Apartman Temizliği

Kocaeli Apartman Temizliği

Kocaeli Apartman Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 99 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Kocaeli Apartman Temizliği Firmaları

adem engim

Emrullah taşkım

Son gelen Kocaeli Apartman Temizliği talepleri

Yerler silinip supurulecek, toz alinacak, nevresimler degistirilecek, camlar silinecek, mutfak dolaplari silinecek.
İstanbul / Maltepe
Merhabalar ambulans istasyonu için detaylı temizlik yapıcak bir arkadaş arıyoruz . 1 oturma alanı ufak bir mutfak 2 WC ve 2 adet dinlenme odası mevcut (3 yataklı) uygun fiyatlı olması lazım
İstanbul / Kadıköy
Apartman disi merdiven ve balkon temizligi .. Su tilmiyor sadece bok su ile silinecek
İzmir / Çeşme

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Apartman Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Apartman Temizliği

Kocaeli Apartman Temizliği!

Apartmanlarda genel temizliğin sağlanması, apartman yönetiminin yerine getirmekle yükümlü olduğu görevlerin başında gelmektedir. Apartmanların temizlik yönetiminde, genel temizlik, böcek ilaçlama, çöp toplama gibi hususlara yer verilmektedir. Hizmet dahilinde günlük iş akış tablosuna uygun olarak işlerin gerçekleşmesi ve düzenli olarak kontrol edilmesi gerekiyor. Profesyonel apartman temizliği için aradığınız hizmeti Ustala.com’dan bir ilan vererek bulabilirsiniz. 

Apartmanlardaki Temizlik Hizmetleri

Blokların günlük temizliği, otoparkların temizliği, ortak alanların günlük temizliği (apartman girişi, asansör gibi) çöplerin her gün toplanması, dış cephe cam temizliği, sert zeminlerin cilalanması, böcek ilaçlama, çok bloklu ve çok katlı binaların inşaat bitiminden sonraki genel ve detaylı temizleme, su deposu temizliği gibi işlerin yapılması için yöneticiler temizlik firmaları ile çalışmaktadırlar. Tüm bu saydığımız hizmetler rezidans bloklarının olduğu sitelerde gerçekleşmektedir. Ve bireysel temizlik elemanının tek başına yapabileceği bir iş değildir. Site içerisinde bahçe ve havuzun olması esasında bu gibi bölümler için ayrıca temizlik yönetimi için bir plan hazırlanması gerekmektedir.

Bahçe bakım yönetiminde ayda iki defa düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Bahçe bakımı hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz; ekme, biçme, sulama, budama, ilaçlama, gübreleme gibi. Eğer site içerisinde havuz var ise sağlıklı bir yüzme havuzu için doğru bir bakımın yapılması gerekiyor. Bunların başında filtrasyon sistemi kontrolü, filtrasyon pompa temizliği ve havuz dip temizliği diye sayabiliriz. Ancak bunların hepsi deneyimli ve işinde başarı göstermiş temizlik firmaları tarafından büyük ve birçok blok bulunan siteler için geçerli. Normal 10-12 katlı apartmanlar, ya da daha az katlı binalarda ki temizlikler çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Kocaeli merdiven temizliği apartman sakinlerinin araştırıp karar verdikleri bireysel temizlikçi ya da temizlik firmasından buldukları kişi veya kişiler tarafından yapılmaktadır.

Kocaeli Apartman Temizliği

Apartmanların, binaların temizliği, evinizin temizliği kadar önemlidir. Ev temizliği ihtiyaçları için profesyonel temizlik önerileri ve çözümleri sunan, birçok Kocaeli apartman temizliği ve Kocaeli merdivenci bulmak için en doğru adres Ustala.com’da! 

Apartman yöneticiniz ile birlikte görüşüp karar verdiğiniz temizlik firmasından düzenli olarak belirlenen aralıklarda temizlik elemanı gelir ve apartmanınızı temizler. Sizlerde aylık olarak ücretlerini ödersiniz.

Merdiven ve Apartman Temizliği İçin Ne Kullanılır?

Öncelikle apartmandaki çer çöp temizlenir. Süpürülür, tavan köşelerinde ki varsa örümcek ağları temizlenir, posta kutuları, kapı önleri, merdivenler her yeri güzelce süpürdükten sonra suyu iyi emen büyükçe bir paspas ve çamaşır suyu ile merdivenler yukarıdan aşağıya bir güzel paspaslanır. Ve bu şekilde merdiven temizliği tamamlanır. Her bir basamağın detaylı paspaslanması ve üzerindeki kirden arındırılması gerekir. Bazen bir su ile temizlenmesi mümkün olmuyor, eğer bir iki gün kapının önünde bekletilmiş çöp varsa maalesef çöp suyu akar ve hem koku hem de leke bırakır. Bu durum apartman sakinlerini rahatsız etmekle birlikte hijyen açısından da olumsuz bir durumdur. Sineklerin ve haşerelerin toplanmasına da sebep olur hal böyle olunca temizlik işi’ de uzar. Eğer bunun gibi zor lekeler varsa önce çamaşır suyu ile temizlemek sonrasında güzel kokulu yüzey temizleyicisi ile paspaslamak gerekir. Şöyle bir durumda söz konusu, özellikle eski binaların bodrum ve çatı katlarında haşereler sıklıkla görülür. Bu yüzden apartman temizliğinde önemli bir detayda bu haşerelerin sizinle aynı ortak alanı paylaşması. Önünü kesmez tedbirinizi almaz iseniz her ne kadar görmek istemeseniz bile merdiven altlarında, merdivenlerde, çatı aralarında göz önünde olan, olmayan tüm köşelerde bu tür canlılarla karşılaşabilirsiniz. Karşılaşmamak için düzenli aralıklar ile bu kısımları da temizlemek gerekir. Ancak bu gibi alanlar ekstraya girdiğinden dolayı ekstra ücret talep edilmektedir. Eğer temizlik firması ile anlaşma sağladıysanız bu gibi talepleriniz olduğundan mutlaka bildirmeniz gerekir. Aynı zamanda bireysel olarak apartman temizliğine giden kişilerde bu gibi ekstra işlerden ekstra para talep ederler. Böcek ilaçlama konusunda ilaçlama firmaları ile de görüşme sağlayabilirsiniz. 

Apartman Temizliği İçin Fiyat Alınız

Apartman temizliği bu denli çok kentleşme olmamışken bireyler tarafından verilen bir hizmetti. Genelde herkes kendi yaşadığı binayı sırayla temizliyordu çünkü bu kadar çok katlı ve yüksek apartmanlar yoktu genellikle birkaç katlı kendi evlerinde oturanlar apartman ve bahçe temizliği ile kendileri ilgilenmekteydi. Ancak kentsel dönüşüm kapsamında çok fazla site apartmanların yapılması ile bu sistem bitti. Şimdi apartmanlarda o kadar çok hane var ki bireylerin kendilerinin temizlemesi imkansız zaten gerekte yok… Günümüzde bu işi yapan profesyonel anlamda temizlik firmaları ve hala küçük çaplı bireysel temizlikçiler var. Apartman temizliğinin fiyatları temizlik firmaları ile bireysel olarak temizlik yapan kişiler arasında farklılık göstermektedir. Alacağınız temizlik hizmetin detaylarının yanı sıra bütçe planlamasına da öncelik tanımak istiyorsanız hem firmalardan hem de merdiven temizliği hizmeti veren kişilerden fiyat alabilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi sitelerde bireysel temizlik elemanının tek başına bu işi üstlenmesi pekte mümkün değil. Sizlerde Ustala.com’da Kocaeli'de apartman ve merdiven temizliği hizmeti veren firmaları ve bireysel temizlik hizmeti veren kişileri bir arada kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz bu firmalar ile direkt iletişime geçebilir ya da dilediğiniz hizmetin detaylarını kapsayan bir temizlik ilanı oluşturabilirsiniz ve bu firma ve kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece birçok farklı firma ve bireysel temizlik yapan kişiler ile iletişime geçerek bu hizmetleri ve bu hizmetlerin ücretlerini kıyaslamak ile uğraşmayıp, size gelen teklifler arasından en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Apartman Temizlik Hizmeti Vermek İstiyorsanız İlanları Takip Edin

Son dönemde pandemi süreci ile birlikte giderek artan apartman temizliği hususunda müşterilerinin taleplerine en çabuk şekilde cevap vermek istiyorsanız kesinlikle Ustala.com’da yeriniz hazır demektir. Binlerce temizlik hizmeti almak isteyen müşterilerin ilanlarına dakikalar içinde teklif verebilir kalite ve farkını ortaya koyarak en çok talep edilen firmalardan biri olabilirsiniz. Bireysel apartman ve merdiven temizliği ile ilgileniyorsanız da aynı şekilde Ustala.com’da yeriniz hazır. Bir siteye ilanınızı vermediğiniz ve reklamınızı yapmadığınız sürece sadece sizi tanıyan kişiler ve bağlı bulunduğunuz çevre tarafından bilinir ve çağrılırsınız ama daha geniş çevreye hizmet vermek ve daha fazla kazanç sağlamak için mutlaka ilan vermeniz gerekmektedir. Sizde ister apartman ve merdiven temizlik hizmeti vermek için isterseniz de apartman ve merdiven temizlik hizmeti almak için olsun mutlaka Ustala.com sitesini ziyaret edin. Ve saniyeler içinde talebinizi çözüme kavuşturun.

Apartman ve Merdiven Temizliği İçin Püf Noktalar

İster yaşam alanlarında olsun ister çalışma alanlarında olsun merdivenler en çok pislenen ve sağlık açısından tehdit oluşturabilecek kısımlardan biridir. Örneğin merdivenlerde biriken pislik ve mikroplar yere 5 saniye için bıraktığınız çantanıza geçebilir sonrasında o çanta tüm gün üzerinizdeki kıyafetlere değdikçe giysilerinize geçer oradan da evinize çantanızı koyduğunuz yere… Merdiven ve korkuluk temizliği profesyonel bir şekilde gerçekleştiğinde estetik ve sağlıklı bir sonuç oluşturur. Bu gibi yerlerin temizliğinde ağır kimyasalların kullanılması yerine daha çok insan sağlığına zarar vermeyecek ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Aynı zamanda güzel temizlemesi ve bakteri bırakmaması gerektiğinden dolayı apartman ve merdiven temizliklerinin düzenli aralıklar ve bol su ile temizlenmesi gerekmektedir.