Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beylikdüzü Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi

Tüm Ustalar

Kayıtlı 143 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Beylikdüzü Beyaz Eşya Servisi Firmaları

onur kaya

fehmi fırtına

çamaşir makinesi bulaşik makinesi buzdolabı kombi teknik Büyükcekmece Beylikdüzü Esenyurt avcılar hi

ozgur ozdemir

Son gelen Beylikdüzü Beyaz Eşya Servisi talepleri

Her türlü beyaz eşya tamiratı klima montajı bakımı tamiratı kombi bakımı tamiratı petek temizliği yapılır
Diyarbakır / Kayapınar
fırının fişini takınca sigorta attırıyor klima gürültülü çalışıyor bakım yapılacak
İzmir / Bornova
Buzdolabı çalışırken yüksek miktarda su fokurdama ve akma sesi çıkartıyor. Çamaşır makinesinin program düğmesi bozuldu ve su ısıtmıyor
İstanbul / Beyoğlu

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Beyaz Eşya Servisi ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

İstanbul Beyaz Eşya Servisi Ustaları

İstanbul beyaz eşya servis ustaları, beyaz eşyalarda ortaya çıkan arızaları onaran kişiye verilen isimdir. Beyaz eşya servis ustaları farklı beyaz eşya gruplarındaki ürünlerin tamiri ve bakımı konusunda hizmet verebilir. beyaz eşyaların bakım ve onarımını yapma konusunda donanımlı olan beyaz eşya servisi ustaları aynı zamanda gerekli durumlarda yedek parça değişimi de yapabilirler. Çalışacağınız İstanbul beyaz eşya servisi için araştırma yaparken Ustala.com’a ilan vermeyi unutmayın. Ustala.com’a üye olup, ilan verdiğinizde size en yakın İstanbul beyaz eşya servisi en kısa sürede teklifi ile ilanınıza dönüş yapacaktır. 

İstanbul'da beyaz eşya Servisi Ustalarının Görevleri

İstanbul'da ki beyaz eşya ustası; çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar evlerde kullanılan birçok beyaz eşyanın tamirini yaparken beyaz eşyaların bakımı gibi görevlerde üstlenir.

Beyaz eşya tamiri de yapan beyaz eşya ustasının başlıca görevleri şunlardır;

  • Uzmanlık alanı dahilinde olan beyaz eşya marka ve modellerinde meydana gelen ya da gelebilecek arızaları tespit etmek.
  • Bakım yapılacak beyaz eşyanın bakımının ne kadar süreceği veya beyaz eşyanın onarıma gerek duyması halinde bu işlemin ne kadar süreceğinin bilgisinin müşteriyle paylaşılması
  • Ürünün arızasının ne olduğunu ve onarımının nasıl yapılacağını aşamalarıyla ayrıntılı bir şekilde eşya sahibine açıklayarak anlatmak.
  • Mevcut arızaların giderilmesini sağlamanın yanında ileride meydana çıkabilecek arızaları önlemek için beyaz eşyaların bakımını yapmak ve gerekli görülen konularda eşya sahibini bilgilendirmek.

İstanbul'da Beyaz Eşya Bakımı Nasıl Yapılır?

Her evin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar bulaşıktan çamaşıra her alanda büyük bir yardım sağlıyor. Yaşadığımız devirde beyaz eşyalar olmadan bir hayat düşünmek çok zor. Beyaz eşyalar günlük hayatta yapılan birçok işin daha düzgün ve hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı oluyor. Hem insan sağlığı, hem beyaz eşyanın daha sağlıklı çalışması hem de cihazların daha uzun ömürlü kullanılabilmesi için bakımlarının düzenli olarak doğru bir şekilde yapılması ve düzgün bir şekilde temizlenmeleri gerekmektedir. beyaz eşyaların iç ve dış temizliği düzgün ve doğru yapılarak daha işlevsel bir hale gelmesi sağlanabilir. Günlük hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalar düzenli aralıklarla temizlenmeli ve bakımları ihmal edilmemelidir. Beyaz eşyalar düzenli olarak temizlendiğinde hem ev daha hijyenik olur hem de cihazlar daha sağlıklı çalışır.

Buzdolabı Bakımı ve Temizliği

Buzdolapları içinde sebzeden meyveye her türlü yiyeceğin belirli sürelerle muhafaza edilebildiği cihazlardır. Renk, model ve tasarım olarak farklılıklar gösteren buzdolaplarının temizlik ve bakımı son derece önemlidir. İçinde yiyeceklerimizi sakladığımız buzdolapları ve dondurucuların en az yılda üç kez detaylı olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu şekilde buzdolaplarında oluşan veya oluşma ihtimali olan bakteri ve mikroplar temizlenir ve yeniden oluşmalarının önüne geçilir. Beyaz eşyaların düzenli olarak bakımı yapıldığı takdirde cihazların kullanım ömrü arttırılıp, daha hijyenik bir kullanım alanı sağlanır. Çamaşır suyu gibi temizleyiciler kullanıldıklarında ardında kimyasal kalıntılar bırakırlar, bu durum zamanla buzdolabında muhafaza edilen besinlere geçerek insan sağlığını olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden buzdolabı ve dondurucu gibi cihazların iç temizliğini doğru ve düzenli olarak yapmak ekstra önemlidir. Temizliğe başlamadan önce buzdolabının fişinin prizden çekildiğine emin olunmalıdır. Ardından buzdolabı iç yüzeyine zarar vermeyecek bezle temizliğe başlanabilir. Buzdolabının iç rafları çıkartılıp iç kısım ve raflar ayrı ayrı temizleme suyu ve bezle temizlenmelidir. Ardından temiz bir bez ve su ile önceden temizlenen parçalar durulanır. Raflar yerleştirilmeden önce kuru bir bez yardımıyla buzdolabının içi ve dışı silinir. Raflar yerleştirildikten sonra buzdolabından çıkarılan besinler hızlı bir şekilde yerleştirildikten sonra buzdolabının fişi takılır. Mikrofiber bezlerin yardımıyla buzdolabının dışı silinerek parmak izleri temizlenebilir.

Bulaşık Makinesi Bakımı ve Temizliği

Dış ve iç yüzeylerinin düzenli olarak temizliğinin yapılması gereken bulaşık makinelerinin içerisinde zamanla çok fazla kir bitirebilmektedir. Makinenin içerisinde kalan yemek kalıntıları zamanla bakteri oluşumuna sebebiyet verebileceği için, özel solüsyonlar kullanılarak temizliği sağlanmalıdır. Bulaşık makinesinin filtre ve pervanesi düzenli olarak çıkarılıp su yardımıyla temizlenerek bu parçalardaki bakteri oluşumunun önüne geçilebilir. Bulaşık makinesinin dış yüzeyinin temizliği sirkeli su veya az miktarda sıcak suya eklenen bulaşık deterjanı yardımıyla yapılabilir. Makinenin yüzeyine zarar vermeyecek yumuşaklıkta bir bez kullanmak önemlidir. Bulaşık makinesinin temizliği düzenli olarak sağlandığında, hem makine ömrü artar hem de bulaşıklar daha hijyenik bir ortamda temizlenmiş olurlar.Düzenli olarak bakımı yapılması gereken bulaşık makinelerinde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde yetkili servislere müracaat edilebilir.

Çamaşır Makinesi Bakımı ve Temizliği

Kıyafetten iç çamaşırına kullandığımız tekstil ürünlerinin çoğunu temizlemek için kullanılan çamaşır makinelerini düzenli olarak temizlik ve bakımını yapmak oldukça önemlidir. Dış yüzeyinin temizliği diğer beyaz eşyaların olduğu gibi sirkeli su ve bir bez yardımıyla yapılabilmektedir. Ancak çamaşır makinesi temizlenirken dikkat edilmesi gereken husus köpüklü temizleyicilerin kullanılmamasıdır. Aksi bir durum çamaşır makinesinin elektrik sisteminde arızaya sebep olabilir. Dış yüzey sirkeli suyla sildikten sonra mutlaka kuru bir bez yardımıyla kurulanmalıdır.

Çamaşır makinelerinin temizlik ve bakım işlemi oldukça kolaydır. Genellikle beyaz eşyaların iç temizliğini yapmak için çeşitli malzemeler mevcuttur. Bu şekilde düzenli iç temizlik yapılarak zaman içerisinde oluşabilecek koku ve küfün de önüne geçilebilir. Deterjan bölümünün içerisine temizleyici bir ürün ekleyerek boş makinayı düzenli aralıklarla yüksek su sıcaklığı ile makineyi çalıştırıp temizliği sağlanabilir. Böylelikle bakteri oluşumunun önüne geçilir. Bu işlem yapılırken sirke gibi temizleyicilerin kullanılması makinenin lastiğine zarar verebileceğinden kullanılması tavsiye edilmez. Çamaşır makinesinin lastik bölgesi de kirlenen ve temizliği yapılması gereken bölgelerden birisidir. Makine her çalıştırıldıktan sonra lastiği kuru bir bezle silerek temizliği yapılabilir. Temizliği düzenli olarak yapılması gereken bir diğer çamaşır makinesi parçası ise boşaltım pompasıdır. Boşaltım pompasındaki suyu belirli aralıklarla kovaya boşaltarak, içinde kalan nesneleri temizlemek gerekmektedir. Düzenli olarak çamaşır makinalarının bakımı ve temizliği yapılarak hem makinenin ömrü uzar hem de daha hijyenik bir ortamda çamaşırlar yıkanmış olur.

Fırın ve Mikrodalga Bakımı ve Temizliği

Günlük olarak yemek, tatlı, börek gibi yiyecekleri pişirirken kullandığımız fırınların temizliği oldukça büyük önem taşımaktadır. Yemeklerden bulaşan yağ ve yemek kalıntılarını önlemek amacıyla fırınların ve mikrodalgaların düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu şekilde yemeklerin daha hijyenik bir ortamda sağlıklı bir şekilde pişmesi gerekebilir. Düzenli olarak fırın ve mikrodalgaları temizlemek kötü kokunun da önüne geçilir. Böylece mutfakların daha sağlıklı ve konforlu bir alan olmasına yardımcı olunur. Fırınların bakımı oldukça kolaydır. Bir tencere veya fırın kabının içine sıcak su ve sirke eklenerek fırına yerleştirilir ve bu şekilde fırın yaklaşık on dakika kadar çalıştırılır. Fırın ve mikrodalgaların dış yüzeylerini temizlemek için de sirkeli su ve temiz bir bezden faydalanılabilir. Dikkat edilmesi gereken husus temizlik yapılmadan önce fırın ve mikrodalgayı fişten çıkarmak olmalıdır.

Beyaz eşya tamiri yapıldıktan sonra cihazlar önce temizlenip kullanılmaya başlanmalıdır. Böylece tamir sırasında oluşan kir temizlenir. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan beyaz eşyaların iç ve dış temizliğinin düzenli aralıklarla yapılması oldukça büyük önem taşımaktadır. Bakım ve temizliği doğru ve aksatılmadan yapılan beyaz eşyalar daha uzun ömürlü olacağı gibi aynı zamanda kullanımları da daha sağlıklı olacaktır.

İstanbul beyaz eşya sektöründe aktif olarak çalışan beyaz eşya servisi ustası olarak, müşterilerinize ustala.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sektörünüzle alakalı ilanlar içinden size en uygun olanını seçip teklif vererek hemen işe koyulabilirsiniz. Size en uygun işi seçip yaparak kazancınızı arttırın. Farklı noktalarda ulaşabileceğiniz müşteriler aracılığıyla firmanızın ismini duyurabilirsiniz.