Sineklik

Sineklik

Sineklik

Tüm Ustalar

Kayıtlı 69 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Sineklik Firmaları

fatih dursun

Atalay Büyükgüngör

Mert Yücedağ

olcay arslan

muhamet ergül

Orhan Atabey

erol polat

ülfet tezcan

sineklik sistemleri

Cengiz

Son gelen Sineklik talepleri

3 pencere, 60* 150 cm , menteşelİ sineklik istiyorum. En uygun fiyat verenden teklif bekliyorum
İstanbul / Şişli
3 tane cama sineklik olacak
İstanbul / Pendik
75 m2 alan parke söküm olup yeni parke yapılması
Ankara / Etimesgut

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Sineklik ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Sineklik

Sineklerden Kurtulun!

Sinekler özellikle yaz aylarında fazlasıyla rahatsızlık vermektedir. Ustala.com’a girerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Ankara sineklik yapan firmalara hemen ulaşabilirsiniz. İlan vererek firmaların teklif vermesini beklemelisiniz. Böylece evlerinizde rahatlıkla uyuyabilirsiniz.

Yaz aylarında sizi uykunuzdan alıkoyan sineklerden kurtulabilirsiniz. Sinekler uykularınızı kaçırabilir ve sizleri hayattan bezdirebilir. Sineklik sistemleri ile kullanışlı ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Ankara sineklik yapan firmalara Ustala.com üzerinden kolayca ulaşın!

Sineklik Nedir?

Sineklik sistemleri günümüzde hemen hemen her evde tercih edilmektedir. Sineklikler, kullanıcı odaklı ve koruma amaçlı fonksiyonel ürünlerdir. Sineklik, faydalı, kullanışlı ve çevreye duyarlı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Günümüzde birçok hastalığa virüsleri taşımakta olan sineklere çözüm olarak geliştirilmiştir. Sivrisineklerle en etkin mücadele biçimlerinden biri haline gelmiştir. Kimyasallar ile uğraşmadan bu haşere gruplarının üstesinden gelebilirsiniz. Evinizde açılıp kapanma özelliğine sahip, pencere, cam balkon havalandırma boşlukları, plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap, demir ayırt etmeksizin bütün kapılara sineklik yaptırarak sineklere karşı mücadele edebilirsiniz.

Özellikle pencere ve kapılarda kullanılır. Mekanın havalandırması sırasında evlerinizi, haşere, kara sinek ve sivrisineklerden korumaktadır. Tüm bunların içeriye girmesini engelleyen sistemlere sineklik denmektedir. Sineklikler, ni, pimapen, ahşap, alüminyum, demir, dış cephe, cam gibi tüm pencere ve kapılarda kullanılmaktadır. İsteğe göre bebek odalarının kapılarına uygulanarak, bebeklerinizi tüm haşere ve uçak böceklerden korumanızı sağlayabilir.

Havalar ısınırken, camlarınızı sonuna kadar açıp balkonlarınızda oturmak istiyorsanız sineklik tam aradığınız ürün diyebiliriz. Ankara sineklik yapan firmalar ile irtibata geçerek kendinizi sineklerden koruyabilirsiniz. Sinekleri evlerinizden uzak tutmanın tek formülü kimyasal ürünler değildir. Sineklikleri her mevsim kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece sinekler için değil birçok haşere için etkili bir yöntemdir. Evinizin özelliklerine göre çeşitli sineklik sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Ankara sineklik fiyatları da sizin taleplerinize göre şekillenir. Özellikle çocuklarınız veya hayvanlarınız var ise kimyasal ilaçları kullanmanız mümkün olmayabilir. Sineklik kullanabileceğiniz en pratik yöntemdir. Bu yazımızda sineklik çeşitleri, kullanım alanları gibi konulardan bahsedeceğiz.

Neden Sineklik Kullanmalıyız?   

Sinekler, böcekler ve uçak haşereler özellikle yaz aylarında evlerinize akın etmektedir. Bu durum sizleri fazlasıyla rahatsız ederek, tüm keyfinizi kaçırabilir. Her çeşit kapı ve cama uygulanabilen sineklikler ile hepsinden korunabilirsiniz. Aynı şekilde hava almasını istediğin kapılara sineklik taktırarak onları engelleyebilirsiniz. Ankara sineklik yapan firmalar kapı ve pencerelerin özelliklerine bakarak size uygun ürünü belirleyecektir. Yaz kabusunuz olan sineklerden kurtularak, yaz aylarından keyif alabilirsiniz.

Sineklik Çeşitleri Nelerdir?

Evleri sinek, böcek ve farklı haşerelerden korunmak için sıklıkla tercih edilen sineklik çeşitleri, farklı ihtiyaçlarınıza cevap vermek için kullanılabilir. Ankara sineklik fiyatları ise bu ihtiyaçlara ve kullanılan sineklik çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir. Tercih edilen malzeme cinsine fiyatlarda etkili olmaktadır.

Sineklik Tülü Nedir?

Sineklik tülü uygulaması en kolay sineklik çeşitlerindendir. Sineklik tülleri, yapıştırıcılar yardımıyla veya zımba yardımıyla monte edilebilir. Bu tip sinekliklerin ihtiyaca göre kapanıp açılmaması dezavantajdır. Aynı zamanda yapışkanlı sineklikler de bu sineklik altında incelenebilir. Cırt sineklikler istenildiğinde açılıp kapanabilir. İstenildiğinde açılıp kapanabilmesi sineklik tülü gibi dezavantaja neden olmamaktadır. Sineklik teli ise sinekliği tül değil telden yapılmış çeşididir. Özellikle evinizde hayvanlarınız var ise tel sineklik yaptırmanızı öneririz.

Menteşeli Sineklik Nedir?

Menteşeli sineklik en çok tercih edilen sineklik çeşitlerindendir. Pencere ve kapılara kolaylıkla uygulanabilir. Menteşeli sineklikler, pencerelerin dış kısmına monte edilmektedir. Menteşeli sineklikler, ihtiyaca göre açılıp kapanabilir. Günümüzde birçok evde kullanılır ve şehir hayatına en uygun sineklik çeşitlerindendir. İçeriden dışa doğru açılan bir yapıya sahiptir. Mevsim koşullardan etkilenmez ve uzun süre kullanım avantajına sahiptir. Bu nedenle en çok tercih edilen sineklikler arasındadır. Ayrıca temizliği kolay ve zahmetsizdir. Fazla kir tutmaz.

Stor Sineklik Nedir?

Stor sineklikler, stor perdeler ile aynı mekanizmaya sahiptir. Stor sineklik, üzerinde mevcut mekanizma ile yukarıya toplanabilir ve istenildiğinde kapatılabilir. Uzun ömürlü sineklik çeşitlerinden biridir. Pratik ve kullanışlı yapısıyla tercih edilmektedir. Stor sineklik, yaylı makara ve tel yardımıyla açılıp kapanan bir sisteme sahiptir. Özellikle temizlik yaparken açılıp kapanma özelliği ile esneklik sağlamaktadır. Stor sineklikler de mevsim koşullarından etkilenmez uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Ankara sineklik yapan firmalara, gönül rahatlığıyla stor sineklik yaptırabilirsiniz.

Pileli Sineklik Nedir?

Pileli sineklik, akordiyon sineklik olarak da tanımlanmaktadır. Bu sineklik çeşidi genellikle Fransız balkonlarda veya bahçe kapısı gibi dışarıya doğru açılan kapı ya da pencerelerde kullanılmaktadır. Katlanabilir yapısı fayda sağlamaktadır. Kaplandıklarında oldukça küçük bir alan kaplamaktadırlar. Ancak katlanma yerleri zamanla deforme olabilir. Bu nedenle Ankara sineklik yapan firmalardan kaliteli ürünler kullanmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde uzun süreli kullanım sağlanabilir. Ankara sineklik fiyatları da kullanılan malzeme, boyut ve sineklik çeşidine göre farklılık gösterebilir. Pileli sineklikler kullanımı en yaygın sineklik çeşitleri arasında yer almaktadır.

Sürgülü Sineklik Nedir?

Sürgülü sineklikler, sürme sineklik olarak da anılmaktadır. Özellikle balkon ve bahçeye açılan kapılarda tercih edilmektedir. Balkon ya da pencerelerin dış kısmına yerleştirilen raylar sayesinde kapanıp açılabilirler. Müstakil evlerin ana giriş kapılarında da kullanılabilir. Kullanım kolaylığı sağlar ve en çok tercih edilen sineklik çeşitleri arasına girmiştir. Uygulamayı tecrübeli Ankara sineklik yapan firmalara yaptırmanız çok önemlidir. Böylece sürgülü sineklikleri uzun ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Sürgülü sineklikler raylar üzerinde hareket ederek kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Günümüzde çok tercih edilmektedir.

Sineklik Kullanım Süresi ve Bakımları

Sinekliklerin, çerçeveleri dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Ancak iç kısmındaki tel veya tül malzeme o kadar dayanıklı olmayabilir. Tül zarar gördüğünde Ankara sineklik yapan firmalar ile iletişime gereken onarım yaptırabilirsiniz. Sinekliklerinizi, kış aylarından sökerek olumsuz hava şartlarından koruyabilirsiniz. Sinekler ve çeşitli haşereler kış aylarında yuvalarına çekileceğinden sinekliklere ihtiyacınız azalacaktır. Sineklik, sökülerek yıkanabilir. Temizliği kolay sistemlerdir. Kendiniz sökerek rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Cırt sineklikler temizlik açısından en pratik sinekliklerdir. Sökülemeyen sineklikleri ise sünger veya bez yardımıyla kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Sineklikler üzerinde bulunan uyarıları dikkatlice incelemelisiniz. Ankara sineklik yapan firmalardan temizlik talimatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Evleriniz için Sineklik Seçimi

Sineklik çeşitleri hemen hemen aynı malzemeden yapılmış gibi gözükse de öyle olmayabilir. Ürünleri incelediğinizde farklı olduklarını göreceksiniz. İklim koşullarına, yaşanılan yere ve kullanım amacına göre farklı malzemeden yapılan sineklikleri tercih edebilirsiniz. Malzemenin yapısı önemli olmakla beraber, sineklik delik genişlikleri de önemlidir. Sineklikler, fiberglas, alüminyum, paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilebilir. Yangın riski olan bölgelerde paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş sineklikler kullanılabilir. Fiberglass malzeme ise korozyona uğramaz ancak diğer malzemelere göre daha az dayanıklıdır.

Ankara Sineklik Firmaları Yenilikçi Müşteri Deneyimine Hazır Olun!

Ankara sineklik yapan firmalar, Ustala.com ile müşterilerinize hemen ulaşabilirsiniz. Evlerini sinek ve haşerelerden korumak isteyenlere en kaliteli hizmeti vererek, konforlu bir yaz geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Daha fazla müşteriye daha kolay ve maliyetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Firmanız için doğru tercih Ustala.com!