Dövmeci

Dövmeci

Dövmeci

Tüm Ustalar

Kayıtlı 2 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Dövmeci Firmaları

Öyküsu Atılgan

suleyman erçabuk

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Dövmeci ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Dövmeci

Dövme Fiyatları Sizleri Korkutmasın

Dövme fiyatlarına en kısa yoldan ulaşın.  Dövme, yaptırılmadan önce dikkatlice düşünülmesi gereken bir konudur. Hazır modelleri seçebilir veya hayal ettiğiniz bir modeli dövme yaptırabilirsiniz. Ustala.com’da yaptırmak istediğiniz modele en uygun fiyatları alabilir, konusunda profesyonel insanlar ile çalışabilirsiniz. Dövme öncesi karar verme süreci oldukça stresli olabilir. En iyi dövme sanatçılarını araştırmalı ve onlara ulaşmalısınız. Alanında en deneyimli insanlara ulaşmak için doğru yerdesiniz.

Hayatımızın bazı dönemlerinde değişikliklere gerek duyarız. Bizim için ilham kaynağı olan bir söz veya bir resmi dövme yaptırmak isteyebiliriz. Öncelikle hangi dövmeyi yaptıracağımıza karar vermeliyiz. Bu süreçte çevremizdekilere danışabilir, fikir alabiliriz. Tabii ki anılarımız aklımızdaki dövme modelini etkileyebilir. Hangi dövmeyi vücudunuza yaptırmaya karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Dövme yaptırırken dikkat edilmesi gereken önemli konular vardır. Sağlığınıza dikkat etmeli en hijyenik ortamlarda dövme yaptırmalısınız. Ustala.com’da en uygun dövme fiyatlarına ulaşabilir, güvenilir dövme sanatçıları ile çalışabilirsiniz. Temiz ve steril malzemeler ile hayal ettiğiniz dövmenizi sağlıklı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Dövmeyi kalıcı olarak yaptırabilir veya geçici dövmeleri tercih edebilirsiniz. Her ikisi de hijyen kurallarına uygun yaptırılmalıdır. Çünkü hijyen kurallarına uymayan dövme yapma işlemi, birçok enfeksiyona davetiye çıkarabilir. Merak etmeyin kısa sürede kesin ve güvenilir sonuçlara ulaşmak için Ustala.com’a hemen bir ilan verin.

Dövme Nasıl Yapılır?

Dövme yaptırırken birçok faktöre dikkat ederiz. Dövme fiyatları, yaptıracağımız kişinin deneyimi ve dövme bakımı gibi konulara göre değişkenlik gösterir. Dövme yaptıracağımız mekanda hem dövme yapılan yer, hem de dövme malzemeleri temiz ve steril olmak zorundadır. Bazı malzemeler tek kullanımlık olmalı, boyalar steril ve mekanda tıbbi atık kutularının bulunması gerekmektedir. Dövme fiyatları işin kalitesine göre değişiklik gösterebilir. En ekonomik  aynı zamanda en kaliteli dövmeleri yaptırmak için beklemeyin, dövme sanatçısına hemen ulaşın. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, mekanda ultrasonik yıkama aletiyle otoklav cihazının mutlaka bulunmasıdır. Dövme yapılacak bölge traş bıçağı ile temizlenir ardından anti bakteriyel ürünler ile sterilize edilir. Yıkanan bölge batikon ve alkol gibi ürünler ile dezenfekte edilmelidir. Dövmenin yapılacağı bölge tek kullanımlık havlu ile kurulanmalı, işleme hazır hale getirilmelidir. Daha önce belirlenmiş ve kağıt üzerinde olan tasarım temizlenen bölgeye aktarılır. Dövme yaptıran kişi ve dövmeyi uygulayan kişi ana hatları oluşan dövmeye onay verirse üçüncü aşamaya geçilir. Bu aşama iğne ve boya ile yapılmaktadır. Dövme yaptıran kişiye acı verebilir. Tabii ki dövme yaptırmaya karar veren kişi acıya pek aldırmayacaktır. Resmin veya yazının bulunduğu bölgeye cildin yüzeyine iğneyle boya enjekte edilmeye başlanır. Dövme tamamen bittiğinde istediğiniz hayal ettiğiniz resim tamamen vücudunuzdadır. Aynaya baktığınızda sizleri mutlu edecek tasarım dövmelere sahip olabilirsiniz. Parmaklarınızın ucunda olan dövme sanatçılarına hemen ulaşın. Dövme fiyatları ve kaliteli dövmelere ulaşmak için ufak bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

Dövme Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Dövme yaptırmak her zaman heyecan verici olmuştur. Ancak sonrasında dövme bakımı büyük önem taşır. Hiçbirimiz sağlığımızdan olmak istemeyiz. Bu yüzden sitemizden ulaştığınız dövme sanatçıları sizlere en uygun bakım yöntemlerini anlatacaktır. Şimdi gelin yeni yapılan dövme sonrasında, dikkat edilmesi gereken birkaç konuyu inceleyelim.

Dövme yaptırmak vücunuzda küçük yaralar açmak demektir. Bu nedenle dövme bakımı çok önemlidir. Yaralarınızı iyileştirmek için önerilen yöntemleri eksiksiz uygulamalısınız. Temiz ve steril bir ortamda, beğendiğiniz sanatçıya dövmenizi yaptırdınız ve harika görünüyor. Ancak bundan sonra yapacağınız dövme bakımı, sağlık açısından sizi doğrudan etkileyecektir. İlk 3 saat çok önemlidir. Dövme sonrası dövmeyi yapan kişi temiz bir streçle dövmeyi sarmalıdır. Dövme yapılan alanı yaklaşık 3 saat boyunca hiçbir yere temas ettirmemelisiniz. Bu süre sonunda streçi çıkarabilir ve dövmenin hava almasını sağlayabilirsiniz. Dövme tamamen iyileşene kadar kese yapmamaya özen göstermelisiniz. Streç film çıktıktan sonra antibakteriyel sabunla yıkamalı ve dövmenin üzerine dövmecinizin tavsiye ettiği kremi sürmelisiniz. Dövme yaptırdığınız sanatçı dövmenin tüm süreçlerinde sizi aydınlatmalıdır.

Dövme bakımında dövmecinizin tavsiye ettiği krem veya  nemlendirici ile dövmenizi günde 4-5 kez nemlendirmelisiniz. Nemlendirme işlemi 3 haftadan 1 buçuk aya kadar uzayabilir. Dövmenizin iyileşme süreci tamamlansa bile bir süre daha nemlendirici kullanmanızı tavsiye ederiz. Dövme sonrası birkaç ay havuzlardan uzak durmalısınız. Dövmenizin enfeksiyon kapmasını istemezsiniz. Dövmenizi antibakteriyel sabunlarla temizleyebilirsiniz. Aşırı sıcak su ile duş alıyorsanız dövmenizi streç film ile sarmanızı öneririz. Dövme bakımında bir diğer husus ise bol kıyafetler giymeye özen göstermenizdir. Bu durum dövmenin konumuna göre değişebilir ancak bol kıyafetler giymenizde fayda var. Göğüs bölgesine veya sırtına dövme yaptıran kadınlara, bir süre sütyen yerine bralet gibi yumuşak çamaşırlar giymeleri önerilmektedir. İlk 3 hafta dövme kabuk tutmaya başlayacaktır. Dövme bakımında dövmenin zarar görmemesi için yumuşak ve bol kıyafetler tercih edilmelidir. Asla dövmenin kabuklarını soymaya kalkışmayın. Dövmeniz doğrudan güneş ışığına maruz kalmamalıdır. Bir ay boyunca güneşten korunmaya çalışın. İyileşmiş dövmeler bile güneş ışığından etkilenebilir. Dövmeniz iyileştiği zaman güneş kremi sürerek güneş ışığından korumalısınız. Dövmenin iyileşme süresi metabolizmanıza ve tasarımın boyutuna bağlıdır. Küçük tasarımların iyileşmesi kısa sürerken büyük tasarımların iyileşmesi zaman alabilir. Dövmenize dokunmamaya özen göstermeli ellerinizi sürekli dezenfekte etmelisiniz. Dövme bakımı sırasında evcil hayvanlarınızı dövmenizden uzak tutmalısınız.

Dövme Sildirme Fiyatları

İsteyerek yaptırdığınız dövmeler zamanla gözünüze hoş gelmeyebilir. Dövmeleri sildirme kararı alabilirsiniz. Dövme sildirme fiyatları için en uygun yerdesiniz. Dövme sildirme fiyatlarına en hızlı şekilde ulaşabilir. Hoşlanmadığınız dövmelerinizi sağlıklı ve profesyonel bir şekilde sildirebilirsiniz. Yaptırdığınız dövme, bir anda büyük pişmanlığa dönüştüyse ve sildirmenin yollarını arıyorsanız bir göz atın. Dövme yaptırmak bazıları için aylar yıllar süren bir süreçken, bazıları için bir anla alınan bir karardır. Ancak ani alınan kararlar beceriksiz ellere teslim edilen dövmeler, büyük pişmanlıklar yaratabilir. Hayatınızdaki en değerli anılar bir gün hatırlamak istemediğiniz bir hal alabilir. Elbette gelişen teknoloji sayesinde dövmenizi sildirebilirsiniz. Bu işlemin kolay olmadığını söylememiz gerekir. Konusunda profesyonel eller tarafından yapılmalı, özenle çalışılmalıdır. Dövme sildirme fiyatları uygulanan yönteme göre farklılık gösterebilir. Lazer, çeşitli kimyasallar ve piyasada rastladığımız kremler dövme sildirme yöntemleri arasında ön plana çıkmaktadır. Uzmanların tavsiye ettiği yöntem ise lazer yöntemidir. Diğer ürünler dövmeleri çıkarmayı vaad etseler de çeşitli yan etkilere neden olabilirler.

Lazer şuan için en güvenilir dövme sildirme yöntemidir. Her geçen gün gelişen teknoloji, farklı lazer tiplerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Lazer ile dövme sildirme yöntemi her geçen gün daha kaliteli hale gelmektedir. Ayrıca dövmelerinizin tasarımını değiştirmek isteyebilirsiniz. Dövme kapatma işlemi sayesinde dönemin şartlarına ayak uydurabilir. Modern görünümlü bir dövmeye sahip olabilirsiniz. Dövme sildirme fiyatları için Ustala.com uzmanlarından teklif alın.

Müşterilere Tek Tıkla Ulaşın

Dövme sanatçıları sitemizden kendilerine en uygun müşterileri seçebilir. Uzman oldukları tasarımları uygulama fırsatı yakalayabilirler. Birçok seçenek içerisinden en uygun müşteriyi bularak hem müşteri hem kendilerinin memnuniyetini sağlayabilirler. Dövme fiyatlarını, dövme sildirme fiyatlarını verebilir. Dövme kapatma gibi işlemler konusunda müşterilerini bilgilendirebilirler. Dövme sanatınızı bizlerle birlikte hayata geçirin.