Klima Servisi

Adana Klima Servisi

Adana Klima Servisi

Tüm Ustalar

Kayıtlı 157 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Adana Klima Servisi Firmaları

Yusufcan Ciftci

tacettin sezer

Son gelen Adana Klima Servisi talepleri

Klima dış ünite yeri değişecek
İstanbul / Küçükçekmece
SADECE KLİMA SÖKÜMÜ
İstanbul / Bayrampaşa
İç ünitenin odası değişecek
Antalya / Kepez

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Klima Servisi ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Bu alandaki diğer hizmetler

hero

Konuma göre Klima Servisi

Adana Klima Servisi

Klimalar artık kapalı mekânların demirbaş ürünleri arasında yer almaktadır. Klimalar yaz aylarında bulundukları yerleri serinlettikleri gibi soğuk kış aylarında da ortamı ısıtabilme özelliğine sahiptirler. Klima gibi teknolojik açıdan karmaşık bir eşyayı alırken bu işin üretiminde ustalaşmış ve sektöründe güven kazanmış markaları tercih etmekte büyük fayda var. Uzun ömürlü kullanımlar için üretimde yüksek standartları yakalamış markalara güvenebilirsiniz. Ayrıca bu markalar yaygın servis ve parça ağına sahip oldukları için olası arızalarda ya da periyodik bakımlarda aksaklıklara yer vermeden işinizi gördürebilirsiniz.

Klima Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  •         Klimanın Kullanılacağı Yer

Bir klima satın almadan önce mutlaka onu nerede kullanacağınızı belirlemelisiniz. Çünkü ofisler ve evler için farklı klima tipleri tercih edilmelidir. Evlerde duvar tipi klimalar kullanırken, ofislerde kaset tipi klimalar tercih edilmelidir.

  •         Klimadan Beklenilen Kapasite

Burada klimayı koyacağınız mekânın büyüklüğü ön plana çıkar. Klimayı geniş bir mekânda kullanacaksanız büyük bir klima tercih etmenizde fayda var. Evinize ya da işyerine uygun modeli seçmekte güçlük yaşarsanız bir uzmana danışabilirsiniz.

  •         Klimanın Harcayacağı Enerji

A enerji sınıfı klimalar enerji tasarrufu yapan araçlar oldukları için ilk tercihinizi bunlardan yana kullanmanızda fayda var. Aksi halde elektrik tüketimi çok olacağından fatura masraflarınızı da çoğaltmış olursunuz.

  •         Yaşanılan Bölgedeki İklim

Yaşadığınız bölgedeki iklim şartları ne kadar güçlü soğutmaya ya da ısıtmaya ihtiyacınız olduğunu belirleyen diğer bir faktördür. Bunu göz önüne alarak en doğru klimayı seçmek akıllıca olacaktır.

Klima Bakımı

Klimalar bozulmasalar dahi ortamda çevirdikleri havayı kirletmemeleri, hava hijyeni bakımından sorunsuz biçimde çalışıyor olmaları gerekir. Bunun için her yıl yapılması gereken periyodik bakımları vardır. Eğer klimanızın bu bakımlarını düzenli olarak yaptırmazsanız, zaman içinde mikrop yaymaya başlayacaktır. Sağlıklı bir ortam için bu bakımların yapıldığından emin olunuz. Diğer taraftan düzenli bakımları yapılmayan klimalarda performansı düşüşü yaşanması oldukça doğaldır. Daha büyük sorunlara varmadan, makinenin kullanım ömrünü de uzatacak şekilde düzenli bakımların aksatılmadan yapılması gerekir. Klima gibi hassas ürünlerin bakımı söz konusu olduğunda bu işi kendinizin de yapabileceğini düşünüp sakın işe girişmeyin. Klimalar hem elektronik hem mekanik aksamları ile karmaşık ürünler oldukları gibi amatör tamirciler için tehlikeli de olabilirler.

Adana Klima Servisi

Özellikle yaz aylarının çok sıcak geçtiği Adana’da neredeyse her evde ve işyerinde bir klima bulunmaktadır. Bu sayede bu sıcak iklimde iç mekânlarda ferahlamak mümkün olmaktadır. Bu konforu sürekli kılabilmek adına ve diğer taraftan klimalarınızın performansının da koruması, hijyenik kalması için bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Bunun dışında da herhangi bir nedenle klimanız arızalanabilir. Bu gibi durumlarda klimanızı sakın kendiniz tamir etmeye çalışmayın. Adana’da klima servis hizmeti veren güvenilir bir klima servisinden yardım isteyin. Bu iş için doğru kişiyi bulmak artık sanıldığından çok kolay. Ustala.com sitesine giriş yapın, üye kaydınızı oluşturun, ilanınızı verin. Ardından ilanınıza gelen teklifler arasından size en uygun olanını seçerek seçtiğiniz servis ile çalışmaya başlayın.

Adana Klima Montajı

Klima montajı yetkili kişi veya kişiler tarafından yapılmalıdır.  Çünkü klima uzman bilgisi gerektiren elektronik ve mekanik bir üründür. Bu işin erbabı olmayan insanlar klima montajı esnasında kendilerine veya evinize ya da klimanıza zarar verebilirler. Klima montajı işlemi sırasıyla şu şekildedir; 

  • Binanın dış cephesine bir klima dış ünitesi yerleştirilir. 
  • Ardından klimanın dış ünitesinden, iç ünitesine bakır boru ve elektrik kabloları bağlanır.
  • Klimanın dış ünitesi ve iç ünitesi bağlandıktan sonra klimanın dış ünitesinin gaz ayarı yapılarak klimanın soğutma verimliliği arttırılır. 
  • Son olarak firma yetkilileri klimayı belli bir süre çalıştırır bir sorun yoksa montaj işlemi başarıyla sonuçlanmıştır. 

Klima montajı için firma seçerken seçtiğiniz firmanın profesyonel çalıştığından emin olun. Aksi halde  evinizin duvarlarında hasarlar meydana gelebilir ya da klima montajı doğru adımlar izlenerek yapılmayabilir.

Adana Klima Montajı ve Bakımı Fiyatları

Klimalar hassas ürünlerdir. Ayrıca düzenli olarak bakıma ihtiyaçları vardır. Bu bakım ve onarım işlemlerini yaptırmak için mutlaka profesyonellerden yardım almalısınız. Klima montajı klimanın takılacağı kat veya klima takılırken ki yaşanacak zorluk fark etmeksizin aynı fiyatlarla yapılmaktadır. Klima bakımı için fiyatlar değişiklik göstermektedir. Eğer klimanın düzenli olarak temizlenmesi gibi rutin bir bakımı yaptırıyorsanız yani bir arıza durumu söz konusu değilse bakım işlemi fiyatları sabittir. Onarım kısmında ise arızanın büyüklüğüne göre fiyat değişebilir. Parça kullanmayı gerektiren arızalarda parçanın maliyeti de hesaba katılmalıdır. Ayrıca bazı servis yetkileri arıza tespiti yapmak için geldiklerinde bu işlem için ücret talep edebilirler. Bir klima servisinin arıza tespiti için ücret talep edip etmediklerini mutlaka öğrenin. Adana klima servisleri arasında yer alan en iyi usta ve firmalar için Ustala.com’a ilan vererek gelecek olan en iyi teklifler arasında size uygun olanını tercih edebilirsiniz. 

Adana Klimacı

Adana coğrafi konumu itibariyle yazların aşırı sıcak geçtiği bir şehirdir. Hal böyleyken evde otururken dahi sıcak kendisini hissettirmektedir. Bunun için Adana’da klimalar artık evlerin demirbaş eşyaları haline gelmiştir. Sizde klima edinmek istiyorsanız, Adana klimacı bulmakta güçlük yaşamayacağınız bir kenttir. Klima seçerken klimanın enerji tasarrufu yapıyor olmasına, soğutma özelliği olmasına ve güvenilir bir markaya ait ürün olmasına dikkat etmelisiniz. Adana’da kurumsal mağazaların dışında münferit beyaz eşyacılarda da klima satışı yapılmaktadır.

Daha Fazla İnsana Kolayca Ulaşın

Klima sektöründe yeni müşteri bulmak kolay değildir. Çünkü insanlar bir klima servis hizmetinden memnun kaldıkları zaman bir daha yeni bir klima servisi arayışı içine girmezler. Daha önce hizmet aldıkları firmayla çalışmaya devam ederler. Bundan dolayı sektörde müşteri sirkülasyonu az olabilir. Daha fazla insana kolayca ulaşabilmek adına Ustala.com sitesine girin, üye kaydınızı oluşturun. Ardından verilen ilanlara teklif verin. Bu sayede yeni müşterilerle çalışacak ve verdiğiniz kaliteli hizmet sayesinde firmanızın adını daha fazla duyurmuş olacaksınız.