Oto Kaporta & Boya

Oto Kaporta & Boya

Oto Kaporta & Boya

Tüm Ustalar

Kayıtlı 40 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Oto Kaporta & Boya Firmaları

Mehmet Elaldı

Atacan Çekmez

Burak ilker Kutay

OPTİMAL Kutay Hasar Onarım Merkezi San Ve Tic A.Ş.. İstanbul'un en büyük Boyasız göçük düzeltme, Has

Gökhan ceren

GÖKHAN OTOMOTİV-ÖZEL SERVİS tüm marka model araçlara tecrübe sahibi kendini geliştirmiş ustalarımızl

necdet durmaz

Serhat gür

Kusursuz işçilikde iddalıyız ve verdigimiz hizmetin arkasindayiz

Atakan karadoğan

İşin ustasıyız

Murat Bitim

30 yıldan beri bu işi yapiyorum ve enyetkili özel servisim kalite ve doğru ekip

İlhan kaycı

Baba mesleğim kaporta şu an toyota fabrika sında boyasız göçük işiyle uğraşıyorum kendi mesleğim end

Son gelen Oto Kaporta & Boya talepleri

Ön tampon boyama
Bolu / Merkez
Aracım lacetti kırmızı renk komple boya fiyati almak istiyorum
İstanbul / Kartal
ARAC BOYAMA
İstanbul / Küçükçekmece

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Oto Kaporta & Boya ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Oto Kaporta & Boya

Oto Kaporta İşleri Artık Zaha Zahmetsiz

Araç sayısının artmasıyla, yoğunlaşan nüfus ufak kazaların artmasına neden oldu. Artık aracınızda meydana gelen ufak kazaları hemen onarmanıza yardımcı olacak ustaları Ustala.com sayesinde bulmak çok kolay. Göçük düzeltme işlemi uzman eller yardımıyla kolaylıkla yapılabilir. Küçük hasarlı kazalar sırasında aracın boyası zarar görmese de ufak göçükler oluşabilir. Göçükleri düzeltmek bir tık uzağınızda. Sizleri rahatsız eden göçüklerden, boya üzerinde meydana gelen çiziklerden kurtulun. Ustala.com’dan alanında uzman ustalara hemen ulaşın ve aracınız eski haline kavuşsun. Araçlara uygulanan boyalar aracın değerini düşürmektedir. Bu nedenle araç sahipleri boyasız göçük düzeltme işlemlerini tercih etmektedir. Küçük kazalar dışında, son zamanlarda iklim değişikliği nedeniyle dolu yağışları yaşanmaktadır. Aracınızda hava koşullarına bağlı göçükler meydana gelebilir. Dolu yağışı boyaları çıkarabilir, ufak göçüklere neden olabilir.

Oto boyacılar, boya düzeltme işlemlerini yapabilir. Zamanla kaportalar ve tamponlarda da meydana gelen darbeler sonucunda göçükler oluşur. Çizilmeler, güneş yanıkları ve hava şartları kaynaklı çürümeler gerçekleşebilir. Aracınızı Ustala’nın güven ustalarına teslim ederek eski haline kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Boya deformasyonlarını gidermek için uzman oto boyacıları bulmalısınız. Aracınızda meydana gelen bu deformasyonları hemen gidermek için sitemizi ziyaret etmeli, aracınıza uygun ustaları hemen bulmalısınız.

Oto Boya Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Oto Boyacıya gittiğinizde yapılması gereken ilk işlem uygun boya seçimidir. Bazı göçükler boya gerektirmese de çoğu göçük işlem gerektirmektedir. Boya düzeltme işlemi için en uygun ustalar seçilmelidir. Ustalar hasarları analiz etmeli hızlıca işleme geçmelidir. Doğru boya tespiti, motor içi, sol yan ayna, orta direk veya bagaj içerisinde boya kod numaralarından yapılmalıdır. Elde edilen boya numaraları boya mix numaralarına girilerek uygun boya elde edilir. İhtiyaç duyulması durumunda bu boyalar deneme kartları üzerinde denenmelidir. Boyama uygulamasına başlamadan önce, boya düzeltme işleminin uygulanacağı yer belirlenmelidir. Boyama işlemi lokal kapsamlı ise bu olabildiğince dar kapsamlı uygulanmalıdır. Boyama esnasında diğer bölgelerin boyadan etkilenmemesi için maskeleme işlemi doğru uygulanmalıdır. Lokal boya düzeltme işlemi için en uygun yöntem diğer bölgelerin bantlanmasıdır. İhtiyaçlara göre astar, sertleştirici ve tiner işlemleri uygulandıktan sonra boyama işlemi gerçekleştirilir. Renk uyumunun sağlanmaması, zaman içerisinde boya atma olarak adlandırılan durumlar meydana gelebilir. Bu çatlaklarla karşılaşmamak için yaptıracağınız merkezi iyi seçmeniz gerekmektedir.

Göçük Düzeltme İşlemleri

Boyasız göçük düzeltme işlemi, darbeler, hava koşulları sonucu araçların kaportalarında ezilme, göçük gibi deformasyonlar meydana gelir. Küçük hasarlar, özel aletler veya masaj yöntemi ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, aracın değerini kaybetmeden onarılmalıdır. Boyasız göçük düzeltmenin sağlayacağı en büyük fayda aracın değer kaybetmeyecek olmasıdır. Aracı satacağınız zaman alıcıların içi rahat olacaktır. Doğru sonucu alarak, aracın boyası zarar görmeden işlemleri gerçekleştirmek için uzman kişilerle çalışmanız gerekir.

En yaygın yöntemlerden birisi manyetik göçük düzeltme yöntemidir. Aracın hiçbir parçası sökülmeden uygulanan bu işlem sayesinde zamandan tasarruf edilmektedir. Bu işlem sırasında hasarlı bölgeye frekans dalgası verilmektedir. Böylece hasarlı bölge eski haline dönebilir. Bu işlemin en önemli faydası, hasarın bulunduğu bölgeye ve boyuta göre programlama yapılmasıdır. Kaporta göçük düzeltme işlemi ustalar tarafından en yaygın kullanılan yöntemlerdendir. Hasar alan kaportanın düzeltilmesi işlemidir. Göçük düzeltme işleminde bir takım çubuk aparatlarından yararlanılır. Bu işlem alanında uzman kişiler tarafından dikkatlice uygulanmalıdır. Hasarlı bölge aparatlar yardımıyla dışa doğru ittirilir. Vakumlama yöntemi ile de göçük düzeltme yapılabilir. Vakumlama da bilinen yöntemler arasındadır. Hasarlı bölgelerin arkasına ulaşmak mümkün değilse vakumlama yönteminden yararlanılır. Göçüğün boyutu dikkatlice analiz edilmelidir. İşlem sırasında hasarın büyüklüğüne göre dikkatlice hareket edilir. Analizler sonucunda işlem uygulanır.  

Boyasız Göçük Düzeltmenin Faydaları Nelerdir?

Boyasız göçük düzeltmenin en büyük faydası, aracın orjinalliğinin bozulmaması ve değerinin düşmemesidir. Diğer fayda ise macun yada boya sürülemeyeceği için boya rengini tutturmak gibi sorunlar ortadan kalkar. Aynı zamanda büyük oranda tasarruf edilmektedir. Kasko, göçük düzeltme işlemlerini kolaylaştıracak sizleri masraftan uzak tutacaktır. Ustala.com’un uzman firmalarının yaptığı göçük düzeltme işlemleri aracınıza zevkle kullanmanızı sağlar. Aracınızın eski haline dönmesi için ince eleyip sık dokumalısınız. Amatör ellere bırakılan araçlar geri dönüşü zorlaştıran hatalara yol açabilir.

Dolu Hasarı Onarımı ve Göçük Düzeltme

Günümüzde iklim değişiklikleri nedeniyle sürekli dolu yağışına rastlamaktayız. Dolu yağışı araçlarımızı olumsuz yönde etkiler. İrili ufaklı zedelenmelere ve göçüklere neden olur. Ustala.com’da aracın orjinalliğine zarar vermeden en uygun şekilde onaracak firmalara ulaşabilir, uzman eller sayesinde aracınızı eski görüntüsüne kavuşturabilirsiniz. Dolu hasarlarını vakumlama yöntemi veya yukarıda bahsettiğimiz işlemleri uygulayarak düzeltebilirsiniz. Aracınızın orijinal boyası zarar görmeyecek ve değeri azalmayacaktır. Doludan dolayı oluşan hasarların en hızlı şekilde ortadan kaldırılmasında teknolojiden fazlasıyla faydalanılır. En iyi ekiplere hızlıca ulaşın. Aracınıza garantili işlemlerin uygulanmasını sağlayın. Golf topundan büyük hasarlarda bile işlemler sağlıklı bir şekilde uygulanır. Tüm model araçlara uygulanabilir. Göçük düzeltme, aracın boyasının zarar görmediği tüm hasarlarda uygulanır. Tabii ki dikkat edilmesi gereken bir diğer husus hasarlı bölgeye daha önceden macun uygulanmamış olmasıdır. Boya ve dolgu macunu gerektirmemesi hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlar. Araçlarınızı oto boyacılara getirebilir veya ekipler aracınızın yanına gelebilirler. Sizler için en uygun hizmeti verecek firmayı hızlıca bulabilirsiniz.

Pasta Cila ile Boya Koruma ve Hasarları Kapatma

Genel olarak boya koruma işlemi ile aracınızdaki çizikleri ve ufak hasarları kapatabilirsiniz. Göçükler düzeltilip, boyası çıkmış yerler boyandıktan sonra pasta cila ile boyalarınızı belirgenliştirebilir ufak çiziklerden kurtulabilirsiniz. Pasta cila uygulayacak oto boyacı tecrübeli olmalıdır. İşlem dikkatlice uygulanmalı müşteri memnuniyeti ön planda tutulmalıdır. Yanlış uygulamalar geri dönüşü zor sorunlara neden olabilir. Usta kullanılacak malzemeleri uygun bir şekilde seçmelidir. Koyu renkli arabalar için ince pasta açık renkli arabalar için kalın pasta uygulanabilir. Alanında uzman ekiplerle yapılan çalışmalar herhangi bir sorun yaşanmadan kaliteli hizmet verilmesini sağlamaktadır. En yetenekli ustalar vermiş olduğunuz ilanlardan size ulaşacak ve sorunlarınızı hızlıca çözecektir. Araçlarda yapılan mini onarımlar araçların sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Dikkatli ve titiz uygulamalar uzun vadede göze hoş gelen sonuçlar çıkarır. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde araçlarınızı kaplatabilir. Koruyucu malzemeler sayesinde kötü hava koşullarından koruyabilirsiniz. Aracınıza uygun gerekli koruyucu malzemeleri oto boyacılardan temin edebilirsiniz. Boya koruma işlemleri uygulanmış araçlar uygulanmamış araçlara göre daha çok kirlenir ve ufak çiziklerin oluşumu daha fazladır. Boya koruyucu işlemler sayesinde araçlarınızı daha az yıkayabilir maliyetten kurtulabilirsiniz.

Hasarlı Araçları Hemen Bulun ve Kazanın

Ustala.com üzerinden araçlarında hasar bulunan müşterilere hemen ulaşıp kaliteli hizmet sağlayabilirsiniz. İşin uzmanıysanız yapmanız gereken gerekli boşlukları doldurmak ve kayıt oluşturmaktır. İşlemler sonrasında birçok müşteriye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir firmanızın güzel kazançlar elde etmesini sağlayabilirsiniz. Sayısız müşteri arasında size en yakın müşterilere hemen ulaşın. Ayrıca uzun vadeli müşteriler elde edebilirsiniz. Müşteriler araç ömrü boyunca tüm hasarları ve sorunları sizinle halledebilir. Kazançlı işler için Ustala.com’u tercih edin.