Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

Tüm Ustalar

Kayıtlı 36 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Panjur Sistemleri Firmaları

Sercan Yıldızdağ

12 yıllık tecrübe

Hayri Ata Bozdağ

fatih dursun

fatih dursun

Hasan Atasever

Öncelikle Selamlar çıraklıktan yetişme bir ustayım.35 yıldır bu meslekteyim.Yuriçi ve Yurtdışı olmak

Kadir Aşçı

Adem Akgök

Nurullah yıldırım

resul bayat

Son gelen Panjur Sistemleri talepleri

280 en 212 boy antrasit gri otomatik pencere panjuru
Kocaeli / İzmit
Balkon ve bir adet cam maunuel anur
Antalya / Muratpaşa
180X282cm 3 bölüm manuel balkon panjuru
Kocaeli / Körfez

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

120.5k

Kullanıcı

93.1k

İş talebi

79.8k

Mesajlaşma

91.3k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Panjur Sistemleri ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

 

Panjur sistemleri hem evinizde hem de işyerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bulunduğunuz ortama görünümüyle şıklık katacak pencere kaplama düzeneğidir. Panjur sistemleri sadece güneşi önlemek için değil aynı zamanda pencerelerinizi ve evinizi koruyabileceğiniz bir pencere kaplamasıdır. Çok uzun yıllardan itibaren evlerde tercih edilen panjur sistemleri için tercihinizi otomatik panjur sistemlerinden yana kullanabilirsiniz. Otomatik olmayan panjur sistemlerinde en sık karşılaşacağınız durum panjur ipi değiştirmektir. Dilediğiniz renk skalasıyla evinize veya işyerinize uygun olarak hazırlanabilen panjurlar dayanıklı malzemeden üretildiğinden uzun yıllar sorunsuz kullanım sunar. Panjur fiyatları, panjur kaplamanın yapılacağı alana, malzemeye ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Panjur tamiri için ise adresiniz Ustala.com! Otomatik veya otomatik olmayan panjur arızası için Ustala’ya ilan verin, Ustala’nın işinin ehli ustaları en kısa sürede size teklifleriyle geri dönüş yapsın. 

 

Panjur Nedir?

 

Bir çeşit pencere kaplaması olan panjur, çok eski yıllardan itibaren kullanılmaktadır. Mimari alanda 1700’lü yıllardan itibaren kullanıldığı düşünülen panjur sistemleri, hem güneş ışığını engelleme hem de evi veya işyerini dış etkilere karşı korumak üzere tasarlandı. Genellikle yatay sistem üzerinden kullanılan panjurlar, bir dönem her evin vazgeçilmezi arasındaydı. Türk filmlerinin vazgeçilmez repliklerinden biri olan “pembe panjurlu ev” ile ne kadar sık kullanıldığı anlaşılmaktadır. Eskiden kaliteli ahşap malzemeden üretilen panjur düzeneği zaman içerisinde gelişerek daha da sağlam malzemelerden üretilmeye başlandı. Hem estetik görüntüsü hem de avantajlarından dolayı tercih edilen panjur sistemleri ahşap, plastik ve metal malzemelerden üretilmektedir. Günümüzde ahşap yerine ahşap görünümlü pvc panjur tercih edilmektedir. Pencerelerinize panjur yaptırmak istiyorsanız işin ustasına Ustala.com’dan ulaşabilirsiniz. Panjur fiyatları hakkında Ustala’nın güvenilir ustalarından gelen teklifleri değerlendirerek bütçenize en uygun olanını yaptırabilirsiniz. 

 

Panjur Sistemlerinin Gelişimi

 

Tarihi çok eskilere dayanan panjurların öncelikli amacı iç mekanları olumsuz hava koşullarına karşı, güneş ışığına karşı korumak olsa da aynı zamanda içerinin dışarıdan görünmesini engelleyerek evde yaşayanların konforunu sağlamaktır.

 

İlk zamanlarda ahşap malzemeden üretiliyor olsa da ilerleyen yıllarda demir, çelik gibi daha dayanıklı malzemelerden panjurlar üretilmeye ve kullanılmaya başlamıştır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her pencere boyutuna uygun, istenilen malzeme ve renkte panjur yapılmaktadır. Estetik görünümleri ve onlarca farklı renk seçeneği yelpazesiyle panjur sistemleri için seçenekler çok çeşitlidir. Siz de hayalinizdeki panjur sistemlerine Ustala.com’un güvenilir ve işin ehli ustaları ile sahip olabilirsiniz. 

 

Panjur Kullanmanın Faydaları

 

Panjur sistemleri genel olarak evinizi dış etkenlere karşı korumakla birlikte güvenliğinizi de sağlamaktadır. Özellikle otomatik panjur sistemleri hırsızlara karşı evinize yüksek koruma sağlar. Evinizin hem dışarıdan görünümünü güzelleştirir hem de içinde daha güvenli bir şekilde yaşamanıza olanak sağlar. İşyerlerinde de tercih edilen metal malzemeden panjur sistemleri dükkanlar ve mağazalar için tam koruma sağlar. Büyük vitrin camlarını dışarıdan gelen olumsuz etkilerden korurken hırsızlara karşı da koruma sağlar. Alüminyum, çelik veya galvaniz malzemeler kullanılarak üretilen bu ürün, kişisel tercihlere uygun olarak farklı renklere de boyatılabilmektedir. Otomatik panjur sistemleri elle açılıp kapanabilen panjur sistemlerine göre daha maliyetlidir. 

 

Panjur sistemleri kendi içinde de otomatik, modern ipli ve ipli klasik olarak üçe ayrılır. Hangisinden yaptırırsanız yaptırın panjur sistemlerinin evinize ve işyerinize büyük faydası vardır. Ustala.com’un ustalarına güvenle yaptırabileceğiniz panjurların faydaları ise şu şekildedir;

 

  • Yaz aylarında iç mekanlara gölge oluşturarak içerisinin daha serin kalmasını sağlar
  • Dolu, kar, yağmur gibi pencerelerinizi kirletecek veya zarar verecek hava koşullarına karşı koruma sağlar
  • Yoğun rüzgar ve fırtınadan dolayı evinize veya işyerinize doğru fırlayacak olan yabancı cisimlere karşı evinizi korur
  • Kötü niyetli kişiler tarafından evinize fırlatılacak taş gibi zararlı cisimlere karşı evinizi veya işyerinizi korur
  • Zevkinize göre boyayacağınız panjurlar binanızın dış görünümünü güzelleştirir
  • Sağlam malzemeden yapılan panjurlar güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır
  • Kolay kullanımı ile hayatınızı kolaylaştırır
  • Hırsızlar için oldukça caydırıcı bir sistemdir. 

 

Panjur Tamiri

Panjur sistemlerinde en sık karşılaşılan sorun panjur ipi değiştirmedir. Panjur tamiri için Ustala.com’un işin ehli ustaları ile çalışabilirsiniz. Kopan panjur ipi değişimi başta olmak üzere her türlü panjur arızası için Ustala’nın güvenilir ustaları ile çalışabilirsiniz. Kusursuz müşteri memnuniyeti, profesyonel işçilik ile panjur tamiri için aradığınız hizmeti Ustala’da bulabilirsiniz. Panjur sistemlerinin arızalanmaması için rutin olarak belirli aralıklarda bakımının yapılması gerekmektedir. Otomatik ve manuel panjurlarda arıza, bakım ve montajında her zaman Ustala’dan aradığınız hizmeti alabilirsiniz. Otomatik veya manuel çalışan panjur sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışması için bakımlarını aksatmamanızda fayda var. 

 

Panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını Ustala’nın alanında uzman ustalarına yaptırabilirsiniz. 

 

Panjur Tamiri İçin Gözünüz İlanlarda Olsun 

 

Panjur tamiri, panjur bakımı veya panjur montajı konusunda gelen ilanlara hızlı bir şekilde teklif vererek çok sayıda müşterinin size kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teklifinizi verebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyenlerle sayfanız üzerinden tanışabilirsiniz. İlan sayfalarında yer alan geçerlilik süresi dahilinde müşteri ve uzmanların tanışarak ve karşılıklı anlaşarak her iki tarafı memnun edecek fiyatlarla çalışmalara başlayabilirsiniz. Sayısız ilan içerisinde size en yakın olan müşteriye kolayca ulaşabilir, başarı çıtanızı ve gelirinizi böylece arttırabilirsiniz.