Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 53 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Antalya Halı Yıkama Firmaları

Hüsnü özerişoğlu

Selim Soylu

Son gelen Antalya Halı Yıkama talepleri

Sorunluluk
Antalya / Kepez
5 ADET MAKİNA HALISI VAR FAKAT METREKARESİNİ BİLMİYIRUM ÇOK BÜYÜK DEĞİLLER
İzmir / Konak
Halılarım yıkanacak ve güzel kokmali
İzmir / Menemen

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

120.5k

Kullanıcı

93.1k

İş talebi

79.8k

Mesajlaşma

91.3k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Halı Yıkama ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Halı Yıkama

Tertemiz Halılara Kavuşun

Halılarınız, toz, yemek artıkları, hava koşulları ve çeşitli nedenlerden dolayı kirlenebilir. Evde kendi imkanlarınızla halıları temizlemek faydalı olamayabilir. Bunun yerine profesyonel destek almanız gerekebilir. Böyle durumlarda Ustala.com’a ilan verebilir ve Antalya halı yıkama firmalarına kolayca ulaşabilirsiniz. İlanlara gelen teklifleri değerlendirerek size uygun Antalya halı yıkama firmaları ile anlaşabilirsiniz. Halı yıkama teknikleri halının türüne göre değişiklik göstermektedir. İlanınızda halıların türünü ve dokusunu tarif etmeniz değerlendirme açısından iyi olabilir. Ustala.com ile zorlanmadan tertemiz halılara kavuşabilirsiniz.

Evleriniz sıklıkla kirlenir ve tozlanır. Halılarınız en fazla kirlenen eşyalar arasında yer almaktadır. Tüm dış faktörlerden etkilenen halıları temizlemek zor ve zahmetlidir. Günümüzde nüfusun büyük bir bölümü apartman dairelerinde yaşamaktadır. Bu durum halıların yıkanmasını imkansız hale getirmektedir. Halılarınızı günlük olarak silebilir veya süpürebilirsiniz. Ancak bu derinlemesine temizlik yapıldığı anlamına gelmemektedir. Küçük balkonlarda yeterli olmamaktadır. Böyle durumlarda profesyonel destek alarak halılarınızı temizletmek mantılı olacaktır. Ustala.com ile tecrübeli Antalya halı yıkama firmalarına kolaylıkla ulaşabilir yıkama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Halılarınızı uygun fiyatlara zahmetsiz bir şekilde temizletebilirsiniz. Halılarınız evinizden alınarak yıkanır ve tekrar evinize teslim edilir.

Halı Fırçalama Makinesi Kullanarak Yıkama

Günümüzde en sık kullanılan yöntem halı fırçalama makinesi kullanılarak yapılan yıkamalardır. Antalya halı temizleme işlemlerinde de en fazla kullanılan yöntemdir. İlan verdiğinizde birçok seçeneğiniz olacaktır. Antalya halı yıkama firmaları detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza yapacaktır. Halı fırçalama makinesi ile yıkama yönteminde, halılar boyutlarına göre zemine serilir, ıslatılır ve üzerine temizlik ürünleri dökülür. Sonrasında üzerinden halı fırçalama makinesi ile geçilerek temizlenir. El yardımı ile durulanır ve sıkma makinesinde sıkılır. Bu yöntem hızlı ve etkili bir yöntemdir. Halılarınızı kısa süreliğine Antalya halı yıkama firmalarına teslim edebilir ve tertemiz geri alabilirsiniz.

Havuz Sistemi Kullanarak Yıkama

Bu yöntemde müşterilerden özenle toplanan halılar taşınarak içerisinde deterjanlı su bulunan havuzda bir gün bekletilir. Kirler iyice yumuşadıktan sonra personel halıları zemine sermektedir. Halılar fırçalama makinesi ile fırçalanır el yordamı ile durulanan halılar sıkma makinesine atılır. Bu işlem daha fazla halının daha kısa sürede yıkanmasını sağlayarak zamandan tasarruf ettirmektedir. Maliyeti düşük olduğundan halılarınızı uygun fiyata yıkatabilirsiniz. Antalya halı yıkama firmalarından detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Havuz Sistemi ve Otomatik Halı Yıkama

Antalya halı yıkama fiyatları, uygulanan yönteme göre değişiklik gösterecektir. Burada önemli olan halılarınıza en uygun yöntemi seçmektir. Bazı yöntemler uygun fiyatlı olsalar da halılarınız üzerinde etkili olmayabilirler. Bu yöntemde müşterilerden toplanan halılar özenle taşınmaktadır. Taşınan halılar deterjanlı su dolu havuzda bir gün bekletilir. Kirleri yumuşayan halılar otomatik halı yıkama makinesine atılmaktadır. Halılar, durulanarak sıkma makinesine atılır. Bu yöntemler Antalya halı yıkama firmaları daha fazla halı yıkayabilirler.

Tavsiye edilen güvenli yıkama tekniğinde ise özel makine yardımıyla yapılan yıkamalardır. Güvenli temizlik yapan makinenin en büyük özelliği, havuz sistemine ihtiyaç duyulmaması ve diğer halılardan çıkan kirlerin sizin halınıza bulaşmamasıdır. Bu sistem halıları öncelikle sıcak su ile ıslatır. Bant üzerinde ilerleyen halı fırçalama ünitelerinin altına geldiğinde makine yardımıyla fırçalanır. Fırçalama ünitelerine deterjan ve leke sökücü kimyasallar dökülmektedir. Kimyasallar bilgisayar kontrolü ile halılara uygulanmaktadır. Halılar bant üzerinde hareketine devam eder ve ikinci sıra fırçalara gelir. Duru su ile durulama yapılır ve halılar üzerindeki deterjan temizlenir. Deterjan yoğunluğu azaltılan halı üzerine uygulanır ve sıkılır. Durulama jetleri altına gelen halı basınçlı su ile durulanır. En etkili yöntemlerden olan bu yöntemin maliyeti yüksektir. Ancak en verimli temizleme yöntemlerindendir. Antalya halı yıkama firmalarına sorarak yıkama yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Ustala.com ile otomatik sistemlere sahip halı yıkama firmalarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çeşitlerine Göre Halıların Yıkanması

Antalya halı yıkama fiyatları, halının hammaddesine, halının cinsine, iplik ve yün kalitesine hatta rengine göre değişiklik göstermektedir. Elbette fiyatlar gibi yıkama yöntemleri de farklı olacaktır.

Bünyan Halıların Yıkanması

Bünyan halıların cm2‘sinde 16 ila 30 adet ilmek bulunmaktadır. İlmek sayısının fazla ve sık olması halının değerini arttıran faktörler arasında yer almaktadır. Halıların yıkanıp temizlenmesi aşamalarında bu ilmeklerin zarar görmemesi sağlanmalıdır. Kalitesiz temizlik malzemeleri kullanılarak yapılan yıkamalar ve yanlış fırça seçimleri halıların dokusuna zarar verebilir. Bünyan halıların en önemli özelliklerinden biri renkleridir. Yün ve pamuk ipliklerle dokuma yapılmaktadır. Yıkama esnasında gerekli özen gösterilmezse geri dönüşü zor hasarlar meydana gelebilir.

İpek Halıların Yıkanması  

En değerli dokuma hammaddesi olan ipek ile dokunan halılara ekstra özen gösterilmelidir. İpek halılar kimyasal içermeyen halı yıkama ürünleri kullanılarak yıkanmalıdır. Ayrıca yıkama sırasında kullanılan suyun kireç düzeyi ve sertliği dahi halıların dokusunu etkilemektedir. Leke çıkarıcı ürünler profesyonel firmalar tarafından uygulanmalıdır. Antalya halı yıkama firmaları yöntemleri profesyonelce uygulayarak halılarınızı zarar vermeden yıkayacaktır.

Isparta Halılarının Yıkanması

Isparta halıları, canlı renkleri ve desenleri ile ön plana çıkmaktadır. Zemin renklerinde, beyaz, lacivert, kiremit kırmızısı, bej, petrol yeşili ve sarı renkler fazlasıyla kullanılmaktadır. Desenlerin çevresinde siyah ve kahverengi kullanılmaktadır. Renklerin solmaması için özel temizlik ürünleri ve yumuşak fırçalar kullanılmalıdır. Antalya halı yıkama firmaları gereken özeni göstererek halıları temizlemelidir. Halıların türüne göre gerekli yöntemler uygulanmalıdır.

Milas Halılarının Yıkanması

Milas halılarının yapımında yün ve kök boyalar yani tamamen doğal ürünler kullanılmaktadır. Kimyasal maddeler kullanılmadan yapılan bu halıların yıkanmasında da kimyasal ürünler kullanılmamalıdır. Doğal temizleyiciler ile temizlenen halılar güzelce durulanmalı ve gölgede kurutulmalıdır.

Hereke Halılarının Yıkanması

Hereke dünyaca ünlü en sık dokunan halılar arasında sayılmaktadır. Böyle halılara sahipseniz en iyi ve kaliteli hizmeti alarak halılarınızı temizletmelisiniz. Profesyonel Antalya halı yıkama firmaları ile çalışarak halılarınızı temizletmelisiniz.

Yün Halıların Yıkanması

Evlerde sıklıkla yün halılara rastlayabiliriz. Diğer bir ürün olan ipek halılara nazaran daha uygun fiyatlı olması tercih sebebidir. Ülkemizde en çok kullanılan halı türüdür. Yün halıları yılda iki kez yıkatmakta fayda vardır. Ustala.com ile tecrübeli Antalya halı yıkama firmalarına ulaşabilir halılarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.      

Halı Yıkama Fiyatları

Antalya halı yıkama fiyatları, halının cinsine, büyüklüğüne, sayısına ve kullanılan yönteme göre değişiklik göstermektedir. Ustala.com’a üye olarak ilan verebilir firmalardan fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Halılarınızı düzenli olarak temizleterek ömrünü uzatabilir ve büyük maliyetlerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Halılarınızı emanet edeceğiniz firmaları incelemeli hakkında bilgi edinmeli ve ona göre yıkama hizmeti almalısınız. Merdiven altı yapılan uygulamalar halılarınızda geri dönüşü zor hasarlar bırakabilir.

Antalya halı yıkama firmaları, ustala.com’a üye olarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra çevrenizdeki ilanları görebilir ve uygun ilanlara teklif verebilirsiniz. Teklifi kabul eden müşterilerinizin halılarını analiz ederek kaliteli hizmet sağlayabilirsiniz. Puanlarınızı arttırarak daha fazla müşteriyle etkileşim kurabilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Sizde Ustala.com’a üye olarak firmanızı ileriye taşıyabilirsiniz. Dijital dünyaya ayak uydurarak işlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.