Bu alanda 46 hizmet veren var. Talep oluştur, teklifler hemen gelsin

Son gelen Mimarlık Hizmeti talepleri

Zemin altı kapalı garajı olan 2 katlı müstakil ev için mimari çizim, statik, elektrik ve tesisat gibi ruhsat için gerekli bütün projeleri oluşturacak gerekli yetkileri olan mimar ya da mimarlık ofisi arıyorum. Teklif verecek kişi/firmaların Ankara'da olması tercih sebebidir. Teklifin hangi hizmetleri içereceği belirtirseniz kıyaslama açısından olumlu olur.
Ankara / Çankaya
evimi tasarlayıp yeniden yapabilecek ustalar arıyorum
Yalova / Çınarcık

İstanbul Mimarlık Hizmeti Ustaları

fatih yavuz
Tugrul Öztaş
Tecrübeli bir mimar ve iç mimar ortaklığında kurulan genç bir firma. Tadilat ve Dekorasyon işleri, 3D tasarım ve render işleri, mobilya tasarım ve imalat, iç mimarlık ve mimarlık hizmetleri.
basak decor
Hasan Kürtür
ARTİST MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK
Artist mimarlık olarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz...
Hasan Meral
Birinci Yapı & Mimarlık firması olarak 1990 yılından itibaren İstanbul merkezli olmak üzere tüm Türkiyede hizmet vermek için kurulmuş bir firmayız.Alçı,alçıpan,boya,dış cephe ve iç cephe işleri ve anahtar teslim teslim tadilat projeleri alanlarında uzman ve yenilikci ekibimiz ile gerek kurumsal gereksede bireysel tüketici müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinin yanı sıra inşaat sektörünün her alanında hizmet vermektedir,ekip çalışması içinde her zaman en iyiyi siz değerli müşterilerimize sunmamız ve beraberinde gelen yüksek ürün kalitesi piyasadaki hakettiğimiz yeri korumamızı ve daha üst seviyelere çıkmamızı sağlayacaktır.
İbrahim Hakkı Gençtürk
murat engin
kenan karaalioğlu
Miğra Mimarlık