Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri

Tüm Ustalar

Kayıtlı 112 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Bilgisayar Tamiri Firmaları

yunus emre doğan

Vega Bilgisayar

BURAK YAZICIOĞLU

Berat Demirtaş

Mustafa Oğuz

ilhan alp

Ozan ve Lesia

emirhan günel

oğuzhan moroğlu

2010 beridir elektrikçi

Son gelen Bilgisayar Tamiri talepleri

HD 7850ekran kartı çalışmıyor ekrana görüntü gelmiyor
Antalya / Muratpaşa
boya lazım ondan dolayı
İstanbul / Pendik
Harddisk çalışmıyor bakım arıza giderim ve temizlik
Antalya / Konyaaltı

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

145.6k

Kullanıcı

119.2k

İş talebi

96.6k

Mesajlaşma

97.1k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Kolay Arama ve Filtreleme Özelliği

Ustala, kullanıcıların aradığı hizmeti kolayca bulabilmeleri için gelişmiş arama ve filtreleme özellikleri sunar. Ana sayfada yer alan arama kutusuna hizmet kategorisini yazarak başlayabilirsiniz. Ardından, arama sonuçlarında sunulan filtreleme özellikleri sayesinde, hizmet kalitesi, fiyat, konum ve müşteri yorumları gibi kriterlere göre ustaları daraltarak, ihtiyaçlarınıza en uygun ustaları hızlıca bulabilirsiniz. Bu sayede, kullanıcılar zaman kaybetmeden doğru hizmet sağlayıcılarıyla iletişime geçebilirler.

Kullanıcı Dostu Platform Tasarımı

Ustala.com, kullanıcı dostu bir platform tasarımına sahiptir ve ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlar. Web sitesi, açık ve anlaşılır bir yapıya sahip olup, mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar için optimize edilmiştir. Bu sayede, kullanıcılar herhangi bir cihazdan rahatlıkla ustala.com'u kullanabilir ve hizmet sürecini etkin bir şekilde yönetebilirler.

İletişim ve Destek Hizmetleri

Ustala, kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaştıklarında hızlı ve etkili destek alabilmeleri için kullanıcı dostu iletişim ve destek hizmetleri sunar. İletişim sayfası üzerinden e-posta, telefon veya canlı destek yoluyla platformun müşteri hizmetleri ekibine ulaşarak, sorularınızı sorabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ustala ekibi, kullanıcıların sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmak için her zaman yanınızdadır.

hero

Teklifler cepte

Ustala mobil uygulaması, Türkiye'nin en iyi ustalarını parmaklarınızın ucuna getiriyor! Ev, ofis ve dış mekanlar için profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda, ustala.com mobil uygulaması sayesinde her zaman ve her yerden ustaları keşfedebilir, teklif alabilir ve hizmet alabilirsiniz.

iOS ve Android cihazlar için optimize edilmiş ustala.com mobil uygulaması, güvendiğiniz ustaları her an yanınızda taşımanıza olanak tanır. Şimdi ücretsiz olarak indirin ve hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet deneyiminin keyfini çıkarın!

Nasıl Çalışır?

Hizmet Arama ve Usta Seçimi

Ustala üzerinden ihtiyacınız olan hizmet kategorisini arayarak, platformda bulunan profesyonel ustaları inceleyebilirsiniz. Hizmet kalitesi, fiyat, konum ve müşteri yorumlarına göre uygun olan ustayı seçin.

Bilgisayar Tamiri - Fiyat Teklifi ve Randevu Ayarlama

Seçtiğiniz ustalardan fiyat teklifi isteyin ve hizmet detayları hakkında bilgi alın. Teklifleri karşılaştırarak bütçenize ve beklentilerinize en uygun olan ustayla hizmetin gerçekleştirileceği gün ve saat için randevu oluşturun.

Hizmetin Gerçekleşmesi ve Ödeme

Belirlenen gün ve saatte, seçtiğiniz usta hizmeti gerçekleştirmek için belirttiğiniz adrese gelecektir. Hizmet tamamlandıktan sonra ödemenizi güvenli bir şekilde Ustala üzerinden gerçekleştirin.

Konuma göre Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamircisi

Günümüzde önemli işlevleri olan bilgisayarlar çağın vazgeçilmez parçalarından birisidir. Bilgisayar sayesinde soysal ağlara bağlanabilir, dosyalarımızı kaydederek işimizi sistemli bir şekilde yönetebilir ve daha pek çok şeyi bilgisayar aracılığıyla yerine getirebiliriz. Uzaktan eğitimin mecbur olmasıyla birlikte bilgisayarlara olan ihtiyaç günümüzde daha çok artmaktadır. Canlı derslere katılmak için bilgisayar en iyi şekilde destek olmaktadır. Pek çok kişi işlerini sistemsel olarak yürüttüğü için iş hayatının vazgeçilmezlerinden birisidir bilgisayarlar. İşle ilgili dosyalarımızı bilgisayara kaydederek zamanı geldiğinde kullanırız. Bu bakımdan bilgisayar günümüzün en önemli ve gerekli teknolojik cihazlarından birisidir. 

Bilgisayarlarımız da zaman içinde kullanımdan kaynaklı ya da bizim dışımızda nedenlerden de arıza yapabilir. Bilgisayar tamircisi bu noktada bize yardımcı olmaktadır. Bilgisayarımızla ilgili bir sorun meydana geldiğinde sorunu gidermek için bilgisayar tamiri yapan yerlere başvururuz. Gözümüz gibi baktığımız bilgisayarımızı tamir edecek iyi bir tamirci arayışı içerisine gireriz. Bilgisayarımızda çıkan çeşitli sorunların çözümünde bilgisayar tamircisi profesyonel olarak destek olur. Sorunun etkili şekilde çözümünde alanında uzman bilgisayar tamircisinin varlığı çok önemlidir. Bu açıdan bu alanda uzman olan, işin tekniğini çok iyi bilen tamirciden destek almamız bilgisayarımızı yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmamız açısından önemlidir. Bilgisayarımızdaki sorunun kaynağını iyi tespit ederek çözümü halleden bilgisayar tamircisi sayesinde bilgisayarımızı yeniden eskisi gibi kullanmaya devam edebiliriz. Bilgisayar tamiri için Ustala’nın güvenilir ustalarından hizmet alabilirsiniz.

En Sık Karşılaşılan Bilgisayar Arızaları Nelerdir?

Hayatımızı kolaylaştıran pek çok amaçla kullandığımız bilgisayarlarımızda bazen istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir. Bilgisayarımızda sorun çıkması haliyle canımızı sıkacaktır. Çünkü işlerimizin pek çoğunu bilgisayarla haletliğimiz için işlerimiz bir süre yarım kalacaktır. Bu gibi durumlarda yeniden işimizin başına dönebilmek için bilgisayarımızdaki sorunların bir an önce giderilmesini sağlamamız gerekir. Bilgisayar tamiri ile bu sorunlarımızı hızlı ve doğru bir şekilde giderebiliriz. Bilgisayar tamircileri sayesinde bilgisayarımızdaki mevcut sorunların giderilmesi sağlanmaktadır.

Bilgisayarımızda en çok ortaya çıkan sorunlar içinde şarj cihazının bozulması gelir. Özellikle laptopların şarj cihazları çabuk bozulabilmektedir. Şarj sorunları entegre yuvanın bozulmasından kaynaklı olur genelde. Bu noktada modele uygun şekilde şarj entegresi takılması gerekir. 

Bilgisayarlarda en sık ortaya çıkan diğer sorunlardan birisi de klavye tuşlarının bozulmasıdır. Çok sık basmakla zaman içinde bilgisayar tuşlarında sorun çıkabilir. Tuşa bastığınızda komut alamayabilirsiniz. 

Bilgisayarlarda ortaya çıkan daha pek çok sorun bulunmaktadır. Örneğin ekran kartının görüntü vermemesi, ekran kayması, hafıza kartı sorunları gibi daha pek çok sorun ortaya çıkabilir. Tüm bu sorunların giderilmesinde iyi bir bilgisayar tamircisi size en iyi şekilde destek olacaktır. Güvenilir bir bilgisayar tamircisini ise Ustala.com’a ilan vererek rahatlıkla bulabilirsiniz. Piyasaya baktığımızda bu alanda sayıları bir hayli fazla bilgisayar tamircileri ile karşılaşabilirsiniz. Bilgisayarınızı emanet edeceğiniz tamircinin güvenilir ve işini bilen kişi olması çok önemlidir. Bu konuda dikkat ederek iyi bir araştırma yaparak size yakın en iyi bilgisayar tamircisini bulun ve bilgisayarınızı kaliteli tamir işi yapan uzman bilgisayar tamircisine teslim edin.

Bilgisayar Tamircisi Neler Yapar?

Bilgisayar tamircisi bilgisayar sorunlarını gideren kişidir. Herhangi bir nedenden bilgisayarınız arızalandığında bilgisayar tamircisinin işi arızanın nedenini tespit etmek ve ona göre uygulama yaparak sorunu gidermektir. Bilgisayarda pek çok arıza oluşabilir. Ekran görüntüsünün gitmesi, anakart sorunları, klavye sorunlar, şarj sorunları gibi daha pek çok sorun bilgisayarlarda gözlemleyebileceğimiz sorunlar içerisindedir. Tüm bu sorunları iyi bir bilgisayar tamircisi en iyi şekilde çözer. Sorunun kökenini iyi tespit etmek iyi bir bilgisayar tamircisinin en önemli işidir. Nasıl bir doktor hastasına yanlış teşhis koyduğunda hastalığa çözüm bulamıyor hastalık daha çok uzuyorsa bilgisayar tamircisi de bilgisayardaki sorunun kökenini iyi tespit edemiyorsa bilgisayarınızdaki sorun çözülmeden devam edecektir. Bu bakımdan bilgisayar tamir işlerinde bu alanda uzman ve kaliteli iş yapan ve iş ahlakı olarak dürüst kişilerden destek almalıyız. Bilgisayar tamircisi ne kadar işini iyi yaparsa yapsın dürüst değilse de istenmeyen sorunların ortaya çıkmasını sağlayabilir. Örneğin çevremizden duymuşuzdur bilgisayarım tamire verdik içindeki parçaları almış gibi serzenişler. Ya da mevcut sorun kısa bir sürede çözülebilecekken tekrara tamir parası almak için sorunu tam gidermeden bilgisayarınızı teslim eden kişiler de karşınıza çıkabilecektir. Bu gibi kişilerle muhatap olmamak için iyi ve dürüst bir tamirci arayışında olmanız en doğrusudur. Ustala’nın güvenilir ustalarına bilgisayarınızı güvenle bırakabilirsiniz. En iyi şekilde tamir edilecektir. Bilgisayar tamircisi aynı zamanda yedek parça konusunda da destek olmaktadır. Bilgisayarınızın herhangi bir parçası artık kullanılamayacak duruma geldiğinde artık onu tamir etmek için uğraşmak gereksizdir. Yerine yedek parçasını almak gerekir. Bilgisayar tamircileri bilgisayarınızın modeline uygun yedek parça alımı konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

Bilgisayarınızı Daha Uzun Süreli Sorunsuz Bir Şekilde Kullanmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Satın aldığımız günden itibaren bilgisayarımızı dikkatli kullanırsak kullanım süresini oldukça uzatabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde bilgisayarımızı kullanmazsak çok geçmeden bilgisayarda çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bilgisayarlar hassas cihazlar olduğu için hatalı kullanım sonucunda arıza vermeye başlayabilir. Bilgisayarımızın ömrünü uzatarak daha uzun bir süre cihazımızı kullanmak bizim elimizde. Bilgisayar tamirciler ya da uzmanlarına çok sık gitmeye gerek kalmadan bilgisayarımızı uzun süreli kullanmak mümkün. Neler yapabilir peki sıralayalım;

  • Bilgisayarınızın aşırı ısınmasına izin vermeyin. Saatlerce bilgisayarı açık tutmadan işimiz bittiğinde bilgisayarımızı kapatalım Bilgisayarı kapatırken de en sık yapılan hatalardan birisi bilgisayar penceresinden kapatmak yerine direk güç düğmesine basıp kapatmaktır. Bu çok yanlıştır. Bilgisayarımızı doğru bir şekilde kapatalım.
  • Bilgisayarımızın sabit bir yeri olsun. Özellikle laptop bilgisayarlar taşınabildiği için sürekli başka alanlara getirebilmektedir. Birçoğumuzun yaptığı gibi kucakta laptop kullanımı son derece risklidir. Kucakta kullanılan bilgisayarların fan kısımları çabuk toz toplar. Bu tozların birikmesi bilgisayarımızın ana kartına kadar zarar verebilir. Ayrıca sık taşınmakla bilgisayarı düşürme tehlikesi de olacağı için en doğrusu bilgisayarımızın masada kalmasıdır.
  • Bilgisayarımızın zaman zaman sorun olmasa bile bakımını yaptırmak doğru olacaktır. Bu konuda uzman ve dürüst tamircilere bilgisayarımızda varsa fan temizliği yapılması iyi olacaktır.
  • Bilgisayarımızı herkese teslim etmeyelim. Kendimiz de dikkatli kullanarak çok daha uzun süreli bilgisayarımızı kullanmanın ayrıcalığını yaşayalım.

Bilgisayar Uzmanları

Bilgisayarla ilgili bir sorun yaşandığında bu alanda uzman bir tamirciden destek almak gerekir. Ustala.com’a ilan vererek bu alanda en iyi bilgisayar tamircisine ulaşabilirsiniz. En yakın bilgisayar tamircisi olarak yakında bulunan en iyi bilgisayar uzmanı Ustala.com’a verdiğiniz ilana en kısa sürede teklif gönderecektir. Bilgisayar uzmanları olarak bu alanda alanında uzman firma olduğunuzu düşünüyorsanız müşterilerin sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Ustala.com bünyesine katılarak müşterilerin sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Sizi tanıtan iyi reklamlar sayesinde müşteride güven oluşacak ve sizi tercih etmeyi düşünecektir. Müşterilerin bilgisayar tamiri konusunda destek almak için vermiş olduğu ilanlara bakarak teklifinizi müşteriye gönderebilirsiniz. Teklif gönderirken çok fahiş olmayacak fiyat aralıklarında teklif yapmanız daha mantıklı olacaktır. Çünkü sizinle birlikte diğer rakiplerinizin de teklif göndereceğini hesap ederek ona göre teklifinizi yapın.