Koltuk Yıkama

Konya Koltuk Yıkama

Konya Koltuk Yıkama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 92 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Konya Koltuk Yıkama Firmaları

Kemal Demirkaya

Son gelen Konya Koltuk Yıkama talepleri

Ayrıntılı Ev temizliği.2+1 evin tamamınin ayrıntılı temizliği yapılacak. Bir L koltuk ve 2 baza var, bu eşyalar da dahil.
Bursa / Gemlik
İki adet üçlü ve iki adet berjer koltuk yıkama, bir adet halı yıkama
İzmir / Menemen
2 adet 2li 1 adet berjer 5 adet koltuğun yastığı yıkanması gerekiyor.
Tekirdağ / Marmara Ereğlisi

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor.

53.7k

Kullanıcı

27k

İş talebi

36.5k

Mesajlaşma

81.6k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Koltuk Yıkama ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Koltuk Yıkama

Konya Koltuk Yıkama ve Diğer Temizlik Hizmetleri için Profesyonel Markalar

Evinizin en çok zaman geçirdiğiniz ortamlarından bir tanesi de oturma odalarıdır. Bu nedenle oturma odasında bulunan tüm mobilyaların hijyenine normalden daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor. Her ne kadar odanın genel temizliği ve toz alma işlemleri birkaç saat içerisinde tamamen bitiyor olsa da koltukların çok daha detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardır. Derinlemesine temizlik ve kaliteli hizmet için Ustala.com’a ilan vererek alanında profesyonel kişilerle çalışabilirsiniz. 

Koltukların yüzeyinde çeşitli kazalar ile oluşan lekelerin yanı sıra kullanıma bağlı olarak içerisine sinen kirlerin de temizlenmesi gerekiyor. Evde kendi şartlarınız ile yapacağınız temizlik işlemleri, genel olarak sadece yüzeysel temizliği kapsamaktadır. Ancak Konya koltuk yıkama firmalarından alacağınız profesyonel hizmetler sayesinde, koltuk ve halı gibi eşyalarınızın ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Konya Koltuk Yıkama Firmaları

Koltuk yıkama ve benzeri temizlik işlemleriniz için Ustala.com’daki profesyonel firmalar ile çalışmanız, alacağınız hizmet kalitesini oldukça arttıracaktır. Halı ve koltuk yıkama sektöründe, tercih edebileceğiniz binlerce farklı firma bulunuyor. Ancak kendinize temizlik işlemleri için bir firma seçimi yaparken, firmaların kurumsal düzeyde hizmet vermesine ve kullanılan temizlik ürünlerinin kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor.

Halı ve benzeri eşyaların temizliğinde, yıkama firmaları tarafından ürünler alınmakta ve temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra ürünler evinize teslim edilmektedir. Ancak koltuklar, temizlik için taşınması daha zor eşyalar olduğu için bu ürünlerin temizliği direkt olarak evinizde gerçekleştirilmektedir. Evinizde yapılan tüm temizlik işlemlerinde, koltukların işlem sonrasında açık havada havalandırılması mümkün değildir. Bu nedenle temizlik sırasında kullanılan tüm temizlik malzemelerinin, insan sağlığına zararsız ürünler arasından seçilmesi gerekiyor.

Konya koltuk yıkama firmaları tarafından kullanılan tüm ürünler, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmakla birlikte, yüksek temizleyici özelliğe sahiptir. Bu sayede size en imkansız gelen lekelerin bile %100 oranına kadar temizliği gerçekleştirilmektedir. Siz de çevrenizde hizmet veren farklı koltuk yıkama firmaları ile iletişime geçmek yerine Ustala’nın güvenilir ustalarından fiyat ve hizmet kalitesi hakkında detaylı bilgiler alabilir, temizlik işlemlerinize en kısa sürede başlayabilirsiniz. 

Koltuk Yıkama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Koltuk yıkama işlemleri çoğu zaman aileler tarafından ikinci plana atılan temizliklerden biridir. Bunun en büyük nedeni, çeşitli nedenlerden dolayı yüzeyinde leke oluşan koltukların öncelikle evde bulunan temizlik malzemeleri ile temizlenmeye çalışılmasıdır. Ancak yanlış kullanılan temizlik ürünleri, lekenin giderilmesinden ziyade koltuk kumaşının daha derinlerine işlemesine neden olmaktadır. 

Kirlenen ya da lekelenen koltuğun temizlik işlemleri için profesyonel temizlik makineleri kullanan temizlik firmalarının tercih edilmesi gerekiyor. Bu firmalar tarafından kullanılan koltuk temizleme makineleri, kir ve lekeyi yüzeye çeşitli işlemler uygulayarak ya da yıpratarak değil, temizlik ürününü yüzeye uyguladıktan sonra vakum yolu ile temizlik ürünü ve lekeyi içine çekerek çalışmaktadır. Bu sayede koltuk yüzeyinde bulunan tüm lekeler çıkarılmakta, aynı zamanda koltuğun yıpranmasının da önüne geçilmektedir. 

Koltuk yıkamada dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise tüm kumaşların aynı temizleyiciler ve ürünler ile temizlenemeyeceğidir. Bu nedenle kirlenen ya da lekelenen koltuğunuzun lekesini çıkartmak için evinizde bulunan farklı temizlik ürünlerini tercih etmeniz, çoğu zaman olumsuz sonuç almanın yanı sıra koltuğunuzda da çeşitli lekeler kalmasına neden olacaktır. 

Profesyonel koltuk temizleme firmaları tarafından verilen tüm hizmetlerde öncelikle temizlenmesi gereken koltuğun kumaş türüne göre seçimler yapılmaktadır. Bunun ardından uygun temizleyiciler makineye yerleştirilmekte ve temizliğe geçilmektedir. Profesyonel ya da kurumsal olmayan firmalardan hizmet almanız, başlangıçta daha uygun bir seçim gibi görünse de koltuğunuzdaki lekelerin tam olarak çıkarılabileceği ya da koltuğun yıpranmayacağı garantisi verilmez. Bu nedenle Konya koltuk yıkama firması seçimi sırasında mümkün oldukça kurumsal ve üst düzey hizmet veren firmaları tercih etmeniz gerekiyor. En iyi firmaları Ustala.com’dan bulabilirsiniz. 

Koltuk Yıkama Fiyatları

Konya koltuk yıkama fiyatları genel bir yasa bulunmadığı için firmaların kendisi tarafından belirlenmektedir. Fiyatların belirlenmesindeki en büyük etkenlerden biri, temizlik sırasında kullanılan temizlik ürünlerinin kalitesidir. Kurumsal düzeyde ve daha profesyonel hizmet veren firmalar tarafından kullanılan temizlik ürünleri genel olarak diğer firmalardan daha kaliteli ve pahalıdır. Bu nedenle kurumsal firmalar tarafından verilen hizmetler ile diğer firmalar arasında fiyat farkları oluşmaktadır. 

Koltuk yıkama işlemleriniz için kendinize en uygun fiyatları sunan firmalar ile çalışmak istiyorsanız, Ustala’ya verdiğiniz ilanınıza gelecek olan farklı birkaç firmanın teklifi sonrası onlarla ile iletişime geçerek tüm firmalardan fiyat alabilirsiniz. Bununla birlikte firmaların kullandığı tüm temizlik ürünleri hakkında bilgi alabilir, fiyata dahil olan hizmet detaylarını alabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun fiyatlar ile tam olarak ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. 

Koltuk Yıkama Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Her ne kadar sektörde belirli bir fiyat listesi olmasa da Konya koltuk yıkama fiyatları, firmalar tarafından verilen hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Koltuk yıkama işlemlerinde genel olarak yıkanması gereken koltuğun türü, ebatları ve üretiminde kullanılan kumaşlar dikkate alınmaktadır.

Genel olarak fiyatlandırmalarda tay tüyü ya da kadife malzemeden üretilen koltukların yıkama masrafları, nubuk koltuklara göre daha düşük seviyelerdedir. Bununla birlikte berjer, koltuk takımı ve L koltuk gibi farklı türlerdeki koltukların yıkama maliyetleri de diğerlerinden farklıdır. 

Firmalar tarafından koltuk yıkama hizmetlerinin yanı sıra yatak yıkama ve yatak başlığı yıkama gibi ek hizmetler de verilmektedir. Yatak, kırlent, minder ve halı gibi farklı ürünlerin yıkanmasında da genel olarak yıkanması istenen ürünlerin boyutları ve adedi belirleyici kriterlerdir. 

Kafe ve restoran gibi bir işletmenin tüm koltuk ya da kumaş sandalyelerinin yıkanması isteniyorsa, koltuk yıkama firmaları ile iletişime geçilerek toplu fiyat alınması daha doğru olacaktır. Her ne kadar evde yapılan yıkama işlemlerinde koltuğun ebatlarına göre önceden belirlenen fiyatlar olsa da toplu yıkama işlemlerinde fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. 

Koltuk ve sandalye yıkama işlemlerinde daha uygun fiyatlardan yararlanmak için farklı firmalar ile iletişime geçerek aynı hizmet için fiyat teklifleri alabilir ve tüm teklifleri değerlendirebilirsiniz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan, size en uygun fiyatları teklif eden firmalara ulaşabilirsiniz.

Firmanızın Müşteri Potansiyelini Kısa Sürede Arttırın

Konya koltuk yıkama firmaları arasından sıyrılarak, müşterilerin ilk tercihleri arasında yer almak istiyorsanız, müşterilerin size ulaşmasını sağlayacak kolay yöntemler sunmanız gerekiyor. Bu nedenle günümüzde tüm kurumsal temizlik firmaları internet siteleri üzerinden de kendi firmalarının iletişim bilgilerini ve hizmet detaylarını paylaşıyor. Bu sayede müşterilerin firmalara ulaşmak daha kolay olmakta ve müşteri potansiyelinde artış görülmektedir. 

Ustala.com sayesinde, kendi internet sitesinden elde edemediğiniz müşterilere tek bir platform üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Diğer platformlardan farklı olarak müşterilerin her birinin kendi ilanlarını oluşturabilmesi, firmaların müşterilere çok daha kısa sürede ulaşabilmesini sağlıyor. 

Siz de Konya koltuk yıkama ilanları üzerinden, verdiğiniz hizmetlere uygun ilanlara teklifler verebilir, bu sayede müşteriler tarafından tercih edilmeye gerek kalmadan siz müşterilerinizi seçebilirsiniz. İlanlarına teklif verilen müşteriler, farklı firmalardan gelen tüm teklifleri değerlendirerek kendine en uygun avantaj ve hizmetleri sunan firmalar ile çalışmaktadır. Bu nedenle başvuru yaptığınız tüm ilanları detaylı şekilde incelemeniz ve müşterilerin isteklerine yakın tekliflerde bulunmanız gerekiyor. 

Platform üzerinde müşteri potansiyelinizi arttırmak için ilanına teklif verdiğiniz müşteriler ile direkt olarak mesaj ile iletişime geçerek kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte farklı müşterilere verdiğiniz hizmet görsellerini referans olarak işletme profilinize ekleyebilir ya da aldığınız olumlu yorum sayısını arttırarak firmaların sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.