Apartman Temizliği

Ankara Apartman Temizliği

Ankara Apartman Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 99 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ankara Apartman Temizliği Firmaları

mikail erol

mert guler

Halil Ertan Helik

erdi doğan

• Bina ve bina çevresi temizliği • Haftanın 6 günü belirlenen saat aralığında evsel atık (çöp) topl

Sefa ÇAKMAK

Abdullah Varlık

SETA TEMİZLİK

hatice çelik

Reşat yıldız

Ortak alan temizliği ve inşaat sonrası temizlik apartman site yönetimi ismerkezi yönetimi

Eray Taylan

Bina temizliği Dezenfeksiyon Hizmeti İnşaat sonrası temizlik Yönetim hizmeti

Son gelen Ankara Apartman Temizliği talepleri

Kas Kalkanda 31.07. - 07.08. tarihleri arasinda villada 3 aile ( 10 kisi ) icin sabahlari kahvalti hazirlayacak ve 1-2 saat temizlik yapacak bir kisi ariyoruz.
Antalya / Kaş
misafir var evde işlere yardımcı olacak 10 günlük eleman gerekli
Ankara / Elmadağ
Altı katlı 35 daireli apartman, E-5 Pendik köprüsüne 200 metre uzakta, Haftada iki gün apartman temizliği,
İstanbul / Pendik

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Apartman Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Apartman Temizliği

Ankara Apartman Temizliği

Büyüyen şehirler ve artan nüfusla birlikte yaşam alanlarımız çok katlı apartmanlara döndü. Toplu yaşam alanımız olan apartmanlar, merdivenler ve apartman önü için günümüz şartlarında destek alınması gerekiyor. Eskiden insanlar kendi evlerinin önünü ve çevrelerini temizlerken, apartman yaşamına dönünce temizlik yapacak kişilerle anlaşılmaya başlandı. Apartmanlar büyümeye, siteler kurulmaya başladığından beri kişilerin yerini firmalar aldı. Apartmanınızın büyüklüğüne, işin yoğunluğuna ve tercihlerinize göre Ankara apartman temizliği ve Ankara merdiven temizliği işleriniz için bir kişi veya firma ile anlaşabilirsiniz. Firmaları tek tek aramak yerine Ustala.com’da vereceğiniz bir ilanla Ankara’nın en iyi apartman temizliği firmalarından size özel fiyat teklifleri alabilir, değerlendirmenizi yaptıktan sonra anında işe başlayabilirsiniz. 

Yapacağınız anlaşma sırasında apartmanınız için hangi periyotlarla temizlik hizmeti istediğinizi, kullanılmasını ve kullanılmamasını istediğiniz temizlik malzemelerini, hangi alanların temizleneceğini, önem arz eden detayları paylaşmalısınız. Konunun uzmanı Ankara apartman temizliği ve Ankara merdiven temizliği işleriniz için alanın bilgilerini aldıktan sonra sizin için bir temizlik planı oluşturacaktır. Bu plan içerisinde size eksik veya fazla gelen kısımların üzerinde düzeltme yapabilirsiniz.

Böyle bir ihtiyacın varsa Ustala’ya ilan ver!

Apartman içerisinde yaşayan tüm bireylerin ortak alanı olması sebebiyle gün boyunca defa kez geçtiği, çöpünü çıkardığı, dışarıdan geldiği ayakkabılarıyla yürüdüğü, evcil hayvanını yürüttüğü alanların temizliği toplum açısından önem arz eder. Günümüz şartlarında yaşadığımız sağlık sorunları ile ortak alanların temizliği çok daha önemli bir hal almıştır. Site ve apartman yöneticilerinin sorumluluklarının en başında gelen apartman ve merdiven temizliği artık en çok değindikleri ve sıkı denetledikleri alan olmuştur. 

Apartman Temizliği ve Merdiven Temizliği Sırasında Alabileceğiniz Hizmetler

Apartman temizliği ve merdiven temizliği kapsamında alabileceğiniz hizmetler belirlidir. Genel olarak her binada bulunan ve ortak yaşam alanını dahilinde bulunan alanlar haricinde temizlik talebiniz varsa bunu belirtmeniz ve ayrıca fiyat teklifi almanız gerekir. Yönetim ofisi, toplantı odası, bahçe gibi farklı alanlar için önceden konuşmalısınız. Ayrıca hizmet başlıkları haricinde istediğiniz detaylı temizlik varsa bunu da tüm detayıyla belirtmeniz ekibin hazırlıklı olması, fiyatın ona göre belirlenmesi, zamanın ona göre kullanılması açısından faydalı olacaktır.

Her apartmanda asansör olmadığı için asansör temizliği genel paketlerin içerisinde yer almaz. Ancak asansörler bakterilerin ve virüslerin en çok barındığı, bir önceki binenin soluduğu havayla, bir sonraki binene bulaştırmasına elverişli ortamlardır. Eğer binanızda bir asansör varsa bunun temizliği içinde konuşmalısınız.

Sinek, böcek ve çeşitli haşereler için ilaçlama yaptırmak ortak yaşam alanları için akıllıca bir çözüm olacak ve daire içlerinin korunması konusunda da yardımcı olacaktır. Ankara apartman temizliği ve Ankara merdiven temizliği işleriniz için firma seçimi yaparken, belirleyeceğiniz periyotlarda bu hizmeti de talep edebilirsiniz.

Alacağınız hizmetin içeriği firmadan firmaya değişeceği için tüm detayları başından öğrenin.  Merdivenler silinerek mi temizlenecek yoksa yıkanarak mı? Dezenfekte için ekstra bir ürün kullanıyorlar mı?

Firmaların genel olarak verdiği hizmetleri bilmek bunları belirlemede ve fazlasını talep etmek konusunda size yardımcı olacaktır. Bunun için bu hizmetleri inceleyelim.

Apartman Temizliği ve Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır? (Tek Sefer)

 • Apartmanın büyüklüğüne, ortak yaşam alanlarının özelliğine, önceden konuşulmuş ihtiyaçlara göre personel sayısı planlanır
 • Temizlik yapılacak alanlarda ekip lideri, görev planlamasını yaptıktan sonra temizliğe başlanır
 • Camlar silinir ve kurulanır
 • Korkuluk demirlerinin temizlenir. El değen yerlerin dezenfekte edilmesi sağlık açısından önem teşkil ettiği için mutlaka yapılmalıdır
 • Asansörün varsa ve planlamada konuşulmuşsa  içinin ve dışının detaylı temizliği yapılır
 • Duvarlar temizlenir 
 • Lambalar temizlenir
 • Dış kapı ve kapı önü temizlenir temizlenmesi
 • Merdiven temizliği daha önce konuşulan şekilde yıkanarak veya silinerek yapılır
 • Zemin yıkanır ve pis sudan arındırılır

Apartman Temizliği ve Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır? (Düzenli Periyotlarla)

 • Haftalık temizlikten farklı olarak , yapılacak temizlik ile ilgili tüm konu başlıkları belirlenmiş ve bu doğrultuda sözleşme yapılmıştır
 • Belirlenen sözleşme içeriğine göre personel sayısı ve görev planlaması hazırdır. Belirlenen periyotlarla tekrar eder
 • Her hafta asansörün iç ve dış temizliği, kapı temizliği, korkulukların ve camların temizliği, merdiven temizliği, dış kapı ve kapı önü temizliği, zemin temizliği yapılır
 • Sözleşmede belirlenen ek hizmetler varsa, anlaşmaya uygun yapılır

Doğru temizlik ve hijyen ancak doğru seçilmiş temizlik malzemeleriyle sağlanır. Bunun için size hizmet veren firmanın doğru malzemeleri seçmiş olduğundan emin olun. Bunları sözleşme öncesi sorun.

Apartman Temizliğinde ve Merdiven Temizliğinde Hangi Temizlik Maddeleri Kullanılmalı?

 • Zemin temizliği için daha güçlü temizlik maddeleri gerekirken, ellerin temas ettiği noktalar için daha zararsız temizlik maddeleri seçilmelidir. İkisi için aynı maddelerin kullanılması doğru olmayacaktır.
 • Elle temas eden yerlerin temizliğinde kullanılan temizlik bezleri diğer alanlarda kullanılmamalıdır.
 • Apartman bölmelerinin özelliklerine uygun aşındırıcı ve yarı aşındırıcı ürünler kullanılmalı, gerekli yerlerde bu ürünlerden kaçınılmalıdır.
 • Apartman temizliğinde ve merdiven temizliğinde kullanılan tüm malzemelerin dermatolojik testlerden geçmiş olması gerekir.
 • Yangın tehlikesine karşın alev almayan maddeler seçilmeli, tüm apartman temizliği bu doğrultuda yapılmalıdır
 • Temizlik malzemelerinin kokusuz ve uçucu kimyasallar içermeyen özellikte olmasına dikkat edilmelidir.
 • Apartman içerisinde yer alan posta kutuları, su sayaçları, doğal gaz kutuları ve elektrik panoları materyallerine uygun maddelerle temizlenmelidir.
 • Kokusuz temizlik maddeleri kullanılmalıdır.
 • Sürekli aynı maddelerin kullanılması durumunda virüsler ve bakteriler maddeye karşı direnç geliştirebileceği için apartman ve merdiven temizliği için kullanılan temizlik maddelerinin düzenli periyotlarda değiştirilmesi gerekir.
 • Apartman temizliği ve merdiven temizliğinde elle temas edilen yerler mutlaka dezenfektan özelliği olan bir maddeyle temizlenmelidir.

Apartman Temizliği ve Merdiven Temizliği İçin Fiyat Almanın Avantajları

Apartman temizliği ve merdiven temizliği için nasıl bir hizmete ihtiyacınız olduğunu doğru belirlemelisiniz. Küçük ve basit detaylardan oluşan bir apartmanınız varsa bir kişiyle anlaşabilirsiniz. Ancak büyük bir apartman, daha fazla detay, site gibi alanlar için kurumsal firmalardan biriyle anlaşmalısınız. Bu firmalar sundukları ek içerikler, planlı ve programlı hizmetler, ihtiyacınız olan sayı da personel ile size daha yeterli ve kapsamlı hizmet verecektir. Ankara apartman temizliği ve Ankara merdiven temizliği işleriniz için bir kişi veya firmayla anlaşmaya karar verdiyseniz bu işin bütçesini de belirlemeli ve planlamalısınız. Farklı firmalardan ve kişilerden fiyat teklifi alırken, sunacağı hizmetin detaylarını da mutlaka öğrenin. Bu sayede firmaları fiyat ve performans açısından inceleyebilir ve doğru seçimi yapabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra planlamanın üzerinden tekrar geçip, istediğiniz hizmetleri ek ücret karşılığı ekletebilirsiniz. Profesyonel bir firmanın, belirlediğiniz periyotlarla tüm temizlik, ilaçlama, dezenfekte etme gibi süreçleri takip etmesi iş yükünüzü azaltacaktır. 

Böyle bir ihtiyacın varsa Ustala’ya ilan ver!

İhtiyacınız olan hizmeti detaylarıyla anlattığınız bir ilan verebilir veya Ustala.com’da yer alan firmaların ilanlarına göz atarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.