Şehiriçi Nakliyat

İstanbul Şehiriçi Nakliyat

İstanbul Şehiriçi Nakliyat

Tüm Ustalar

Kayıtlı 53 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul Şehiriçi Nakliyat Firmaları

mustafa tunçer

kayhan çolakoğulları

✅ Evden Eve Nakliyat ✅ Ofis Taşıma ✅ Şehirlerarası Taşımacılık ✅ Depolama ✅ Parça Eşya Taşımacılığı

UYUM evden eve nakliyat

Dizayn nakliyat

yusuf konak

Çağımızın modern nakliyat anlayışı gereği artık evden eve nakliyat hizmetleri son derece nitelikli b

Erdal Günhan

Evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri

murat kaya

murat yildiz

Mehmet ayırkan

Eşya taşımacılığı alanında profesyonel ve marka haline gelen firmamız UYUM Evden Eve Nakliyat sizler

Son gelen İstanbul Şehiriçi Nakliyat talepleri

Merhaba, Kendi evimden(1.kat) yan mahalledeki annemin evine(1.kat) 1 adet çekyat taşınacak. Annem yürüyerek 10 dk. mesafededir. Çekyat hafiftır. İyi günler.
İstanbul / Kağıthane

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Şehiriçi Nakliyat ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Şehiriçi Nakliyat

İstanbul Nakliyat  

İstanbul hepimizin bildiği gibi büyük ve karmaşık bir şehir, birde bu karmaşanın içine taşınma telaşesi eklenince oluşan manzara biraz canınız sıkılabilir. Binaların çoğunda asansör yoktur. Sokaklar dardır kamyonlar zor girip çıkar. Hâl böyle olunca taşınmak başlı başına bir eziyet oluyor. Birde bütün bunların üzerine eşyalarınızı kendiniz taşımaya kalkarsanız işin içinden çıkamayabilirsiniz. Hem doğru bir nakliye aracı bulamayabilir hem de eşyaları yanlış şekillerde taşıyarak kendinizi sakatlayabilirsiniz. Fakat neyse ki bütün bu sıkıntıları sizin yerinize sırtlayacak birileri var. İstanbul şehir içi nakliyatçı firmaları, tabii neredeyse yüzlerce firma arasında kaybolabilirsiniz. Sonu gelmeyen telefon trafiğine takılıp kalabilirsiniz. Bütün bunların yaşanmaması adına Ustala.com üzerinden firmalarla irtibata geçmek en iyisi olacaktır. 

Ustala.com’a birkaç kısa adımda hemen üye olun, ilanınızı verin ve işin ustası İstanbul şehir içi nakliyatçı firmaları ilanınıza teklifleri ile geri dönüş yapsın. Bir fiyat ve pazar araştırması yapmanızda fayda var. Bu yüzden birden fazla ilanı beklemenizde yarar var. Böylelikle gelen ilanları karşılaştırarak sizin için en uygun son kararı verebilirsiniz. 

Bir nakliye firmasıyla çalışmak size biraz pahalı gelebilir fakat bu işi bir ya da birkaç kez yapacağınızı da unutmamalısınız. Eşyalarınızda oluşabilecek hasarlar sizi daha fazla bir maliyetin altına sokabilir. Taşınma işini en kolay ve en ekonomik şekilde halletmek istiyorsanız kaliteli bir nakliye firmasıyla anlaşmalısınız. Kalite demek fiyatta biraz artış yaşanabilir demektir fakat daha önce de söylediğimiz gibi hayat boyu bir veya birkaç kere taşınacaksınız. Bir firmayla anlaşmadan önce aklınızda ki bütün soru işaretlerinin çözüme kavuştuğundan emin olun.  Ayrıca iyi bir fiyat araştırması yapmayı sakın ihmal etmeyin. 

İstanbul Eşya Taşıma Fiyatları

Nakliye hizmeti kendi içinde hizmet yelpazesi oldukça geniş bir hizmet sektörüdür. Fiyatlar da bu genişlikle doğru orantılı olarak değişmektedir. Eğer bütün eşyalarınızın firma çalışanları tarafından paketlenmesini istiyorsanız fiyat artıyor. Ya da eşyalar eski dairenizden merdivenlerden indirilecekse yeni dairenize merdivenle çıkacaksa fiyat artıyor. Eşyalarınızı taşıyacağınız semtler arasında ki mesafe fazlaysa fiyat artıyor. Evinizin büyüklüğüne yani eşyanızın çokluğuna göre fiyat değişiyor. Tabi ki parça taşıma işlerinin fiyatları daha düşük. Fiyat konusunu size hizmet verecek firmayla çok iyi değerlendirmelisiniz. Sonradan çıkabilecek pürüzler canınızı sıkabilir.  İstanbul şehir içi nakliyat fiyatları için bir örnek verecek olursak Beylikdüzü’nden, Bağcılar’a taşınacak 3+1 asansörsüz ve üçüncü kattaki bir ev için 1500 ile 1900 TL arasında değişmektedir.  Aynı koşullardaki 2+1 bir evi 1000 TL ile 1500 TL arası bir fiyata taşıyabilirsiniz. Parça eşya taşıma da fiyatlandırma konusu biraz daha karışık. Taşıtmayı düşündüğünüz eşyanın türüne göre dahi fiyat değişmekte. Eşyaları taşırken kullanılacak araç, eşyaların arasında kırılabilir eşyaların olup olmadığı ve eşyaların taşınacağı mesafenin uzaklığı fiyatlandırma da belirleyici unsurlardır. Kafanız da bir portföy oluşması adına bir örnek verelim İstanbul Başakşehir’den, İstanbul Bakırköy’e taşınacak dört parça içinde kırılacak eşya bulunmayan eşyalar 500 TL ile 800 TL arasında taşınmaktadır.

 

 

İstanbul’da Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Daha öncede belirttiğimiz gibi bir nakliyat firması ile anlaşmak en az taşınmak kadar meşakkatli bir iş. Bu yüzden araştırmanızı yaparken İstanbul Nakliyat olarak bir araştırma yapmaktan ziyade araştırmanızı detaylandırın. Mesela Bağcılar’dan Bayrampaşa’ya taşınacaksanız. Ana deposu Pendik’te olan bir nakliyat firmasıyla anlaşmak mantıksız olacaktır. Bu güzergâhta bulunan herhangi bir nakliye firmasıyla anlaşmalısınız. Çünkü nakliyat firmaları fiyatlandırma yaparken ana depodan eşyaların alınacağı eve olan mesafe + eşyaların taşınacağı mesafe+ eşyalar taşındığı semtten ana merkeze olan mesafe şeklinde bir hesaplama yaparlar. Ayrıca firma yetkilisiyle görüşürken eşyalarınızın tam bir listesini mutlaka iletin ve bir nakliye sigortası yapabilirsiniz.(Nakliyat sigortaları genel de şehirlerarası taşımacılıkta yapılır) fakat kırılacak eşyanız fazla ise bir nakliyat sigortası yapmanız da fayda var. Seçeceğiniz İstanbul Nakliyat firması hakkında internette yapılan yorumlara bakın. İnsanlar bir firma tarafından mağdur edilmişse bunu muhakkak belirtirler. Bu yüzden tercih etmeyi düşündüğünüz firma hakkında internette mutlaka bir araştırma yapın. Eğer mümkünse eşyalarınız firma çalışanları tarafından taşınırken orada olun. Yeni adresinizin bilgilerini tam ve doğru verdiğinizden emin olun. Yoksa eşyalarınızı bir arka sokağa indirilirken ya da indirilmiş halde bulabilirsiniz. Yeni taşınacağınız dairede demirbaş eşyaları nereye koyacağınızı önceden belirlemeniz de fayda var aksi takdirde firma çalışanları gittikten sonra ağır eşyaların yerini değiştirmek sizi yorabilir. Kırılacak eşyaları koyduğunuz kolileri mutlaka ayırın ayrı bir özenle taşınması gerektiğini firma çalışanlarına iletin. Onların sizden böyle bir talebi olamaz fakat hizmetten memnun kaldıysanız siz bahşiş verebilirsiniz. Ustala.com üzerinden hizmet aldığınız firmadan kalacağınız memnuniyet sonrası firma hakkında puanlama ve yorum yaparak sizden sonraki taşınma telaşı içinde olacaklara yol gösterebilirsiniz. 

Taşınma Planı Yaparken İzlenmesi Gereken Adımlar

  • Öncelikle yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyalarınız var ise satın ya da bir yerlere bağışlayın ki ayakaltından kalksınlar.
  • Yeni evinize götüreceğiniz eşyaların bir listesini hazırlayın.
  • Evden eve nakliyat firmaları hakkında bir araştırma yapın. Yaptığınız araştırmalar sonucundan edindiğiniz fiyat bilgilerini liste haline getirin.
  • Paketleme hizmeti almayacaksanız eşyalarınızı güzelce paketleyin. Eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olduğunuz bir paketleme sistemi yapmaya özen gösterin.
  • Paketleme işlemi yaptıktan sonra kolilerin içine ne koyduğunuzu unutmamak adına üzerlerine notlar yazın ya da yapıştırın.
  • Taşınma günü taşınma işlemi başlamadan önce nakliyat firmasını arayıp bir sorun olup olmadığını kontrol edin.
  • Eğer yeni gideceğiniz evde geceyi geçirmeyecekseniz kendinize kalacak bir yer belirleyin.( Eşiniz dostunuz ya da bir otel olabilir.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Sayısız İstanbul Şehir İçi Nakliyat firmaları arasında kaybolmamak için Ustala.com’a üye olabilirsiniz. Bu sayede hem güvenilir hem de kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.

Dilerseniz sayısız seçenek arasında kaybolmadan uçsuz bucaksız bir telefon trafiğinin içine düşmeden kaliteli bir nakliye firmasıyla anlaşabilirsiniz. Ustala.com’a girin üye kaydınızı oluşturun ardından ilanınızı verin. İlanınıza gelen teklifler arasında size en uygun olan nakliye firmasıyla çalışmaya başlayın.

Her Zaman Müşteri Bulma Olanağı

Nakliye firması işleten sizlerin de bildiği gibi kış aylarında nakliye piyasası durgun olur. Bu durgunlukta müşteri bulmakta hayli zorlaşıyor. Her dönem müşteri bulabilmek ve reklam masraflarından kurtulmak için Ustala.com‘a girin, üye kaydınızı oluşturun ve müşterilerin verdikleri ilanlara teklif verin. Bu sayede her dönem kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca reklam vermek gibi ek bir masraftan da kurtulacaksınız.