Bakıcı

İstanbul Bakıcı

İstanbul Bakıcı

Tüm Ustalar

Kayıtlı 26 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul Bakıcı Firmaları

elif sevim

rabia dörtköşe

Esra Aydın

zekeriya bozkır

2006 yılın dan beri alçı boya ve tamirat işleri yapmaktayim.sizlerinden bu tqrz işler icin ustaya ih

melisa gökdağ

Neslişah Baş

İpek öz

İyi ev temizliği yaparım deneyimliyim

Son gelen İstanbul Bakıcı talepleri

Aizaymr hastası annemize bakacak yatılı yada günlük gelip bakımlarını yapacak
İzmir / Karşıyaka
Günde 2 3 kere hasta altını değiştirme işi başka hiç Bi iş yok.
İstanbul / Bayrampaşa
3 aylık bebeğimle işgilenirken ev işlerine yardımcı olabilcek tecrübeli disiplinli özenli bayan arkadaşlar
İstanbul / Zeytinburnu

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Bakıcı ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Bakıcı

İstanbul Bakıcı

İstanbul ve benzeri büyük şehirlerde, çalışan ailelerin en büyük sorunlarından bir tanesi de bebek bakıcısı bulmaktır. Hem anne hem de babanın çalıştığı ailelerde kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak kadar küçük çocukların bakımında bebek bakıcılarına başvurulmaktadır. Ancak bebek bakıcısı ile anlaşırken, bakıcının çocuğunuzla sizin kadar detaylı şekilde ilgilenmesi ve her ihtiyacını da karşılaması beklenmektedir. İstanbul bebek bakıcısı ile yapacağınız görüşmelerde, alacağınız tüm hizmetlerin detayları konusunda önceden anlaşmanız bu noktada büyük önem taşıyor. Peki, bebek bakıcısı ile anlaşırken nelere dikkat edilmelidir, bebek bakıcıları tarafından verilen hizmetler nelerdir?

İstanbul Bebek Bakıcı Hizmetleri

Bebek bakıcıları tarafından standart olarak verilen hizmetlerin yanı sıra yatılı ya da daha esnek çalışma saatlerine uygun bakım hizmetleri de verilmektedir. Ancak bunun gibi tüm hizmet ve çalışma detayları için birlikte çalışacağınız bebek bakıcısı ile iş öncesinde tüm detaylar hakkında anlaşma sağlamanız gerekiyor. Hem çalışma saatleri hem de verilen hizmet kalitesi için İstanbul bebek bakıcı hizmeti alacağınız kişi ya da firma ile iletişim kurabilir, aynı zamanda bu kişilerin önceki referanslarını da isteyebilirsiniz.

Bebek bakıcıları tarafından genel olarak verilen 2 farklı hizmet türü bulunmaktadır. Gündüz bebek bakıcıları, çocuğunuzun bakıcıya ihtiyacı olduğu gün içi saatlerinde hizmet vermekte, mesai saatlerinden sonra ise kendi evine dönmektedir. Ancak evinizde tüm gün ve gece boyunca da bir bebek bakıcısına ihtiyaç duyuyorsanız, yatılı bebek bakıcıları ile iletişim kurmanız gerekiyor. Aradığınız güvenilir bebek bakıcısını bir ilanla Ustala.com’da bulabilirsiniz. 

İstanbul Yatılı Bebek Bakıcısı

Yatılı bebek bakıcıları günümüzün en çok tercih edilen bakıcı hizmetlerinden biridir. Gün içerisinde çalıştığı için çocuğu ile ilgilenemeyen ailelerde aynı zamanda yoğun geçen günlerde akşam saatlerinde de çocuğun ihtiyaçları ile ilgilenmek zahmetli bir durum haline gelebiliyor. Bu gibi durumlarda, evinizde yeteri kadar büyükse yatılı bebek bakıcıları ile çalışarak tüm gün ve gece boyunca çocuğunuz ile ilgilenilmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek bakıcısı hizmetleri karşılaştırıldığında, en profesyonel hizmetler genellikle yatılı bebek bakıcıları tarafından verilmektedir. Yatılı bakıcılar, gün boyunca çocuğunuzla ilgileneceği gibi aynı zamanda gece de ihtiyaç olduğu durumlarda çocuğunuz ile ilgilenecektir. Bu sayede özellikle yoğun çalışma saatlerine sahip ailelerin, çocuğunun tüm ihtiyaçlarının da karşılanması sağlanıyor. Yatılı bebek bakıcıları çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayacağı gibi aynı zamanda ev işlerinde de size yardımcı olacaktır. Bu sayede hem çocuğunuz ile ilgilenilmesini sağlayabilir hem de ev işlerinde kolaylık elde edebilirsiniz. Ancak İstanbul bakıcı fiyatları karşılaştırıldığı zaman, yatılı bakıcılar daha yoğun çalışma saatlerine sahip olduğu için fiyatları da daha yüksektir.

İstanbul Gündüz Bebek Bakıcı

Gün içerisinde çalışan ancak akşam saatlerinde çocuğu ile ilgilenebilecek fırsatı olan aileler ise genellikle gündüz bebek bakıcılarına yönelmektedir. Gündüz bebek bakıcıları, sabah saatlerinde evinize gelerek çocuğunuz ile ilgilenecek ve mesainiz bittikten sonra eve geldiğinizde bakıcının mesaisi bitecektir. Gündüz bebek bakıcıları gün içerisinde bebeğiniz ile ilgilenirken aynı zamanda evinizde yapılması gereken işler ile de ilgilenmektedir. Böylece evinizde hem çocuğunuz ile ilgilenilecek hem de sizin ev işlerinizin hafiflemesi sağlanacaktır.

İstanbul bebek bakıcısı ile iletişime geçerek gündüz bebek bakıcısı hizmeti almanız halinde, çocuğunuzun bakımı için profesyonel hizmet alabilirsiniz. Gündüz saatlerinde çocuğunuz ile ilgilenildiği için gözünüz arkada kalmayacak, aynı zamanda akşam saatlerinde de çocuğunuzla baş başa zaman geçirebileceğiniz için çocuğunuzun sizden mahrum kalmasının da önüne geçebilirsiniz.

Bebek Bakıcısı Fiyatları

Bebek bakıcısı fiyatları genel olarak alacağınız tüm hizmetlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bebek bakıcısından alacağınız gündüz ve yatılı bakım hizmetlerinin yanı sıra, bakıcının gün içerisinde ev işleri ile ilgilenmesi ya da farklı ek hizmetler için de anlaşabilirsiniz. Ancak alacağınız hizmetlerin artması, fiyatlarda da değişiklik görülmesini sağlayacaktır.

Bebek bakıcısı hizmetlerinde standart bir fiyat tarifesi bulunmadığı için genel fiyatlandırma için farklı bakıcılardan ya da firmalardan fiyat talep edebilirsiniz. Sektörde hizmet veren tüm kişilerden tek tek fiyat almak ile uğraşmak istemiyorsanız ise Ustala.com’da yer alan İstanbul bebek bakıcısı kategorisinde kendinize yeni bir ilan oluşturabilirsiniz.

Oluşturacağınız ilan üzerinden, sektörde hizmet veren tüm bebek bakıcılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede bebek bakıcıları ile direkt olarak iletişime geçmek zorunda kalmadan direkt olarak ilanınıza gelen teklifleri değerlendirebilir ve size en uygun hizmeti sunan bakıcılar ile anlaşarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Farklı kişilerden fiyat almak yerine tüm bakıcılara aynı anda ulaşarak her birinden fiyat ve hizmet alabilir, bu sayede fiyat analizi için çok daha fazla zaman harcamadan işlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz. Sen de Xxx.com sayesinde istediğin tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunan İstanbul bebek bakıcısı bul, çocuğunun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kişilerden profesyonel hizmet almanın keyfini çıkarın.

İstanbul Yaşlı Bakımı

Bebek bakıcılarının yanı sıra evde verilen hizmetlerden bir diğeri de yaşlı bakımıdır. Bebek bakıcıları her ne kadar çalışan aileler için daha ilgi çekici bir alternatif olsa da yaşlı bakımında ihtiyaçtan çok zorunluluk devreye giriyor. Bebek bakımında daha deneyimsiz kişiler de bakım işlemlerinde zamanla tecrübe kazanarak daha profesyonel hale gelebilse de yaşlı bakımında kişinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması daha büyük bir sorumluluk ve tecrübe gerektiren bir durumdur.

İstanbul yaşlı bakıcı hizmetlerinde, birlikte çalışacağınız kişi ya da firmaların işinde daha profesyonel olması gerekmektedir. Bakıma ihtiyacı olan yaşlının gün içerisinde tuvalet ve yürüme ihtiyaçlarının karşılanmasında yanlış hareketlerin yapılması ciddi sorunlar doğurabileceği için bu noktada profesyonel kişilerden hizmet almanız daha doğru olacaktır.

İstanbul yaşlı bakımı hizmeti veren tüm kişi ve firmaları Ustala.com üzerinden görüntüleyebilir, kendinize en uygun hizmetlere çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Platform içerisinde yer alan İstanbul yaşlı bakımı kategorisinde kendinize oluşturacağınız ilan sayesinde, sektörde hizmet veren tüm firma ve kişilerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede kişiler ile tek tek iletişime geçerek fiyat almak yerine, sektörde hizmet veren kişilerin direkt olarak size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Alacağınız fiyat tekliflerini karşılaştırarak alacağınız hizmeti en uygun fiyatlar ile sunan kişileri tercih edebilirsiniz.

Bakıcı İlanları ile Müşteri Potansiyelinizi Arttırın

Ustala.com’da yüzlerce farklı kategoride iş ilanları bulunuyor. Bu sayede siz de verdiğiniz hizmete özel açılan kategorilerde, direkt olarak size uygun açılan ilanları görüntüleyebilirsiniz. Gelişen internet ortamı ile birlikte farklı firma ve kişiler arasından sıyrılarak müşterilerin ilk tercihi haline gelmek daha zor hale geliyor. Ancak direkt olarak müşteriler tarafından oluşturulan ilanları görüntüleyerek, hizmet verdiğiniz bölgeye yakın olan ilanlara teklif verebilirsiniz. Bu sayede müşterilerin sizi tercih etmesini beklemek yerine direkt olarak müşteriler ile iletişime geçebilir ve kısa sürede müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Ustala’da ilanlara verdiğiniz tekliflerin kabul edilme oranını arttırmak için, kişisel hesabınızda yer alan müşteri yorumlarına önem vermeniz gerekiyor. Daha önceki işlerinizden aldığınız olumlu referanslar, gelecekte alacağınız yeni işlerin kabul edilme ihtimalini de arttırmaktadır. Aynı zamanda ilanlarına teklif verdiğiniz kişiler ile direkt olarak mesaj ile iletişime geçerek de hizmet detayları hakkında bilgi alabilir ve müşteriler ile anlaşma sürecini kısaltarak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.