Bakıcı

İzmir Bakıcı

İzmir Bakıcı

Tüm Ustalar

Kayıtlı 26 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İzmir Bakıcı Firmaları

Nurcan Kılıç

15 senedir çocuk ve yaşlı bakımı yapmaktayım. İlgilenenler https://www.bakiciburada.com/profil/nurc

oya çalımlıer

canan güngören

MUTFAK TEMİZLİĞİ; Ocak, ocak duvarı, tezgâh etrafındaki fayanslar ve davlumbaz, tezgâh, lavabo ve do

Son gelen İzmir Bakıcı talepleri

Aizaymr hastası annemize bakacak yatılı yada günlük gelip bakımlarını yapacak
İzmir / Karşıyaka
Günde 2 3 kere hasta altını değiştirme işi başka hiç Bi iş yok.
İstanbul / Bayrampaşa
3 aylık bebeğimle işgilenirken ev işlerine yardımcı olabilcek tecrübeli disiplinli özenli bayan arkadaşlar
İstanbul / Zeytinburnu

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Bakıcı ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Bakıcı

İzmir Bakıcı Hizmetleri

Günümüz şartlarında genellikle ailelerde hem erkek hem de kadın çalışıyor. Çocuklu ailelerde ise özellikle doğum izninden sonraki dönemde çocuğun tüm bakım işlerini üstlenmesi için bakıcı arayışları başlıyor. Ancak özellikle büyük şehirlerde çocuğunuzu güvenle emanet edeceğiniz bakıcıyı bulmak oldukça sıkıntılı bir durumdur. İzmir bebek bakıcısı hizmetleri sayesinde siz de gün içerisinde çocuğunuzu gözünüz arkada kalmadan emanet edebilir, tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayabilirsiniz. 

İzmir Bebek Bakıcısı Hizmetleri Nelerdir?

Bebek bakıcılarının tercihinize uygun farklı hizmetleri bulunuyor. Bu nedenle öncelikle bebek bakıcısından beklediğiniz tüm hizmetleri belirlemeniz ve buna uygun bakıcı aramanız gerekiyor. Bu noktada size en uygun fiyat avantajlarını sunan bakıcılardan ziyade, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan ve bebeğiniz ile hak ettiği özveri ile ilgilenebilecek bakıcılar ile anlaşmanız gerekiyor. 

Yatılı Bebek Bakıcısı 

Yatılı bebek bakıcısı hizmetleri, en çok tercih edilen bakıcı hizmetleri arasında yer alıyor. Çalışan aileler genellikle çocukları ile gün boyu kalabilecek ve gece de çocuğunun ihtiyaçları ile ilgilenebilecek bakıcıları tercih ediyor. Yatılı bebek bakıcılığı, en profesyonel bebek bakıcılığı hizmetleri arasında yer alıyor. Yatılı bebek bakıcıları genellikle diğer bakıcılardan daha profesyonel hizmet vermektedir. Evinizde sadece bebeğinizle değil aynı zamanda günün geri kalan saatlerinde de ev işleriyle ilgilendikleri için evinizde birçok işe yardımcı olmaktadırlar. 

Yatılı bebek bakıcısı fiyatları, diğer bakıcılara göre daha yüksektir. Yatılı bebek bakıcıları tüm gün bebeğinizle ilgilenir ve kalan zamanında da evinizin diğer işlerini halleder. Bu nedenle evinizde sadece bebek bakıcısı olarak değil aynı zamanda ev işlerine yardımcı bir temizlik görevlisi olarak da hizmet vermektedirler. Siz de evinizde hem çocuğunuzla ilgilenecek hem de ev işlerine yardımcı olacak birini arıyorsanız, İzmir bakıcı ilanları arasından beklediğiniz hizmetleri karşılayan kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Gündüz Bebek Bakıcısı

Evinizde bebeğinizle tüm gün ilgilenecek bakıcının gece evinizde kalmasını istemiyorsanız, gündüzlü bebek bakıcısı hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede siz çalışırken ya da evinizde başka işler ile ilgilenirken bakıcının çocuğunuzla ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede siz çocuğunuzla ilgilenemeyecek durumdayken, çocuğunuzla en az sizin kadar ilgilenen bir bakıcı sürekli yanında olacaktır. 

Gündüzlü bebek bakıcıları genellikle gün içerisinde evde olmayan, ancak akşam saatlerinde baş başa kalmak isteyen aileler tarafından tercih edilmektedir. Böylece siz evde olmadığınız zamanlarda bebeğinizle profesyonel şekilde ilgilenecek bakıcılardan hizmet alabilir, eve geldiğinizde ailenizle birlikte yalnız vakit geçirebilirsiniz.

Bebek Bakıcıları ile Anlaşırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde bebek ve çocuk bakım hizmetlerinde çalışan binlerce farklı kadın bulunuyor. Bebek bakıcısı seçimi yaparken, farklı birçok kriteri değerlendirmeniz gerekiyor. Öncelikle, canınızdan daha değerli olan çocuğunuzla ilgilenecek bakıcının, çocuğunuzla en az sizin kadar ilgileneceğinden emin olmanız gerekiyor. Peki, çocuk bakıcıları ile anlaşmadan önce dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  • Çocuğunuzla ilgilenmesi için bir bakıcı ararken dikkat etmeniz gereken ilk detay kişinin önceki referanslarıdır. Bu noktada referansların daha güvenilir olması için her zaman kurumsal firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Günümüzde bebek bakıcıları direkt olarak kurumsal hizmet vermese de bebek bakıcıları için oluşturulmuş çeşitli firmalar bulunuyor. Bu firmalar, bebek bakıcılığı yapmak isteyen kişileri bünyesine katarak gerekli eğitimleri veriyor. Bunun ardından bakıcı, çocuk bakmaya hazır olduğunda bakıcı işleri kabul edebiliyor. Kurumsal firmalar ile çalışmanız halinde, bakıcılık hizmeti için evinize gönderilen personelin gerekli tüm sertifikalara sahip, yaptığı işi ve çocukları seven bir bakıcı olacağına güvenebilirsiniz.

Hizmet alacağınız kişi kurumsal bir firma ile çalışmıyorsa geçmişteki referansları için kişiden çocuk bakıcılığı yaptığı diğer ailelerin iletişim bilgilerini isteyebilirsiniz. Bu sayede bebek bakıcısının önceki işleri ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Bebek bakıcısı hizmeti alacağınız kurumsal firmanın kesinlikle kendisine ait bir web sitesi olması gerekiyor. Kurumsal firmalar genellikle arama motorlarında adını duyurmak ve daha çok müşteriye ulaşmak için web sitelerine önem verir. Bu nedenle firmaya ait bir web sitesi yoksa, başka alternatifleri değerlendirmeniz daha doğru olacaktır.
  • İşe başlamadan önce evinizde bebeğinize bakacak çocuk bakıcısı ile yüz yüze görüşmeniz, uzun süreli hizmetler için büyük önem taşıyor. Bebek bakıcısı ile çalışmadan önce yüz yüze yapacağınız görüşmelerde kişinin karakteri ve sosyal yetenekleri hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz. Böylece karşınızdaki bakıcının, çocuğunuzun hak ettiği ilgiyi gösterebilecek birisi olup olmadığını anlayabilirsiniz. 
  • Evinizde ilgilenilmesi gereken kişi bebeğiniz yerine, yatalak hasta ise bakıcı firmaları ile iletişime geçerek yatalak hastalar için özel hizmet verip vermediklerini öğrenmeniz gerekiyor. Bakıcı fiyatları bebek bakımı ve yaşlı bakımı arasında farklılıklar göstermektedir. Yaşlı bakımlarında, işin fiziksel zorluğu çok daha fazla olduğu için ücretler genellikle daha fazladır.
  • Bebek bakıcısı ile anlaşmadan önce mutlaka farklı birkaç bakıcı ile görüşmeniz, alacağınız hizmetin hem daha kaliteli hem de daha uygun fiyatlı olmasını sağlayacaktır. Bebek bakıcılığında devlet tarafından belirlenmiş belli bir fiyatlandırma bulunmuyor. Bu nedenle farklı firmalardan alacağınız bebek bakıcısı hizmetleri için farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize hem en kaliteli hem de en uygun fiyatlı bakıcı hizmeti almak için farklı firmalar ile görüşmeniz en doğrusu olacaktır.
  • Hizmet alacağınız bebek bakıcısının mutlaka gerekli sertifikalara sahip olması gerekiyor. Bu nedenle görüşmeler sırasında mutlaka kişinin sahip olduğu sertifikaları ve hangi hizmetleri profesyonel olarak verdiğini sormanız gerekiyor.

Çocuğunuz İçin Bakıcı Bulmak Sandığınızdan Daha Kolay

Bebek bakıcısı bulma işleri kimi zaman çok yorucu olabiliyor. Özellikle farklı firmalar ve farklı bakıcılar ile aynı hizmet için görüşmek, zaten az olan zamanınızdan harcamanıza neden oluyor. Siz de Ustala.com’da sunulan İzmir bakıcı iş ilanları bölümü sayesinde kendinize bir bebek bakıcısı ilanı açabilirsiniz. Böylece firmalar ve kişiler ile tek tek görüşmek yerine, bakıcılık işinde hizmet veren kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Oluşturacağınız ilanda, almak istediğiniz hizmeti detaylı olarak belirtmeniz gerekiyor. Bakıcının yatılı olarak kalmasını talep edebilir ya da sadece gündüzleri bebeğinizle ilgilenmesini isteyebilirsiniz. Bununla birlikte bakıcının ev işleri ile ilgilenmesini de istiyorsanız ilanınızın detaylarında açıkça belirtmeniz daha faydalı olacaktır. İstediğiniz bebek bakıcılığı hizmeti ile ilgili tüm detayları eksiksiz olarak belirtmeniz halinde başvuran kişi ve firmalardan daha net fiyatlar alabilirsiniz. 

İlanınıza başvuran kişilerin her birinin fiyat tekliflerini karşılaştırarak size en uygun fiyat avantajlarını sunan kişiler ile anlaşmaya başlayabilirsiniz. Ustala.com’un İzmir bakıcı ilanları sizlere çalışmak istediğiniz kişilerin referanslarını ve sahip olduğu tüm tecrübeyi görüntüleme imkanı da sunuyor. İlanınıza fiyat teklifi yapan bakıcıların her birinin sistemde kendi profilleri bulunuyor. Böylece kişilerin daha önceki işlerini ve bu işlerinden aldıkları müşteri yorumlarını görebilir, buna göre kişiler arasından seçim yapabilirsiniz.

Bakıcılık İşleri İçin Müşterilerinize Kolayca Ulaşın

Ustala.com’da her sektörde ilanlara yer verilmektedir. Bakıcılık işi yapıyorsanız, hizmet verdiğiniz kategoride açılan tüm müşteri ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun işlere fiyat teklifi verebilirsiniz. Bu sayede bakıcıya ihtiyacı olan ailelerin size ulaşmasını beklemek yerine, siz ailelere ulaşabilirsiniz. Çalıştığınız müşteriler ile olumlu sonuçlanan işleriniz, profilinize olumlu olarak yansıyacaktır. Böylelikle sonraki işleriniz için profilinizde olumlu yorumlar biriktirebilir, müşterilerin size olan güvenini arttırabilirsiniz.