İç Mekan Yenileme

İç Mekan Yenileme

İç Mekan Yenileme

Tüm Ustalar

Kayıtlı 37 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İç Mekan Yenileme Firmaları

Kaan Aşkın

iç mimar mehmet yılmaz

dekorasyon

Tan Kurtul

yakup telli

Kübra Yıldız

Emrullah emen

emenler dekorasyon

Leventgüngör

Muhammer erduvan

Oktay Gündüz

GÜNDÜZ YAPI inşaat ve mobilya sektöründe zengin ürün gamı ve kreasyonlarıyla faaliyet göstermektedir

Son gelen İç Mekan Yenileme talepleri

Mutfak dolapları yapışkanlı folyo ile kaplanacak
İstanbul / Maltepe
Suya dayanıklı yapışkanlı folyo ile fayans duvar ve zemin kaplama işçilik güzel olduğu takdirde mutfak banyo koridor dahil olacaktir
İstanbul / Kağıthane
Gardırop dolabı sökülüp diğer odaya geçirilecektir.
Kocaeli / Darıca

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

İç Mekan Yenileme ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre İç Mekan Yenileme

İç Mekanlarınızı Yenileyin!

İç mekan mimarlık firmalarına ulaşmanın en kolay yolu Ustala.com. Siteye girerek birkaç basit adımda üye olun. Sonrasında ilanınızı verebilir iç mekan mimarlık firmalarının sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Yorulmadan firmalara ulaşabilir isteklerinizi anlatabilirsiniz. Ustala.com müşterilerine kolay ve pratik bir kullanım sunmaktadır.

İç mekanlarınızı yenilerken planlama yapmalısınız. Tadilat yapılacak alanları belirlemeli ve firmaya bilgi vermelisiniz. Yapı dekorasyonu ve daire tasarımları teknikleri ülkemizde oldukça gelişmiştir. İç mekan mimarlık işleriyle ilgilenen birçok firma mevcuttur. Kültürümüzde mimari büyük bir yer kaplamaktadır. İç mekan yenileme, genel olarak ele alındığında maliyet ve zaman açısından masraftan kaçınılmayacak bir iştir. Yaşam alanlarınız sizi yansıtır ve mutluluk kaynağınız olmaktadır. İlham alabilir ve yaratıcı düşünceler ile hayatınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Her yıl yeni ürünler ve yeni malzemelerle birlikte daha kolay ve hızlı tadilat yapılabilmektedir. Elbette yenilemeyi yapan ekibin tecrübeli ve yaratıcı olması önemlidir. Değişim oranına ve kullanılacak malzemelere göre iç mekan yenileme fiyatları değişmektedir. Ustala.com üzerinden iç mekan mimarlık firmaları ile iletişime geçerek keşif yaptırabilirsiniz.

İç Mekan Yenileme ve Tadilat   

İç mekan yenileme ve tadilat kalemleri fazla olan bir uygulamadır. Sabırlı ve planlı hareket edilmelidir. Tecrübeli iç mekan mimarlık firmaları ile çalışılmalı tüm detaylar titizlikle gözden geçirilmelidir. İç mekan yenilerken renk tonları ve kalite ön planda tutulmalıdır. Dekorasyon keyfinize göre şekillenir ve ince detaylar esas alınmalıdır. İç mekan yenileme işlemlerinden detaylı olarak bahsedeceğiz.

İç mekanlarınızı 3-5 yılda bir yenileme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu nedenle yenileme işlemi her yönüyle mükemmel olmalıdır. Dekorasyon ve tadilat aynı kapıya çıksa da farklı işlemlerdir. Ancak tüm bunlar iç mekan yenileme ana başlığı altında incelenebilir. Müşteriye ve iç mekan mimarlık firmasına görevler düşmektedir. Müşteri isteğini ayrıntılı bir şekilde firmaya aktarmalı, firma ise müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tasarımlarını geliştirmelidir. Tadilat ise içinde görsellik barındırmasa da iç mekan yenilenirken önemli bir yer tutmaktadır. Bütçenize en uygun tasarım yapılmalıdır. Yüksek maliyetli göze hoş gelmeyen tasarımlarla da karşılaşılabilir. Burada maliyetten çok tasarımın evinize uygunluğu önemlidir. İç mekan mimarlık firmasının keşifleri titizlikle yapması ve müşterinin ufkunu açacak bilgilendirmeler yapması gerekmektedir.

İç mekanlar kişilerin fikirlerini yansıtmaktadır. Dekorasyonda her eşya ve rengin insan için farklı bir önemi vardır. Her ayrıntı içerisinde anlam barındırmaktadır. İç mekan yenileme işlemlerinde katalog ve fotoğraflar büyük yer tutmaktadır. Müşteriye uygun kataloglar iç mekan mimarlık firmaları tarafından gösterilmeli ve bir fikir oluşturulmalıdır. Her köşe kişinin ruh halini yansıtmalıdır. Böylece evinizde veya ofisinizde çalışırken ilham alabileceğiniz detaylara sahip olabilirsiniz. Çalışma alanlarına veya evlerinize misafir olan insanlar sizin ruh haliniz hakkında fikir sahibi olabilirler. Elbette kullanım amacına göre iç mekanlarınızı yenileyebilirsiniz. Yazlık evlerde, iş ortamlarında ve benzeri yerlerde farklı tasarımlara yer verilebilir. En iyi dekorasyon diye bir şey yoktur. İç mekan mimarlık firmaları müşterinin isteklerini eksiksiz karşıladığında başarılı bir iç mekan yenileme işlemi gerçekleştirmiş olacaktır.

İç Mekan Yenilenirken Nelere Dikkat Edilmelidir?  

İç mekan yenilerken birçok faktör karşımıza çıkmaktadır. Bunlar, kırılacak kapılar, pencere ve seramik benzeri yerler olabilir. Etrafın dağılması gözünüzü korkutmasın! Sonuçlar sizi mutlu edecektir. Aynı zamanda sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı, elektrik tesisatı gibi önemli noktaları gözden kaçırmamak gerekir. Hazır iç mekan yenilenirken tesisat kontrolü ve onarımı faydalı olacaktır. Duvar ve tavanları alçı sıva yaptırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Alçı sıvanın üzerine temizlenmesi kolay bir boya tercih ederek uzun vadeli kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Evinizin çeşitli yerlerine dekoratif seramikler ekleyerek farklı bir hava katabilirsiniz.

Mobilyalar konforunuz için oldukça önemlidir. Ayrıca yaşam alanlarınıza anlam katmaktadır. Sabit ve hareketli mobilyalarınızı zevklerinize göre yenileyebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızı, salonunuzu, yatak odanızı ve evinizde ki tüm mobilyaları yenileyebilirsiniz. Kapılarınızı değiştirerek yenilenen duvar ve tavanlara uyumlu hale getirebilirsiniz. İç mekan mimarlık firmaları gerekli teknik detaylar konusunda sizi aydınlatacaktır.

İç mekan yeniliklerinin birçok sebebi olabilir. Yeni bir eve taşınmış olabilirsiniz veya mevcut evinizde değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı yenilerken  destek almak sizleri memnun edecektir. Bu konuda profesyonel mimarlar fikirlerinizi projelendirecek ve size sunacaktır. Gelişen teknoloji beraberinde pratik uygulamalarda getirmiştir. İç mekan mimarlık firmaları artık bu teknolojilerden fazlasıyla faydalanmaktadırlar. Evinizi yenilemeden önce nasıl bir görünüme kavuşacağını gösteren uygulamalar bile geliştirilmektedir. Duvar ve tavan renklerinden tutun mobilyaların iç mekanlarınızda nasıl görüneceğine bakabileceğiniz teknolojiler mevcuttur.

İç Mekan Yenileme Fikirleri

İç mekan yenileme işlemleri o kadar çeşitlidir ki yüzlerce hatta binlerce seçenekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yenilemeye karar verdiğinizde harekete geçerek bir firma ile xxx.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İlanınızda isteklerinizi detaylı bir şekilde belirtilebilir. Bu alanda uzman firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Mutfak mobilyalarınızı, banyonuzu, yatak odanızı, çalışma odanızı ve evinizin tüm bölümlerini yenileyebilirsiniz. Tecrübeli bir ekiple çalışmak önemlidir. Daire veya ev satın aldınız ve kendi zevklerinize göre tasarlamak istiyorsunuz. İç mekan mimarlık firmasıyla anlaştınız ve isteklerinizi söylediniz. Firma evinize keşif için gelecek ve evinizin yapısını, ışığı nereden aldığını, pencerelerinizin boyutunu, tavan yüksekliğini ve benzeri kısımlarını kontrol edecektir. Yapılacak keşif sonrası isteklerinizin nasıl yerine getirilebileceği hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Elbette her istenilen şey teknik açıdan mümkün olmayabilir. Ancak böyle durumlarda firma profesyonelleri size alternatif seçenekler sunacaktır. Göze hitap eden kısımlardan tutun teknik detaylara varıncaya kadar titiz bir çalışma gerekmektedir.

İç Mekan Yenileme Masraflarını Neler Etkiler?

İç mekan yenilemesi yapılırken, mülkün ve iç mekan mimarlık şirketinin belirli öznel faktörlerine bağlı olarak iç mekan yenileme fiyatları değişebilir. Eve erişim kolaylığı, evin büyüklüğü, ne kadar personel gerektiği, yenilemede kullanılacak malzeme çeşitliliği, müşteri istekleri gibi detaylar iç mekan yenileme fiyatlarını etkilemektedir. Belirlenen bütçeye göre plan yapılmalı ve iç mekan mimarlık firmasına bilgi verilmelidir. Deneyimli profesyonellerin sunacağı hizmette belirleyici faktörlerden olabilir. Kötü sonuçlarla karşılaşmamak adına uzman firmalar ile çalışılmalıdır. Genellikle şirket ve müşteri arasında bir anlaşma yapılmaktadır. Yeniden yapılandırma maliyetleri, emek, malzeme fiyatlarındaki artışa veya yenileme sırasındaki öngörülmeyen olayların gelişmesine bağlı olarak iç mekan yenileme fiyatları değişebilir. Evinizi daha yaşanabilir hale getirmeyi ve zevklerinize göre tasarlamayı istiyorsanız bazı masraflardan kaçınmamalısınız. Eviniz, yaşam arkadaşınızdır bu nedenle onlara özen göstermek ve titizlikle ilgilenmek gerekmektedir. Evinizi yenilemek geleceğe yönelik faydalı bir yatırım olabilir. Evinize yönelik her türlü yeniliği yapabilecek ve bütçenize uygun fiyat verebilecek firmalara Ustala.com.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.  

Mimarlık Şirketleri Yeni Bir Müşteri Deneyimi İçin Ustala.com’u Ziyaret Edin!

İç mekan mimarlık şirketleri Ustala.com’a girerek üyelik oluşturabilir yeni müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Reklamlara ayırdığınız bütçelerde tasarrufa giderek daha fazla müşteriye daha uygun maliyetlerle ulaşın! Ustala.com ile sürekli yeni müşterilere teklif verebilirsiniz. Ayrıca müşteri havuzunuzu genişleterek uzun vadeli bir yatırım yapmış olursunuz. Beklemeden harekete geçin!