Ofis Temizliği

Ankara Ofis Temizliği

Ankara Ofis Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 50 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ankara Ofis Temizliği Firmaları

İrfan Sarılmış

güvenilir ve kaliteli temizliğin tek adresi 2011 yılından bu yana siz müşterilerimize en uygun Fiyat

Melike Koçak

Merhabalar ben ve bayan arkadaşım geliyoruz temizliğe duruma göre sizden ne sizi mağdur edecek ne de

Zehra umus

Abdullah Varlık

SETA TEMİZLİK

Reşat yıldız

Ortak alan temizliği ve inşaat sonrası temizlik apartman site yönetimi ismerkezi yönetimi

Serpil Naillioğlu

10 senelik temizlik deneyimim vardır

Özlem Er

2007 yılından bu yana temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz

Son gelen Ankara Ofis Temizliği talepleri

Su baskını sonrası temizlik
Bursa / Mudanya
50 m2 ofis temizliği
Ankara / Çankaya
Ofis için bugün çay ve kahve servisi yapabilicek biri aranıyor isterse sürekli devam edebilir.
Ankara / Çankaya

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ofis Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ofis Temizliği

Ofisleriniz Tertemiz Olsun

Hayatınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz ofisler zamanla kirlenebilir. Çok sayıda kişinin çalıştığı yerler olan ofisler, fazla kullanımdan, hava koşullarından ve çeşitli nedenlerden dolayı kirlenmektedir. Bu nedenle ofis temizliğinin düzenli olarak yapılması çalışan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Ustala.com en iyi Ankara ofis temizliği şirketlerine ulaşmanıza imkan tanıyan bir dijital platformdur. Temiz gözüken ve ferah alanlara sahip ofisler çalışanlarınızı motive ederken, müşterileriniz için de ilgi çekici olacaktır. Ustala.com üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra ilan verebilir ve çevrenizdeki Ankara ofis temizliği şirketlerinin tekliflerini bekleyebilirsiniz. Gelen teklifleri değerlendirerek tertemiz ofislere kısa zamanda kavuşabilirsiniz.

Ofislerin temizliği müşterilerin gözünde olumlu izlenim bırakacaktır. Elbette temiz ofislerin en önemli etkisi çalışanlar üzerinde olacaktır. Bunların yanında çalışanların sağlığı için ofislerin periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Biriken kir ve tozlar çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir. Ustala.com üzerinden anlaşacağınız Ankara ofis temizliği şirketlerine periyodik temizliklerinizi yaptırabilirsiniz. Böylelikle ofisleriniz daima tertemiz olacaktır.

Ofis Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Ankara ofis temizliği şirketleri ile anlaştığınızda sizlere tecrübeli bir temizlik personeli gönderirler. Sonrasında personel gerekli temizlik malzemelerini hazırlar ve düzenler. Ofisinizde temizlik odası gibi alanlar ayırmanız faydalı olacaktır. Bu alanlar temizlik işlerinin düzenli yürümesini ve dolayısıyla süreden tasarruf edilmesini sağlayacaktır. Temizliği yapacak personel gerekli hijyen kurallarına uymalıdır. Temizlik sırasında şirketin verdiği kıyafetler giyilmeli ve eldiven takılmalıdır. Ofis temizliğinde öncelik çöplerin boşaltılmasıdır. Çöpler boşaltılarak yeni çöp poşetleri kutulara yerleştirilir. Sonrasında eldiven değişimi yapılmalıdır.

Periyodik temizliklerde çöp poşetleri boşaltıldıktan sonra zemin temizliğine geçilebilir. Zeminler silinirken gerekli temizlik ürünleri kullanılmalı ve moplanmalıdır. Günümüzde dezenfeksiyon ürünlerinin önemi oldukça artmıştır. Ankara ofis temizliği şirketleri kullandıkları onaylı temizlik ürünleri sayesinde ofisinizde gönül rahatlığıyla çalışmanıza imkan tanıyacaktır. Ankara ofis temizliği şirketleri ile uzun vadeli anlaşmalar yapmanız faydalı olacaktır. Bunun nedeni temizlik işlerinin bir düzene bağlı olarak hareket etmesi gerekliliğidir. Tecrübeli temizlik personeli ofisinizde bir düzen kurarak periyodik temizlik işlerini yürütecektir. Sürekli değişen temizlik şirketlerinden istenilen verim alınmayabilir.

Temizlik aşamasında yerler silindikten sonra düzenli olarak cam kenarlarında ki tozlar alınmalıdır. Camlar gün içerisinde açılabildiği için dışarıdan sürekli toz girebilir. Tozlar temizlenmezse çalışan sağlığını olumsuz etkileyebilir. İç ve dış kapı kenarları silinmeli, kapı kolları ve yüzeyleri dezenfekte edilmelidir.

Ofis zemininde halılar mevcut elektrikli süpürge yardımıyla temizlenmelidir. Temizlik sırasında kullanılan elektrikli süpürgenin sesi belirlenen standartlar içerisinde olmalı ve çalışanlara rahatsızlık vermemelidir. Masa, sandalye, raf, telefon, duvarda bulunan aksesuarlar ve ofis mobilyaları silinmelidir. Temizlik öncesi çalışanlara haber verilmeli ve iş planlamasının buna göre yapılması sağlanmalıdır. Eğer çalışanlara ait özel odalar var ise öncesinden izin alınarak belirlenen saatlerde temizlik yapılmalıdır. Ankara ofis temizliği şirketleri personeline bu konuda gereken eğitimleri vererek tecrübe sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Ofis Temizliğinin İncelikleri Nelerdir?

Ankara ofis temizliği şirketleri ile anlaştığınızda sizlere personel göndereceklerdir. Anlaşma aralıklarına göre düzenli olarak temizlik personeli gelir ve ofislerinizi temizler. Temizlik öncesi planlama yapılmalı ve malzemeler düzenlenmelidir. Temizlik arabası ve temizlik odası gibi faktörlerin mevcut olması temizlik personeline hız kazandıracaktır. Ofislerinizin daha hızlı temizlenmesini istiyorsanız bu imkanları personele sağlayabilirsiniz. Personel temizlik esnasında gerekli iş kıyafetlerini ve eldivenlerini giymelidir. Personel her gün ofisinizdeki çöpleri boşaltarak yeni çöp poşetleri geçirecektir. Ofis içerisindeki mobilyaların ayrıntılı bir şekilde tozu alınmalıdır. Toz alma işlemleri genellikle en üstten başlayarak aşağıya doğru yapılmaktadır. Masa, dolap, sehpa ve sandalye gibi mobilyaların tozu su ile seyreltilmiş temizlik ürünleri kullanılarak, nemli bir bez yardımı ile alınmalıdır.

Ofis içerisinde bulunan bilgisayar, fotokopi makinesi, faks makinesi, telefon gibi elektronik cihazların temizliği kuru bezler yardımıyla yapılmalıdır. Aksi takdirde cihazlara zarar verilebilir. Ankara ofis temizliği şirketleri gerekli eğitimleri vererek personeli bu konularda bilinçlendirecektir. Yerler süpürülürken düşük şiddette sese sahip elektrikli süpürgeler kullanılmalıdır. Çalışanların dikkatinin dağılmaması için ses şiddetinin düşük olması oldukça önemlidir. Seramik ve sert yüzeyler için çeşitli temizlik ürünleri kullanılarak paspas yapılmalıdır. Ayrıca iş yeri özellikleri analiz edilerek merdivenler, korkuluklar, camlar, cam önleri ve süpürgelik gibi yerler düzenli olarak temizlenmelidir. Tuvalet ve lavabo gibi bakteri ve mikrop barındırma riski yüksek alanlar dikkatle temizlenmelidir. Temizlik öncesinde kaygan zeminlere gerekli uyarılar yerleştirilmeli, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulmalıdır. Tuvaletlerin temizliğinde uygun temizlik deterjanları kullanılmalıdır.

Temizlikte Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ofis temizliğinde, uygulamayı pratik hale getirmek için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Ofis içerisinde temizlik odası mevcut, temizlik personeli tarafından düzenlenmelidir. Toz spreyleri, cam temizleyiciler, mikrofiber bezler ve deterjanlar bu alan içerisinde düzenli bir şekilde depolanmalıdır. Böylece temizlik öncesi hazırlıklar daha hızlı ve kolay yapılabilir. Bu durum temizlik süresini hızlandırarak müşteri memnuniyetini arttıracaktır.

Ofis temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de çalışan masasıdır. Ofis içerisinde bulunan çalışan masalarının temizliği motivasyonlarını doğrudan etkilemektedir. Monitörün, bilgisayarın, sandalyenin ve masanın daima temiz olması gerekmektedir. Masa temizlenirken önemli malzemelerin güvenliğinden emin olunmalıdır. Elektronik cihazlar kuru bezlerle silinmeli, kağıtlar düzenli olarak kaldırılmalı altları silindikten sonra kurulanmalı ve kesinlikle ıslak zeminler üzerine notlar koyulmamalıdır. Ankara ofis temizliği şirketleri, ofislerinizi gerekli koşullara bağlı kalarak temizler ve istediğiniz duruma getirir. Böylece ofis içerisinde çalışanların motivasyonunu ve müşterilerinizin ilgisini en üst düzeyde tutabilirsiniz. Ofislerde verimli çalışanlar istiyorsanız temizliği ön planda tutmalısınız.

Masaların üzerinde veya ofisin çeşitli yerlerinde bulunan aydınlatma armatürleri zamanla kirlenebilir. Bu durum ışığın kalitesini azaltarak verimliliği düşürecektir. Armatürlerin tozu düzenli olarak alınarak kaliteli ışık seviyesinin korunması sağlanmalıdır. Ankara ofis temizliği şirketi personelleri tecrübeli ve yaptığı işi bilen kişilerdir. Ustala.com üzerinden tecrübeli Ankara ofis temizliği şirketlerine kolaylıkla ulaşabilir tertemiz ofislere kavuşabilirsiniz.

Ofis Temizliği Fiyatları

Ofis temizliği fiyatları, kullanılan malzemelerin kalitesine, malzemelerin sayısına, personel sayısına, Ankara ofis temizliği şirketleri ile temizlik için anlaşılan süreye ve müşteri isteklerine göre belirlenmektedir. Ustala.com üzerinden ilan verebilir Ankara ofis temizliği şirketlerinin tekliflerini alarak değerlendirme yapabilirsiniz. Sonrasında size en uygun teklifi veren şirketle anlaşarak işlerinizi halledebilir ve tertemiz ofislerde çalışmaya devam edebilirsiniz.

Fiyat değerlendirmesi yaparken ofis temizliğinin düzgün yapılması gerektiğini de göz önünde bulundurmalısınız. Üstün körü yapılacak temizliklerin çalışanlara hiçbir faydası olmayacaktır. Sağlıklı ve ferah ofisler için detaylı temizliklerin periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Bu durum çalışan motivasyonu için oldukça önemlidir.

Ankara ofis temizliği şirketleri, Ustala.com’a üye olarak çevrenizdeki Ankara ofis temizliği iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Daha fazla müşteriye masrafsız ve hızla ulaşarak kazançlarınızı arttırabilir, müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Ustala.com Ankara ofis temizliği iş ilanlarını sizler için listeler. Size sadece ilanlara teklif vermek ve anlaşma sonrası gerekli hizmeti sunmak kalacaktır. Şirketinizin geleceği için sizlerde dijital dünyadaki yerinizi alın ve işlerinizi ustala.com ile büyütün!