma ortamında yapılan yıkama işlemine ihtiyaç vardır.

Halı Yıkama Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Her halı birbirinin aynı değildir. Dokunan ipliğin özelliği halının ana karakterini belirler. Bu yüzden bazı halılar doku bakımından narin olabilirler. İpliklerde kullanılan boyanın cinsi de halı yıkanırken göz önünde bulundurulması gereken bir unsur olarak karşımıza çıkar. Bu yüzden halılarınızı yıkatmak istediğiniz firma halıların genel özelliklerini iyi biliyor olmalı.  Halılar belirlenen bu özelliklerine göre uygun maddelerle temizleniyor olmalıdır.

Halı Yıkanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halı yıkarken halının cinsine göre doğru halı yıkama şampuanı seçilmelidir. Halılar ürüne uygun olmayan maddeler ile yıkanırsa ipliklere ve dokuya hasar verebilir. Halılar yıkandıktan sonra kurutulmak üzere nemsiz bir ortamda beklemeye alınması gerekir. Kurutma işlemi esnasında düşülebilecek en büyük yanlışlardan biri ise halıyı güneşte bekletilerek renklerin solmasına sebep olmaktır.

Halılarınızın güvenle yıkanıp hijyen içinde size teslim edilmesini istiyorsanız son teknolojik makinelerin kullanıldığı Esenler halı yıkama firmalarından bir ya da birkaçından fiyat teklifi alıp karşılaştırarak size en uygun olanına halılarınızı teslim edebilirsiniz. 

Referansları İnceleyin ve Doğru Yıkama ve Doğru Halı Yıkama Firmasıyla Çalışın

Halı yıkama işleriniz için belirlediğiniz kriterleri sağlayabilecek en doğru tercihleri yapabilmek için siz de Ustala.com sitesine giriş yapın, üye kaydınızı oluşturun ardından aradığınız kriterleri içeren ilanınızı verin. Bu sayede ilanınıza gelen teklifler arasından size en uygun olan halı yıkama firmasıyla çalışmaya gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Veren Halı Yıkama Firmasının Özellikleri

 

  •         Müşteri memnuniyetini ön plana alan bir firma başarılıdır.
  •         Üzerinde çalıştığı halıyı tanıyan firma güven verir.
  •         Fiyatlar konusunda piyasa değerleri içinde olmalıdır.
  •         Halılardaki lekeleri halının özelliğine göre doğru yöntemlerle çıkarmalıdır.
  •         Halıları yıpratmadan teslim etmelidir.
  •         Teslimat işlemlerinde aksamalara yaşanmamalıdır.

Esenler’de Halı Yıkama

Halılarınızı bir halı yıkama firmasında yıkatmaya karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de firmanın evinize olan uzaklığı. İstanbul gibi ilçeler arası mesafelerin çok olduğu şehirlerde bazı halı yıkama firmaları mesafe uzaksa halılarınızı zamanında teslim almakla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Oysa bulunduğunuz muhitte bir halı yıkama firmasıyla çalışmayı tercih ederseniz firma çalışanları gelip halılarınızı evinizden alacak ve yıkama işlemi bittikten sonra da size zamanında teslim edecektir. Örneğin; Esenler’de ikamet eden biri Esenler halı yıkama işi yapan firmalarından birini tercih ederek bu zahmetlerin tümünden kurtulabilir. 

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama işlemlerinde fiyatı etkileyen en önemli faktör halıların büyüklüğü olarak karşımıza çıkar. Bunun dışındaki kalan özellikler fiyat konusunda çok büyük önem arz etmez. Halı yıkama fiyatları genel olarak metrekaresine 3 TL ile 7 TL arasında değişiklik göstermektedir. Halı yıkama işini kendiniz yapmaya çalıştığınızda harcayacağınız çaba ve suyu göz önünde tutuğunuzda maliyetin uygun olduğu söylenebilir. Halı yıkama firmaları isteğe göre battaniye, yolluk gibi küçük eşyaları da yıkamaktadır.

Daha Fazla İnsan Daha Fazla Halı

Halı yıkama işi yapıyorsanız ve işlerinizi büyütmek isterseniz Ustala.com sitesine tıklayın, üye kaydınızı oluşturun. Ardından verilen ilanlar içinden size uygun olanlarına teklif gönderin. İşiniz çoğalsın.

Esenler’de halı yıkama konusunda gelen ilanlara hızlı bir şekilde teklif vererek çok sayıda müşterinin size kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teklifinizi verebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyenlerle sayfanız üzerinden tanışabilirsiniz. İlan sayfalarında yer alan geçerlilik süresi dahilinde müşteri ve uzmanların tanışarak ve karşılıklı anlaşarak her iki tarafı memnun edecek fiyatlarla çalışmalara başlayabilirsiniz. Sayısız ilan içerisinde size en yakın olan müşteriye kolayca ulaşabilir, başarı çıtanızı ve gelirinizi böylece arttırabilirsiniz.