Bu alanda 94 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Nakliye İlanları
1+1 ev eşyası taşıma. merdivenli ev. 1. katta. kamyonet evin önüne kadar girebilir. az eşya
2 ay önce
Bir adet pilates reformer aleti Kadıköyden Bakırköye taşınacak.
3 ay önce
Bu alandaki diğer hizmetler

İstanbul Bakırköy Nakliye Ustaları

Recep Kaip

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI PROFOSYENEL TAŞIMACILIK ASANSÖRLÜ MOBILYA MONTAJ DEMONTAJ

Teklif Al
Hasan Işler

Teklif Al
Fatih Orhan

Firmamız 2000 den beri hizmet vermektedir araçlarımız kapalı kasa uzman kadrosu ile hizmet vermektedir Marangozlu taşınma sigortalı taşınma iş bittim dezenfektan makinesi ile dezenfektan ediliyor eşyalar şehir içi şehir dışı hizmet vermektedir

Teklif Al
Ibrahim Çito

firmamız istanbul ve türkiye geneli hizmet vermeteyiz ev ofis ş arası

Teklif Al
Oğuzhan Nakliyat

Oğuzhan Nakliyat olarak Müşterilerimize Bir Telefon kadar Yakınız

Teklif Al
As Poyraz Nakliyat

Ankara Kurumsal As Poyraz Nakliyat

Teklif Al
Mustafa Tayyip Albayrak

Teklif Al
Tamer Parlaktaş

Teklif Al
Hasan Keser

Teklif Al
Sedat Obuş

meydan nakliyat kuruluş yılı 2006 yılında erenkoyde kurulmuştur .tam kapsamlı fuul sigortalı sözleşmeli asansörlü taşımacılık firmasıdır .kurucusu Sedat obuş şahsım olarak iş bilincinde dinamik 24 saat eksper servisli garanti ve kolay taşınma çözüm uzmanlığı ile güler yüzlü çalışma sistemi müşteri memnuniyetiyle sizlerleyiz .

Teklif Al
Ömer Aydın

Teklif Al
Rahmi Nalbantoğlu

Teklif Al
Ademgurler

Teklif Al
Yusuf Ayırkan

başta istanbul olmak üzere tüm türkiyede evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz

Teklif Al
Orkun Can

Teklif Al

Taşınmanın Kilit Noktası Nakliye  

Ev veya işyeri taşıma işlemleri sırasında insanları en çok sıkıntıya sokan konu, şüphesiz nakliye konusudur. Eşyalarınızı yeni evinize gönderirken onların güvenliğinden de emin olmak istersiniz. İşte bu yüzden nakliye firmaları arasında gezerken birçok kişinin aklında onlarca soru yer alır. Özene bezene seçilerek alınmış olan eşyalar, nakliye esnasında zarar görebilir. Ciddi bir masrafa neden olabilecek bu durum, manevi değeri olan eşyalar söz konusu olduğunda duygusal olarak sizi yıpratabilir. Dolayısıyla kişilerin herhangi bir sorun yaşamadan eşyalarını karşı tarafa ulaştırmaları nakliye konusunun kilit meselesidir.  

Nakliye hizmeti alınırken, işini iyi yapan bir firma ile çalışmak çok önemlidir. Dolayısıyla sıkı bir araştırma yapılmalı, yakın zamanda taşınan insanlardan fikir alınmalı ve internetten bu konuyla ilgili araştırma yapmalısınız. Çok iyi olduğunu iddia eden firmalar, eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir ve dahası eşyalarda oluşan zararı karşılamayabilir. Sözleşmeler okunmalı, ona göre imza atılmalıdır. Aksi takdirde ciddi bir mağduriyet ortaya çıkacaktır.  

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Nakliye firması seçerken, firmanın size sunacağı hizmet şartlarını çok iyi öğrenmelisiniz. Taşıma esnasında kullanılan kamyonlar, gerekliyse tırlar hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Küçük eşyaları firma paketleyecekse kullanılan paketler, sabitleme sırasında kullanılan ipler bu iş için önemlidir. Pek ilgilenilmeyen bir detay olarak firmanın daha önce kaza yapıp yapmadığı da araştırılması gerekir. Kaza geçmişi çok olan ve acemi şoförler ile taşımacılık yapan firmalardan uzak durulmalıdır. Kaza elbette ki olabilir ancak, yine de tedbir almanın büyük önemi vardır.  

Firma seçerken, taşınma sırasında meydana gelebilecek bir zarara karşı nasıl bir tepki gösterdiğinin büyük önemi vardır. Sözleşmesinde sigorta firması yazmayan firmalar ile çalışılmamalıdır. Kaza ya da firma kaynaklı eşyalara gelen ufak zararlarda, firmanın size ne gibi taahhütleri sağlayacağını mutlaka sorun. Yepyeni eşyaların çizilmesi, kırılması veya kaybolması kaldırılabilecek bir durum değildir. Dolayısıyla oluşabilecek her türlü zarara karşı bir güvence veren bir firma ile çalışmak çok daha doğru olacaktır.  

Nakliye firmasının yapılacak işlemin her bir detayını açıklaması gerekmektedir. Taşınma işi ile ilgili hizmet alacağınız firmadan her türlü detay hakkında çekinmeden sorularınızı sorabilirsiniz. Genellikle firma ile karşı karşıya oturulduğunda konuşulan konu fiyat ve pazarlıktır. Bu da önemli bir konudur ancak alınacak hizmet hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız sizi avantajlı konuma getirir. Taşıma esnasında hangi kutuların kullanıldığı, küçük eşyaların nasıl paketlendiği, kullanılan halatların hangi ağırlığa kadar kopma yapmayacağı gibi bilgilerin edinilmesi ve firmanın söylediği gibi olmazsa, durumun mahkemeye taşınacağının da bildirilmesi şarttır. Her şey bir kenara nakliye firmaları ile anlaşırken tüm detayların yer aldığı yazılı evrak oluşturup hem sizde hem de firmada bulunması gerekir.  

Taşınma işlemi ile ilgili bırakın işin ustaları size ulaşsın. Ustala.com’a vereceğiniz bir ilan ile aradığınız nakliye firmasını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Firmaların kişiye özel oluşturacağı paketler ile taşınma işini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.  

Nakliye Hizmeti Nedir? 

Taşınma konusunda hizmet alacağınız firma ile anlaşmadan önce teklifleri çok iyi değerlendirmelisiniz. Nakliye hizmeti şehiriçi veya şehirlerarası ev taşımacılığı yapan kişilerin ihtiyaç duyduğu eşya taşıma hizmetidir. Bir yerden bir yere taşınırken eşyalarınızın zarar görmeden, güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşmasını istersiniz. Bu yüzden eşyalarınızı işini ciddiye alan profesyonel kişilere teslim etmek istersiniz. Hiç kimsenin kendi başına eşya taşıyabilecek potansiyeli yoktur. Öyle olsa dahi eşyalara ciddi zararlar gelebilir ve bu durum insanları mağdur edebilir. Dolayısıyla kaliteli bir firmadan, kaliteli bir nakliye hizmeti alınması hayatınızı kolaylaştıracaktır. 

Nakliye firması ile anlaştıktan sonra taşınma işleminin gerçekleşeceği gün ve saat belirlenmelidir. Bunun için taraflar bir araya gelerek ortak bir gün ayarlamalıdır. Kamyonun geleceği adresin park yeri uygunluğu, sokağın genişliği ve dar olması, o gün orada pazar olup olmaması, diğer komşuların durumla ilgili bilgilendirilmesi... Taşınma gününü tam bir kaos içinde yaşamak istemiyorsanız nakliye firması ile iş birliği içinde çalışmalısınız. Tüm evi nakliye firması toplayacak ise sizin göreviniz onların geleceği saate kadar evi en uygun hale getirmek olmalı. Taşınma işlemi için geldiklerinde vakit kaybetmeden işe başlamalarını sağlamalısınız. Küçük ev eşyalarının toplanması işi için farklı fiyatlar verilmektedir fakat çoğu firma, ev sahibi tarafından paketlenen ürünler dolayısıyla sorumluluk kabul etmez ve onların başına bir şey geldiğinde genel olarak zararı karşılamaz. Dolayısıyla bu konuda biraz daha fazla ödeme yaparak küçük eşyaları toplama işini de firmaya bırakmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra eşyalar olunabilecek en iyi şekilde paketlenir ve araçlara yerleştirilir. Eşyaların kaymayacak ve birbirlerine zarar vermeyecek şekilde araca yerleştirilmesi şarttır. Daha sonra tüm eşyalar en iyi şekilde araca sabitlenir. Çamurlu ve bozuk yollardan ilerleme sağlansa dahi, eşyaların birbirlerine temas ederek zarar görmeleri engellenmektedir.  

Son olarak eşyalar geldikleri eve dikkatli bir şekilde taşınır ve en iyi şekilde yerleştirilir. Bu yerleştirme kişinin zevkine bırakılmaktadır, personeller kişi nasıl isterse o şekilde yerleştirecektir. Daha sonra işlem tamamlanır ve eşyalar kontrol edilir, özenli ve dikkatli bir şekilde konulmuş, eşyalar hiçbir zarar görmemişse nakliyecilere paraları ödenir ve işlem tamamlanır. Son derece basit görünen bu işlemin tüm basamakları insanları son derece yormaktadır. Taşınma işlemi kesinlikle kolay bir işlem değildir ve kişiler taşınmaya karar verdikleri andan itibaren çok yorulmaya başlamaktadır.  

Nakliye Fiyatları 

Nakliye fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Genel olarak daha kaliteli iş yapan firmalar daha yüksek ücretler teklif etmektedir. Nakliye ücretleri biraz da uzaklık ile ilgilidir. Daha uzun mesafelere daha yüksek ücretler teklif edilir. Bunun yanı sıra yolu rampalı, çamurlu ya da bozuk olan yerlere giriş sağlandığında, firma daha kaliteli sabitleme yapması gerektiği için dolayısıyla daha yüksek ücretler teklif edebilir. Taşımacılık köye yapılacaksa, ücret yükselir.   

Nakliye işi son derece uzun ve karın ağrılı bir dönemi beraberinde getirir. İnsanları ister istemez strese sokan bu durum, eşyaların özenli bir şekilde taşınması ve zarar görmemesi ile nihayete erişir. Ev eşyaları ucuz değildir ve ev eşyalarının bir tanesine dahi gelecek zarar insanı büyük sıkıntıya sokabilir. Yenisini alacak durumun olmaması ya da firmadan bir beklentinin oluşu gibi durumlar, stresli süreci iyice uzatacaktır. İyi bir firma seçerek, kaliteli bir hizmet almak ve firma seçimi konusunda dikkatli davranmak esastır. Aksi takdirde beklenmeyen durumların ortaya çıkışı kaçınılmaz olacaktır.  

 Gözünüz İlanlarda Olsun 

Nakliye konusunda gelen ilanlara hızlı bir şekilde teklif vererek çok sayıda müşterinin size kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teklifinizi verebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyenlerle sayfanız üzerinden tanışabilirsiniz. İlan sayfalarında yer alan geçerlilik süresi dahilinde müşteri ve uzmanların tanışarak ve karşılıklı anlaşarak her iki tarafı memnun edecek fiyatlarla çalışmalara başlayabilirsiniz. Sayısız ilan içerisinde size en yakın olan müşteriye kolayca ulaşabilir ve başarı çıtanızı ve gelirinizi böylece arttırabilirsiniz. 

İlgi Çeken Bölgesel Hizmetler
Popüler Hizmetler
İlgi Çeken Hizmetler
Bizi takip edin

© Telif Hakkı 2020 Zens Yazilim San. Ltd. Sti.

Çerez Politikası   KVKK   Aydınlatma metni   Gizlilik Şartları