Banyo Yenileme

Banyo Yenileme

Banyo Yenileme

Tüm Ustalar

Kayıtlı 202 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Banyo Yenileme Firmaları

serkan cesur

Caner Gün

halil İbrahim akyol

SIHHİ TESİSAT doğalgaz tesisatı kombi servisi makanik tesiat anahtar teslim tadilat hizmetleri ve bi

ferdi ekin

Kahraman akar

Kenan Diçer

1995 den beri hizmet vermekdeyim.

kaan aydinç

Çağatay Çelik

CELAL ÇÜRÜTTÜ

Son gelen Banyo Yenileme talepleri

banyo lavabo degisecek banyo dolabi takilacak menfez havalandirma acilacak dusakabin takilacak kalebodurlar degisrcek su sızintisi var tespit edilip yapilacak ayn sekilde tuvalette yenilecek en son 2 antre kalebodurlari degisecek
İstanbul / Sancaktepe
banyodaki pis su gideri ve klozet gideri değişecek alt kata nemlendirme yapıyor
Ankara / Sincan
banyo yenilenmesi
Bursa / Nilüfer

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Banyo Yenileme ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Banyo Yenileme

Banyo Yenileme Fikirleri 

Yıllardır oturduğunuz evinizde yeni bir hava mı istiyorsunuz? Eskiyen banyo tesisatı ve mobilyalarını değiştirmek için firmalarla iletişime geçebilir, banyonuza yeni bir hava katarak konforunuzu arttırabilirsiniz.  

Banyo tasarımlarında günümüzde açık renkler ve modern tarzlar tercih edilmektedir. Dar alana sahip banyolarda yapacağınız yenilikler ve birkaç yeni dolap tasarımı ile banyonuzun dar alanını en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Daha geniş banyo alanlarında ise hem modern bir tarza hem de üst düzey verimliliğe sahip olabilirsiniz. Banyo yenileme genelde insanlara çok yüksek maliyetlerde ve zahmetli bir iş gibi görünmektedir. Ancak profesyonel firmalar ile anlaşmanız halinde banyonuzun yenilenme süreci fark edilmeyecek kadar kısa sürede ve kolay gerçekleşmektedir.  

Banyo Yenileme Fiyatı Ortalama Ne Kadar Tutar? 

Banyo yenilemenin farklı birkaç nedeni bulunuyor. Banyonuzu yenilemek istiyorsanız, öncelikle yenileme sebebini belirlemeniz gerekiyor. Banyo yenileme maliyeti genel olarak almak istediğiniz hizmete, gerekli olan iş gücü ve maliyete göre değişiklik göstermektedir. Ortalama bir banyo yenileme işlemi için 5 bin TL ile 10 bin TL arası bir rakamı gözden çıkarmalısınız.  

Banyo yenileme nedeniniz herhangi bir tesisat arızası değilse, sadece küvet, lavabo, klozet ve banyoda bulunan dolap ve ayna bölümünün değişmesi yeterlidir. Eskiyen banyo dolaplarından bu sayede kurtularak banyonuza yeni bir hava katabilirsiniz. Yenilenen banyo tasarımında, fonksiyonel ürünler seçerek kendinize çok daha ferah bir alan oluşturabilirsiniz.  

Eski tip banyo tasarımlarında yapılan en büyük hatalardan bir tanesi, mobilyaların evin tüm üyelerine uygun tasarlanmamasıdır. Bu nedenle siz bir sorun çekmeseniz dahi çocuğunuz lavaboya ulaşmakta ya da klozete oturmakta zorlanacaktır. Lavabo bölümünde gereksiz dolap kullanımı ise alanı oldukça kısıtlamaktadır. Böyle durumlarda ise havlu asmak ve çeşitli aksesuarları kullanmak için geriye oldukça dar bir alan kalıyor. Banyo yenileme fiyatları yenileme yapılacak banyonun alanına, değişmesi gereken mobilya ve parça sayısına ve gerekli olan iş gününe göre farklılık göstermektedir.  

Yeni banyo ürünlerinde alışılmışın dışında beyazın haricinde renkler de tercih edilmektedir. Siyah ve gri gibi daha modern görünen lavabo ve klozet modelleri ile yenilenen banyonuza çok daha modern dokunuşlar yapabilirsiniz.  

Banyo yenilemenin bir diğer nedeni ise eskisi kadar iyi çalışmayan altyapıdan kaynaklanan problemlerdir. Küvet, lavabo ve klozet giderlerindeki sorunlar birkaç gün tekrarlansa bile oldukça can sıkıcı olabiliyor. Eğer tıkanan lavabo ve küvetin sorunu lavabo açıcılar ile giderilemiyorsa açılması için banyo tesisatının yenilenmesi gerekmektedir. Banyo yenileme işlemlerinde ise eski tesisatın tamamı ya da bir bölümü sökülerek değiştirilir. Gerekli görülen durumlarda ise sorunun nerede olduğu tespit edilerek sadece bu bölge üzerinde işlem uygulanır. Alacağınız banyo yenileme hizmetlerinde tesisat değişmesi gerekiyorsa fiyatları da etkilemektedir. Bu yüzden detaylı banyo yenileme maliyeti için firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.  

Yenilenen Banyo için Küvet mi Tercih Edilmeli Duş mu? 

Banyo tasarımları genellikle en zor tasarımlar arasında yer alıyor. Ülkemizde banyolar için gereken alan verilmediği için bu alanların tasarımlarında alanı çok iyi kullanmak gerekiyor. Banyonun duş bölümü için küvet ya da duş gibi farklı alternatifler bulunuyor. Yenilenen banyo için kullandığınız eski sistem yerine hangisini kullanacağınızı da belirlemeniz gerekiyor. Duş sistemleri genellikle kullanıcılara daha dar alanda pratik çözümler sunduğu için tercih ediliyor. Duşlar genellikle plastik malzemeden üretildiği için küvetlere kıyasla uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor. Banyo yenileme fiyatları ile birlikte değişen mobilyaların da maliyetleri birlikte düşünülürse, günümüz şartlarında maddi yükün altından kalkmak zorlaşıyor. Yenilenen banyonuzda daha ekonomik tercihler yapmak istiyorsanız duşakabin sistemlerini tercih edebilirsiniz.  

Duşakabinin Avantajları Nelerdir? 

Banyo yenileme sırasında mevcut banyo sistemini değiştirmek isteyenler genelde duş ve küvet arasında kararsız kalıyor. İki farklı sistemin de kendine göre avantajları bulunuyor. Duşakabin sistemleri, daha dar alanlardan yüksek verimlilik almak için sıklıkla tercih ediliyor. Duşakabin bölümü banyo içerisinde genellikle çok geniş yer kaplamazlar. Bununla birlikte daha geniş ve farklı konforlar sunan duş sistemleri de bulunuyor. Ancak genel olarak duşlar dar banyoların vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor.  

Duşakabin sistemlerinin bir diğer avantajı kullanıcıya sunduğu fiyat avantajlarıdır. Küvetler genelde seramik gibi malzemelerden üretilirken, duşlar plastik ve camın birlikte kullanılması ile üretilirler. Dolayısıyla duş kabin sistemleri tüm kurulum ve ürün maliyeti açısından çok daha düşük maliyet avantajı sunuyor. Banyo yenileme maliyeti gözünüzü korkutuyorsa, yenilenen banyonuz için duşakabin sistemlerini tercih ederek yenileme maliyetlerini azaltabilirsiniz.  

Sadece dar banyolarda değil aynı zamanda geniş kullanım alanına sahip banyolarda da duş kabin sistemleri tercih ediliyor. Duşun kabin bölümüne verebileceğiniz alan miktarı arttıkça duştan aldığınız konfor da artıyor.  

Kabinli duş modelleri yerine, alternatif olarak kabini olmayan duş modellerini de tercih etme imkânınız bulunuyor. Bu gibi durumlarda ise duş bölümünün perde ile kapatılması gerekiyor. Duş perdesi sayesinde yenilenen banyonuza hem farklı bir hava katabilir hem de maliyetleri oldukça azaltabilirsiniz. 

Küvetin Avantajları Nelerdir? 

Küvet kullanımı genel olarak banyo tasarımında daha modern ve dikkat çekici tarzların yaratılmasına imkân sağlıyor. Banyonuzda kullanabileceğiniz alan yeterince fazla ise doğru konumlandırılmış bir küvet, banyonun tüm tarzını değiştirebiliyor. Banyo yenilemesinde duş kullanan birçok aile, yenilenen banyosu için farklı tarzlarda küvet modelleri tercih ediyor.  

Küvetlerin sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesi uygun tasarımlar ile duş olarak da kullanılabilmesi. Böylece banyonuzda istediğiniz zaman sıcak su ile doldurup vakit geçirebileceğiniz bir küvetiniz, istediğiniz zaman ise pratik bir banyo keyfi yaşayabileceğiniz duşa sahip olabilirsiniz.  

Doğru konumlandırma ve tasarım ile küvetinize yapabileceğiniz bir perde ve koruyucu cam sayesinde duşun sağladığı tüm konfora küvet ile de kavuşabilirsiniz. 

Küvetlerin bir diğer avantajı, çocuklu ailelerdeki banyo kolaylığı. Yoğun geçen bir günün ardından çocuğunun da yıkanmaya ihtiyacı varsa duş gerçekten zorlayıcı olabiliyor. Bu gibi durumlarda küvet kullanımı hem çocuğunuz hem de sizin açınızdan oldukça rahatlatıcı olabiliyor.  

Uzun süreli küvet kullanımının insan sağlığına da çeşitli olumlu etkileri bulunuyor. Küvet sistemleri, kişilere çok daha rahat bir duş keyfi sunuyor. Bununla birlikte bel problemi ve diyabeti bulunan kişilerin, rahatsızlıklarının hafiflemesine de yardımcı oluyor. Sıcak su ile dolu bir küvette zaman geçirmek bel ağrılarına iyi gelirken yarattığı rahatlama etkisi ile kan şekerinin düşmesine de yardımcı oluyor.  

Banyo Yenileme ve Tadilat Hizmetleri için Fiyatlandırma 

Banyo yenileme fiyatları hizmet veren firmadan firmaya ve alınacak hizmete göre farklılık göstermektedir. En doğru tercih, almak istediğiniz hizmeti belirledikten sonra birkaç farklı firmadan fiyat istemektir.  

Banyo yenileme maliyetleri için farklı birçok firmayı bir arada Ustala.com’da bulabilirsiniz. Bu sayede internette tek tek firmaları aramak yerine aynı hizmeti veren yüzlerce farklı firma ile aynı anda iletişime geçebilir, hepsinden aldığınız fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ustala.com’da sunulan bir diğer avantaj ise müşterilerin firmaların görebileceği şekilde sipariş oluşturabilmesidir. Bu sayede almak istediğiniz hizmet ve hizmet detaylarını kapsayan bir sipariş oluşturabilir ve firmaların size bu iş için teklif yapmasını sağlayabilirsiniz. 

İşiniz İmzanız Olsun

Ustala.com ailesinde yerinizi alın, banyo yenileme işlemi yaptırmak isteyen müşterilere kolayca ulaşın. Yaptığınız hizmetin kalitesi ile müşterilerden yüksek puanlar alarak ön plana çıkın. Bu sayede müşterinin sadece size gelmesini beklemeden bu işlemi yaptırmak isteyenlere anında ulaşırsınız.