Kategoriler
Genel

Mutfak Dekorasyonu

Evlerimiz de en çok önem verdiğimiz odalardan biri. Mutfak tüm detayıyla konforlu ve şık olmalıdır. Her kadın mutfağının kullanışlı, rahat, ve geniş alanda olmasını ister. Tabi mutfak dekorasyonunda kullanılan eşyalar da birbirinden iyi ve modern olmalıdır. Mesela mutfakta kullanılan halılar, parkeler, set üstleri, masalar, sandalyeler ve mutfak dolapları kullanışlı ve şık olmalıdır.  Eskiden olduğu gibi şimdi de ahşap mutfak dolaplarında moda haline geldi. Aynı zamanda bu modeller evlerinde ahşap kokusunu sevenlere farklı bir lezzet vereceği kesindir. Ayrıca ahşap modelli mutfakların avantajları saymak bitmez, ahşap mutfaklar uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilinir. Temizliği oldukça kolaydır. Bu malzemelerin çizilme riski daha azdır. Diğer bir önerimiz de  Lake mutfak dolaplarıdır. Bu dolaplar canlı duruşlarıyla mutfak da ayrı ve temiz bir hava oluşturur. Lake mutfak dolapları mutfakta çok şık duracağı gibi büyük kapaklar kullanmanız da ayrı bir hoşluk katacaktır. Uzun süre kullanımı için tavsiye edilebilir, Lake mutfak dolaplarıda mutfaklarda en çok tercih edilen ve önerilen renk ise kırmızıdır, sade severler için beyaz olmazsa olmazdır.

Tezgah
Kapaklar, gövdeler, tezgah beyaz olduğunda mutfağınızdan daha hızlı sıkılmaya başlayabilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre tek renk kullanımından da kombine edilmiş renkler dekorasyonda göz yorma oranını daha da düşürüyor. Dolaplar için de tezgahlar için de parlak kullanmanız hem şıklık hem ferahlık sağlayacaktır.

Ben bunların seçimi ile uğraşamam ya da uğraşmak istesem de vakit bulamam derseniz de üzülmeyin çünkü  ustala.com/banyo-ve-mutfak-dekorasyon-hm3d ‘da binlerce işinin ustası seni bekliyor. 🙂  Bi’dünya usta, bi’dünya çözüm!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir