Halı Yıkama

Adana Halı Yıkama

Adana Halı Yıkama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 58 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Adana Halı Yıkama Firmaları

Korkmaz Temizlik

Son gelen Adana Halı Yıkama talepleri

2 kanepe ve 2 halı yıkatmak istiyorum. kanepe için fotoğraf paylaşabilirim..
İstanbul / Sarıyer
Hali yikama
İstanbul / Kartal
Halı yıkama
Ankara / Yenimahalle

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

145.8k

Kullanıcı

119.4k

İş talebi

96.6k

Mesajlaşma

97.1k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Kolay Arama ve Filtreleme Özelliği

Ustala, kullanıcıların aradığı hizmeti kolayca bulabilmeleri için gelişmiş arama ve filtreleme özellikleri sunar. Ana sayfada yer alan arama kutusuna hizmet kategorisini yazarak başlayabilirsiniz. Ardından, arama sonuçlarında sunulan filtreleme özellikleri sayesinde, hizmet kalitesi, fiyat, konum ve müşteri yorumları gibi kriterlere göre ustaları daraltarak, ihtiyaçlarınıza en uygun ustaları hızlıca bulabilirsiniz. Bu sayede, kullanıcılar zaman kaybetmeden doğru hizmet sağlayıcılarıyla iletişime geçebilirler.

Kullanıcı Dostu Platform Tasarımı

Ustala.com, kullanıcı dostu bir platform tasarımına sahiptir ve ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlar. Web sitesi, açık ve anlaşılır bir yapıya sahip olup, mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar için optimize edilmiştir. Bu sayede, kullanıcılar herhangi bir cihazdan rahatlıkla ustala.com'u kullanabilir ve hizmet sürecini etkin bir şekilde yönetebilirler.

İletişim ve Destek Hizmetleri

Ustala, kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaştıklarında hızlı ve etkili destek alabilmeleri için kullanıcı dostu iletişim ve destek hizmetleri sunar. İletişim sayfası üzerinden e-posta, telefon veya canlı destek yoluyla platformun müşteri hizmetleri ekibine ulaşarak, sorularınızı sorabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ustala ekibi, kullanıcıların sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmak için her zaman yanınızdadır.

hero

Teklifler cepte

Ustala mobil uygulaması, Türkiye'nin en iyi ustalarını parmaklarınızın ucuna getiriyor! Ev, ofis ve dış mekanlar için profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda, ustala.com mobil uygulaması sayesinde her zaman ve her yerden ustaları keşfedebilir, teklif alabilir ve hizmet alabilirsiniz.

iOS ve Android cihazlar için optimize edilmiş ustala.com mobil uygulaması, güvendiğiniz ustaları her an yanınızda taşımanıza olanak tanır. Şimdi ücretsiz olarak indirin ve hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet deneyiminin keyfini çıkarın!

Nasıl Çalışır?

Hizmet Arama ve Usta Seçimi

Ustala üzerinden ihtiyacınız olan hizmet kategorisini arayarak, platformda bulunan profesyonel ustaları inceleyebilirsiniz. Hizmet kalitesi, fiyat, konum ve müşteri yorumlarına göre uygun olan ustayı seçin.

Halı Yıkama - Fiyat Teklifi ve Randevu Ayarlama

Seçtiğiniz ustalardan fiyat teklifi isteyin ve hizmet detayları hakkında bilgi alın. Teklifleri karşılaştırarak bütçenize ve beklentilerinize en uygun olan ustayla hizmetin gerçekleştirileceği gün ve saat için randevu oluşturun.

Hizmetin Gerçekleşmesi ve Ödeme

Belirlenen gün ve saatte, seçtiğiniz usta hizmeti gerçekleştirmek için belirttiğiniz adrese gelecektir. Hizmet tamamlandıktan sonra ödemenizi güvenli bir şekilde Ustala üzerinden gerçekleştirin.

Konuma göre Halı Yıkama

Adana Halı Yıkama

Neden bir halı yıkama firması ile çalışmalısınız? Çünkü; halılar evlerde en çok kirlenen eşyaların başında gelir. Hele ki üzerine bir şey döküldüğünde çıkması çok zorludur. Adana halı yıkama firmalarından biriyle çalışırsanız halılarınız siz yorulmadan yeni gibi temizlenecektir. Evin göze çarpan önemli parçalarından biri olan halılar genelde yaz mevsiminde yıkanırdı. Artık halı yıkatmak için havanın iyi olmasını beklemenize gerek yok. Adana halı yıkamacılar firmalarından birine halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Adana bölgesinde stor perde yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, yerinde halı yıkama ve halıfleks yıkama hizmeti veren firmalar yüzlerce firma arasından hem yorumları olumlu yönde olan hem de bulunduğunuz yere yakın olan firmalardan biriyle çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Adana halı yıkama firmaları ile hijyenik halı temizlik işlemi sayesinde halılar tertemiz olur. Bazı firmalar isteğe göre halı yıkama işlemi için organik deterjanlarla halı yıkama işlemi yapar. Bu durumda ekstra bir maliyet doğar ama halılar tam istediğiniz gibi pırıl pırıl olur. 

Eskiden yaz mevsimlerinde uygun bir yer bulur halıyı serer ve yıkardık. Bir dönem apartmanlar kendi aralarında ev hanımlarına rahatlık olsun diye halı yıkama yerleri hazırlamıştı. Fakat bu halılarınızı kendiniz yıkadığınız zaman gereğinden daha fazla yorulursunuz. Çok fazla su israf edersiniz. Yorulduğunuz için sona kalan halıları bir üstten fırçalayıp geçersiniz. Bu yüzden kendiniz yaptığınız yıkama işlemlerinde halılarınızın tamamı yeteri kadar temiz olmayabilir. Halı yıkama işlemi sırasında içerisinde kimyasal madde bulunan temizlik ürünlerine gereğinden fazla temas ettiğiniz için cilt sağlığımızla alakalı problemler yaşayabiliriz. Bütün gün halı fırçalamaktan hafta boyunca bilekleriniz ağrır. Bütün bu yorgunluk, zahmet ve meşakkat artık tarihe karışacak. Böylesi yorucu bir işe kalkışmak ve zahmetini çekmek istemiyorsanız, Adana halı yıkama firmalarından biriyle anlaşarak halılarınızı yıkatabilirsiniz. Suya sabuna dokunmadan halılarınız tertemiz olsun. Son teknoloji halı yıkama makineleri sayesinde halılarınız sizin yaptığınız fırçalama işleminden daha temiz olacaktır. Ayrıca halılarınızı evinizden teslim alacak temizleme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar adresinize teslim edeceklerdir.

Halı Yıkama Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Halılarını halı yıkama firmalarına teslim edip yıkama işlemi bittikten sonra halılarını yıkamaya verdiği için pişman olan insanlar çevrenizde vardır. Peki, bu insanlar neden pişman oluyor? Halı yıkama işi için tercih edilebilecek birçok halı yıkama firması vardır. Lakin her firmaya yeterince güvenebilir miyiz? Sizler için çok değerli olan halılarınızı işini düzgün yapmayan insanlara teslim etmek istemezsiniz. Tercih ettiğiniz halı yıkama firması halılarınızı yıpratmadan teslim edebiliyor mu? Bu konuya dikkat etmelisiniz. Ayrıca tercih edeceğiniz halı yıkama firması halılarınızı yeterince temizleyebiliyor mu, halılarınızı belirlediğimiz gün aralığında sizin için temizleyip teslim edebiliyor mu? Kimi halılarda lekeler tam temizlenmeden teslim ediliyor, kimi halılar teslim edildikten sonra solmuş bir şekilde geri alınıyor, kimi halılar da oldukça yıpranmış bir şekilde sahiplerine teslim edilebiliyor.  İyi bir halı yıkama firması sizler için bütün bu etkenleri göz önünde bulundurarak hizmet verir. Halılarınızı ilk aldığınız günkü kadar temiz ve yeni görünümlü almak için kaliteli bir halı yıkama firması ile çalışmalısınız. Bunun için Ustala.com’a üye olup, ilan vererek alanında en iyi olan halı yıkamacıların size fiyat teklifi vermesini sağlayabilirsiniz. Üstelik daha önce o halı yıkama firmasıyla çalışmış olan insanların yorumlarını okuyarak karar verebilirsiniz.  

Adana Halı Yıkama

Adana yılın büyük çoğunluğunda sıcak olan bir ilimizdir. Bundan dolayı insanlar kendi halılarını kendileri yıkamayı tercih edebilirler. Fakat halılarınızı kendiniz yıkamak sizi çok fazla yoracak ve zaman kaybetmenize neden olacaktır. Ayrıca su israfına yol açacak. Halılarınızı yıkadığınız ay su faturanız hayli kabarık gelecektir. Halı yıkama işlemi bittikten sonra halılarınızı yeterince iyi durulamazsanız kuruduktan sonra kokacaklardır. Durulama işlemi de en az halı fırçalama işlemi kadar yorucu bir iştir. Adanın sıcak günlerinde dışarıda çok fazla vakit geçirdiğiniz için güneşten etkilenebilirsiniz. Aşırı sıcak altında kurutmak istediğiniz halıların rengi solabilir. Bütün bu sorunları ve zahmetleri yaşamamak adına Adana’da faaliyet gösteren bir halı yıkama firmasıyla anlaşabilirsiniz. Adana halı yıkama firmalarından size en uygun olanını tercih edebilir ve halılarınızı yorulmadan emek sarf etmeden tertemiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Neredeyse sayısız seçenek arasında kaybolmak istemiyorsanız, Ustala.com sitesine girin, üye kaydınızı oluşturun, ilanınızı verin. Ardından size gelen ilanınıza gelen teklifler arasından en uygun halı yıkama firmasıyla çalışmaya başlayın.

Adana Halı Yıkama Firmaları

Bazı halı yıkama firmaları teslimat mesafesi çok fazla ise halılarınızı evinizden teslim almıyor ya da yıkama işlemi sonlandıktan sonra halılarınızı size teslim etmiyor. Sizin gidip halılarınızı almanız gerekiyor. Bu da halı yıkama işi için ek bir maliyet ve emek demek. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına bulunduğunuz ilçede faaliyet gösteren halı yıkama firmalarından biriyle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Ya da bulunduğunuz ilçeye komşu ilçeler de faaliyet gösteren bir halı yıkama firması tercih edebilirsiniz. Böyle ince eleyip sık dokuyarak araştırmak size zahmetli bir iş olarak geldiyse Ustala.com üzerinden sadece bir ilan vererek tüm bu işleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Sonrasında ilanınıza gelen teklifler içinden size en uygun olan halı yıkama firmasıyla çalışmaya başlayın. 

Adana Halı Yıkama Fiyatları

Adana halı yıkama fiyatları, pekçok şehirde olduğu gibi aynı ortalama ücretlerdedir. Halı yıkama işlemlerinde fiyatı etkileyen tek faktör vardır halıların boyutu. Bunun dışında kalan halının modeli, rengi vs. fiyat konusunda önem arz etmez. Halı yıkama firmaları isteğe göre battaniye, yolluk gibi küçük eşyaları da yıkamaktadır. Halı yıkama fiyatları genel olarak metrekaresi 3 TL ile 7 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kumaşı farklı veya özen isteyen halılarda veya battaniyelerde fiyat daha da yükselir. Örneğin halılarınızdan biri 20 metrekare diğeri de 10 metrekare yani toplamda 30 metrekarelik bir halı yıkatma işlemi söz konusu. Anlaştığınız halı yıkama firması metrekaresini 3 TL’den yıkıyorsa bu standartlarda ki bir halı yıkama işinin toplam maliyeti 90 TL olacaktır. Fiyat size çok gelebilir fakat bu işi kendiniz yapmaya çalıştığınızda ki o yorgunluğu ve su israfını göz önünde bulundurunca makul bir fiyat olduğu söylenebilir. Bir firmayla anlaşmadan önce iyi bir araştırma yapmalısınız. 

Daha Etkin Çevreye Hızlı Bir Şekilde Ulaşın

Halı yıkama firmaları daha çok bulundukları bölgede yaşayan insanlara hizmet verirler. Bu da yılın büyük kısmında müşteri bulamama problemini doğurur. Daha fazla insana ulaşmak ve çalışma alanınızı genişletmek artık çok kolay. Ustala.com sitesine giriş yapın, üye kaydınızı oluşturun ardından kriterlerinize uygun iş ilanlarına teklif verin. Bu sayede daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Daha çok iş alıp, kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz.