Ofis Temizliği

İstanbul Ataşehir Ofis Temizliği

İstanbul Ofis Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 52 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ataşehir Ofis Temizliği Firmaları

Main temizlik

Son gelen Ataşehir Ofis Temizliği talepleri

100m2 ofisin genel temizliği , ( çöpler toplanacak, lavabolar ve mutfak temizlenecek , masalar silinecek, yerler süpürülüp temizlenecek ve camlar
İstanbul / Zeytinburnu
Ofis camlari silinecek ve diger genel temizlik yapilacak
İstanbul / Pendik
Evin içinde yapılması gereken herşey..... Oturma 8dası yatak odası cam bolkon mutfak dolabı tuvalet banyo vs... Tertemiz bir şekilde teslim edilir
İstanbul / Bağcılar

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ofis Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Tertemiz Ofislerde Çalışabilirsiniz

Ofisler, işlerimizi yaptığımız, hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz alanlardır. Ofisler yoğun kullanımdan zamanla kirlenebilir. Çalışanların sağlığı için periyodik temizliklerin mutlaka yapılması gerekmektedir. Ustala.com ile İstanbul ofis temizliği şirketlerine ulaşabilir ve çalışanlarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Temiz ve ferah ofisler çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltirken, müşterilerinizin de ilgisini çekecektir. Ustala.com üzerinden tecrübeli İstanbul ofis temizliği şirketlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Temiz çalışma ortamı, müşterileriniz üzerinde güzel bir izlenim bırakacaktır. Bunun yanında en önemli nokta kendi çalışanlarınızı motive edecek ve verimliliklerini yükseltecektir. Çalışanlar kirlilikten kaynaklanan alerjik ve tıbbi rahatsızlıklardan kurtularak kendilerini işlerine daha iyi verebilecekler. Tecrübeli İstanbul ofis temizliği şirketleri ofislerinizi kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak temizleyecektir. Böylelikle yüksek temizlik standartlarına sahip ofislere sahip olabilirsiniz.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Temizliğe başlamadan önce gerekli malzemeler alınır ve düzenlenir. Temizliği üstlenen personel hijyen koşullarına ayak uydurmalıdır. Temizlik elbiseleri, eldivenler ve ayakkabılar giyilmelidir. İş öncelikle çöpler boşaltılarak başlanabilir. Ofisteki çöpler boşaltıldıktan sonra eldivenler değiştirilmelidir. Günlük ofis temizliklerinde, zeminler silinerek dezenfekte edilmelidir. Günümüzde dezenfeksiyon işleminin önemi oldukça artmıştır. Temizlik esnasında uygun kimyasal temizlik ürünleri kullanılarak mop yardımıyla yerler silinir. İstanbul ofis temizliği şirketleri ile anlaşacağınız aralıkları belirlemelisiniz. Örneğin; her gün veya en kötü ihtimalle iki günde bir cam kenarlarının silinmesi faydalı olacaktır. İç ve dış kapı kenarları, kolları ve yüzeyleri temizlenerek dezenfekte edilmelidir.

Ofis içerisinde halılar varsa elektrikli süpürge yardımıyla temizlenmelidir. Masa, sandalye, dolap, raf, sehpa, komidin, telefon, duvara asılır resimler ve benzeri eşyalar silinmelidir. Önemli zarar görmemesi gereken eşyalar temizlenirken dikkat edilmelidir. Elektrikli cihazların kesinlikle kuru bezle silinmelidir. İstanbul ofis temizliği şirketleri deneyimli ve bilgili personeli ile ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Masa üzerinde bulunan kağıtlar ve diğer büro malzemeleri atılmaz, kaldırılarak altları güzelce silinir kurulanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Odalarda lavabo varsa her gün dezenfekte edilmelidir. Çalışanların odalarına izin alınarak uygun görülen vakitlerde girilmelidir. Temizlik öncesi ofis çalışanları bilgilendirilmeli işlemlere sonra başlanmalıdır. Temizlik firmalarını ilgili çizelgeleri duvarlara asılır ve periyodik  temizliklerden sonra personel tarafından doldurulur.

Günlük Ofis Temizliğinin Detayları Nelerdir?

Temizlik şirketleri ile günlük temizlik için anlaşabilirsiniz. Böylelikle ofisleriniz sürekli ferah ve temiz olacaktır. Günlük temizlikte yapılması gereken birkaç iş vardır. Temizliğe başlamadan önce malzemeler hazırlanmalı ve düzenli bir şekilde temizlik arabasına yerleştirilmelidir. Temizlik arabası personele pratiklik kazandıran bir araçtır. Personel temizlik esnasında mutlaka önlüğünü ve eldivenlerini giymelidir. İstanbul ofis temizliği şirketleri personelleri her gün ofis içerisindeki çöpleri boşaltır ve temizler. Çöpler temizlendikten sonra eldivenler değiştirilmelidir. Temiz çöp poşetleri yerleştirilir. Bunlardan sonra ofis içerisindeki demirbaş eşyaların ve mobilyaların güzelce tozu alınır. Toz alma işlemleri genellikle en üstten başlayarak aşağıya doğru yapılmaktadır.

Bu şekilde dolap, masa, sehpa, koltuk ve benzeri eşyaların tozu uygun temizlik malzemeleri ve kimyasal temizlik ürünleri ile seyreltilmiş su ile alınır. Bu işlemlerde iyice sıkılmış nemli bezler kullanılmaktadır. Ayrıca ofis içerisinde bulunan bilgisayar, faks ve fotokopi cihazı gibi elektronik cihazların tozu kuru bez yardımıyla alınmalıdır. İstanbul ofis temizliği şirketleri personelleri toz aldıktan sonra zemin temizliğine geçebilir.

Zeminlerin tipine göre temizlik yapılmalıdır. Zemin halı ise elektrikli süpürge ile tozu alınmalıdır. Elbette toz alma esnasında ses şiddeti düşük elektrikli süpürgeler tercih edilmelidir. Bu durum çalışan konforu açısından oldukça önemlidir. Seramik ve sert zeminlerde ise kimyasal temizlik ürünleri ve su kullanılarak paspas yapılmalı ve moplanmalıdır. Ayrıca işyeri özellikleri dikkate alınarak kapılar, merdiven trabzanları, camlar, cam önleri, süpürgelikler ve benzeri yerlerin tozu güzelce alınmalıdır. Merdiven ve korkuluklar güzelce silinmelidir. Tuvalet ve lavabo gibi mikrop riski yüksek alanlar uygun dezenfektan malzemeleri ile temizlenmelidir. Kireçlenme ve paslı suların oluşturduğu kirlilik temizlenmelidir.

Temizliğin İncelikleri Nelerdir?

Ofis temizliğinde önemli noktalardan biri de ofis içerisinde temizlik dolaplarının veya odalarının varlığıdır. Bu şekilde temizlik malzemeleri personel tarafından düzenlenir ve temizlik daha verimli hale getirilir. Toz spreyleri, cam temizleyiciler, mikrofiber bezler, deterjanlar bu saklama alanları içerisinde depolanabilir. Böylelikle temizlik öncesi hazırlıklar rahatlıkla yapılır ve temizlik süresi kısalabilir.

Ofis temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk yerlerden biri de çalışan masalarıdır. Ofis içerisinde bulunan masaların temizliği çalışan performansını doğrudan etkileyebilir. Monitörün, klavyenin, bilgisayarlarınızı ve notlarınızı yerleştirdiğiniz masaların daima temiz olması ve sizi motive etmesi gerekmektedir. Masa temizlenirken önemli malzemelerin güvenliğinden emin olunmalıdır. Kağıtlar kaldırılarak altları temizlenmeli kurulandıktan sonra geri konulmalıdır. Böylelikle İstanbul ofis temizliği şirketleri ile anlaşarak yaptıracağınız temizlik sayesinde temiz ve düzenli masalara kavuşabilirsiniz. Ofislerinizde verimli çalışma ortamları istiyorsanız masa temizliğine önem vermelisiniz.

Masanızın üzerinde ve ofisin çeşitli yerlerinde bulunan aydınlatma armatürleri zamanla kirlenebilir ve havadaki tozları üzerlerine toplayabilirler. Bu durum görüntüyü etkilerken, sağlığınızı da olumsuz etkileyebilir. Ofisiniz loş görünmeye başlamışsa, armatürler kirlenmeye başlamış demektir. Bu sebeple aydınlatma armatürleri dikkatle temizlenmelidir. Temizlik esnasında enerjili olmadıklarına dikkat edilmeli elektrik kapatılmalıdır. İş sağlığı ve güvenliği kurallarına harfiyen uyulmalıdır.

Ofislerde bulunan çöp kovaları düzenli olarak temizlenmeli poşetleri yenileriyle değiştirilmelidir. Ofis temizliği saatleri belirlenmeli ve çalışan personel temizlik konularında bilgilendirilmelidir. Bu şekilde çalışma planları yapılır ve uygulanabilir. Temizlik personelin çalışma verimliliğini etkilememelidir. Bu nedenle sessiz araç gereçler kullanılması gerektiğinden bahsetmiştik. Düzenli ofis temizliği çalışan performansını ve sürekliliğini olumlu yönde etkilemektedir. Sizlerde ustala.com üzerinden en tecrübeli İstanbul ofis temizliği şirketlerine ulaşabilirsiniz. Ustala.com’a ilan vererek çevrenizdeki İstanbul ofis temizliği şirketlerinin tekliflerini bekleyebilirsiniz. Anlaştığınız firmaları ofislerinizde gönül rahatlığıyla görevlendirebilir ve temiz ofislerde çalışma hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Ofis Temizliği Fiyatları  

Ofis temizliği fiyatları çeşitli parametrelere bağlı olarak değişebilir. Ustala.com üzerinden ulaştığınız İstanbul ofis temizliği şirketleri ile yapacağınız anlaşmanın detayları ücretleri belirlemektedir. Temizlik aralıkları ücretler üzerinde etkilidir. Belirlediğiniz aralıklarda kullanılacak personel sayısı, kullanılacak malzemelerin nitelikleri ve kaliteleri gibi konular temizlik fiyatlarını etkilemektedir. Ustala.com ile en uygun İstanbul ofis temizliği iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ofislerinizde sürekliliği sağlayarak çalışan performansını üst düzeye çekebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki çalışanların verimliliği ofisin düzeni ve temizliği ile yükselecektir.

Ustala.com’a girerek üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra ilanınızı verebilir ve çevrenizden gelecek teklifleri anında değerlendirebilirsiniz. Detaylı ücret bilgisi ilan vermeli ve gelecek teklifleri beklemelisiniz. En uygun fiyat tekliflerine ulaşacağınızdan eminiz!

İstanbul ofis temizliği şirketleri, müşterilerinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? Ustala.com sizler için doğru adres olabilir. Günümüzde kurumsal şirketlerin büyük bir bölümü ofis işlerini dijital ortamlarda halletmektedir. Bu nedenle dijitalleşen dünyada yerini alamayan firmalar büyük zararlar edebilir. Sizlerde ustala.com’a üye olarak çevrenizdeki müşteri ilanlarını inceleyebilir. Uygun gördüğünüz ilanlara teklif verebilirsiniz. Daha fazla müşteriye ulaşabilir, kazançlarınızı üst seviyelere çekerek şirketinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.