Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 2 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Şoförlü Araç Kiralama Firmaları

oktay gungor

Ersen Köklü

Son gelen Şoförlü Araç Kiralama talepleri

25 eylul cumartesi saat 16.00 da izmit merkezden ist tuzlaya gelin almasi icin gidilecek sonra geri izmite dinulecek saat 19.00 da
Kocaeli / İzmit
29 mayis yasaklar kalkarsa o gun icin arac kiralamam olucak dugun icin Arqc kaplama bmw 116d aracim opak beyaz olabilir oneriniz olursa yazabilirsiniz Cam filmi butun camlara yapilicak yiprandi eskisi
İstanbul / Beylikdüzü

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Şoförlü Araç Kiralama ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

İş seyahati gibi önemli işler için yararlanmak üzere şoförlü araç kiralama hizmetleri önerilmektedir. Bu alanda profesyonel firmaların sunmuş olduğu avantajlı hizmetlere Ustala.com’un profesyonel ustalarından ihtiyacınız olan alanda araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Örneğin iş seyahati dışında düğün organizasyonları, gezi turları gibi akla gelebilecek her türlü özel gün için şoförlü araç kiralama hizmet alabilirsiniz. Eğitim almış kişiler aracılığıyla ve son model araçlarla bu işler yapılarak güvenli bir hizmet almanız sağlanmaktadır. 

Araç kiralama hizmetini şoförsüz tercih ettiğimiz zaman aracın başına bir şey mi gelecek diye ister istemez tedirgin oluruz. Herhangi bir nedenle aracı biraz geç getirme lüksümüz de yoktur. Şoförlü olarak araç kiralama hizmetlerinde ise araç getirme gibi bir derdiniz olmamaktadır. Tüm sorumluluk da şoföre aittir. Aracın başına herhangi bir durumdan ötürü bir şey gelse sorumluluk yükü tamamıyla şoföre aittir. Aynı zamanda aracı siz kullanmayacağınız için çok daha rahat ve konforlu bir yolculuk yapma imkanınız da olmaktadır. Bu bakımdan bu hizmet pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Şoförlü araç kiralama hizmeti için kafaya takılan bazı sorular da vardır elbette. Yolculuk yaparken güvenli hizmet alabilmek için aracın model ve kalitesi ve aracı kullanan şoförün eğitim bilgisi bu alanda önem verdiğimiz konulardır. Sorunsuz bir yolculuk yaşamak için kaliteli araçlarla eğitim almış kişiler aracılığıyla yolculuk yapmak isteriz. Bu bakımdan şoför kiralama hizmetlerinde kaliteye önem veririz. Ustala.com’un güvenilir ve alanında uzman ustalarından hizmet alabilirsiniz. 

Profesyonel Şoförlerle Yolculuğunuz Yapın

Şoförlü araç kiralama hizmetlerinde güvenli hizmet için profesyonel firmalarla çalışmak önemlidir. Bu alanda uzman firmalar alanında deneyimli ve eğitimli şoförlere kolayca ulaşmak için Ustala.com’a ilan verin. Uzun yolculuklarda ne yapacağını iyi bilen yolculukla ilgili her türlü kuralları kavramış, sürüş tecrübesi olan profesyonel ve tecrübeli şoförler aracılığıyla araç kiralama hizmetlerinizi güvenli bir şekilde almanız sağlanır. Aracı kullanan şoförün yetkinlik belgesinin olması ve bu alanda yeterli deneyim ve bilgiye sahip olması çok önemlidir. Özellikle şehirler arası yolculuklarda yorucu uzun yolculuklara dayanabilen, uzun yolculuklar sırasında ortaya çıkabilen mevcut sorunların üstesinden gelmeyi başarabilen deneyimli, iş bilir şoförlerin tecrübesi çok önemlidir. Bu bakımdan Şoförlü araç kiralama hizmetleri bu alanda uzman ve eğitimli şoförler aracılığıyla çok daha güvenli bir şekilde olmaktadır.

Şehirlerarası yolculukları baz aldığımızda bu alanda yaşanan sıkıntılar düşünüldüğünde deneyimli şoförlere ihtiyacın ne kadar olduğu anlaşılmaktadır. Uzun yolculuklar sırasında aracı doğru şekilde kontrol edebilmek, mevcut hava şartlarına karşı ya da olası başka sorunlara karşı nasıl tedbir alınacağını bilmek iyi bir şoförün hizmet alanı içerisindedir. Şoförlü araç kiralama hizmetlerinde bu amaçla profesyonel şoförler tercih edilir. Kaliteli firmalar bu konuya önem vererek alanında tecrübeli ve eğitimli şoför alımına önem verir. Böylece müşterisini riske atmadan güvenli bir sürüş imkanınızı kaliteli firmalar müşterisine en iyi şekilde sağlamaktadır. 

Özel Bakımı Yapılmış Kaliteli Araçlarla Yolculuğunuz Çok Daha Sağlıklı Geçsin

Yolculuklarda diğer önemli bir konuda bu alanda kullanılacak olan araçların sağlam ve kaliteli olmasıdır. Araçta oluşabilen herhangi bir hasar hem müşterilerin güvenli hizmet almasını engeller hem de firmayı maddi açıdan zarar uğratabilir. Bu bakımdan şoförlü vip araç kiralama her türlü araç kiralama hizmetinde araçların bakımlı ve kaliteli olması önemlidir.

Araç kiralama alanında hizmet veren firmalar bu alanda güvenliği sağlamak için araçların bakım ve onarımını düzenli bir şekilde takip etmektedir. Bakım zamanı gelen araçların periyodik bakımları ihmal edilmeden yapılmaktadır. Bir sorun varsa onarım işlemleri yapılmakta ve araç içi ve dışı her türlü hijyen ve temizlik işleri yolculuk öncesi en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Nasıl Şoförlü Araç Kiralarım?

Şoförlü araç kiralama hizmeti alabilmek için bu alanda hizmet veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekir. Bu alanda uzman firmalara Ustala.com’dan ilan vererek ulaşabilirsiniz. Bu alanda aradığınız hizmet kalitesini almak için bu alanda referans sahibi kaliteli firmalardan destek talebinde bulunmanız güvenliğiniz ve sağlıklı bir sürüş için önemlidir. Dünyada oluşan kazalar hesaba katarsak bu alanda eğitim ve kalitenin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız. Bu alanda işini iyi yapan profesyonelce destek verebilecek kaliteli kuruluşlar bulunmaktadır.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyat Aralığı Nedir?

Şoförlü araç kiralama fiyatları  bu alanda tabi ki en çok merak edilenler arasındadır. Bu alanda ödeyeceğiniz ücretin ne kadar olduğunu doğal olarak merak etmektesiniz. Şoförlü araç kiralama ücreti olarak her firma kendi fiyat politikasını uygulamaktadır. Bu alanda hizmet veren firmalar aracın kalitesini aracın modelini düşünerek fiyatları belirlemektedir. Bunlar dışında bu alanda harcadıkları gideri de hesaplayarak fiyat listesini hazırlamaktadır. Şoförlü olarak hizmet verildiği için diğer araç kiralama hizmetlerine göre çok daha yüksek ücret talep edildiğini belirtmemiz gerekir. Depozito ücretleri de hesaba katıldığında pahalı bir ücret ortaya çıkabilmektedir. Yolculuğun uzunluğu, ne kadar süre için kiralama hizmeti alınacağı gibi hususlarda fiyatları ayrıca etkilemektedir.

Şoförlü Araç Kiralamak İçin Gerekli Belgeler

Şoförlü araç kiralama hizmeti konusunda hizmet verilebilmesi için bu alanda şart olan belgelerin tamamlanmış olması gerekir. Önemli bir hizmet dalı olduğu için gelişigüzel her önüne gelenin bu işi yapmaması hizmetin kalitesini arttıracaktır. Bu alanda kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için bazı şartlar da buna dahildir. Örneğin yaş sınır olarak 21 yaş şartı genelde aranmaktadır. Daha lüks araçlar için yaş sınırı artmaktadır. Lüks ve büyük olan araçlar için ehliyet süresinin 3 yıl kadar olması gerekir. Aracı kullanan kişinin yetkinlik belgesi bu alandaki tecrübesi de hesaba katılır. Aracı kullanacak olan kişinin araç izin  belgesinin bulunması gerekir. Bu belge içerisinde zorunlu koltuk ferdi kaza sigortasının olması zorunludur. Ayrıca yolcu nakli ticari ibaresi de izin belgesi içinde yazmış olması gerekir. 

Ustala.com’a İlan Vererek Şoför Kiralama Hizmeti Alabilirsiniz

Düğünleriniz, gezileriniz, iş seyahatleriniz ve çeşitli işleriniz için şoförlü araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız bu alanda hizmet veren firmalara Ustala.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu alanda hizmet veren firmalara kolayca ulaşabilmek için Ustala.com ilan sayfalarına girerek aradığınız alan için ilanınızı bırakabilirsiniz. Alanında uzman firmalara kolayca ulaşmak için ilan sayfalarına girerek ilanınız vermeniz gerekir. İlan sayfalarında ilanını gören firmalar sizlere teklif göndermeye başlayacaktır. Gelen teklifler içinde uzman firmaların teklifini değerlendirerek aradığınız uzmanla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Müşteriye Bir Tıkla Kolayca Ulaş

Şoför kiralama hizmeti veren bir firmaysan bu alanda hizmet almak isteyen müşterilere ulaşmak artık çok kolay. Ustala.com üzerinden giriş yaparak bu alanda talepte bulunan müşterileri görebilir ve hemen müşteriye teklifini verebilirsiniz. Kolayca müşteri kazanmak için işinin kalitesini iyice tanıtabilir ve talep edeceğin fiyat konusunda makul ücret isteyebilirsiniz. Piyasadaki rakiplerini takip ederek onlardan farkını kanıtlayabilir ve müşteriyi memnun edecek tekliflerde bulunabilirsin. Böylece müşterinin bu alanda ilk tercihi sen olacaksın. Müşterilerin tekliflerini hemen kabul etmesi için teklifini en iyi şekilde yapmaya çalışmalısın.