Kır Düğünü

Kır Düğünü

Kır Düğünü

Tüm Ustalar

Kayıtlı 0 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Kır Düğünü Firmaları

Son gelen Kır Düğünü talepleri

Masa sandalye kiralama Supla tabak Şamdan Masa örtüsü Gelin yolu Nikah masası Arka cicekli takı
İstanbul / Silivri

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Kır Düğünü ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Kır Düğünü

Evlenecek olan çiftlerin en çok düşündükleri ve karar vermekte zorlandıkları konulardan birisi düğün yapacakları yeri seçmektir. Evliliklerine adım atmadan önce bu özel anı ölümsüzleştirmek için düğün organizasyonları düzenlenmektedir. Düğün organizasyonunda mekan seçimi çiftlerin araştırdıkları konular içindedir. Yaz düğünü ise tercihleri kapalı mekanlar yerine açık alanda yapılan düğünlerdir genelde. Kır düğünü salonu yaz aylarında tercih edilebilecek en etkili düğün mekanlarından birisidir. Unutulmaz bir kır düğünü için Ustala.com bünyesindeki uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Açık havada doğayla iç içe muhteşem bir atmosferde siz de düğününüzü yapabilirsiniz. Şehrin karmaşıklığından sıkılan şık ve doğal bir atmosferde düğün organizasyonu hayal edenler için kır düğünleri idealdir. 

Yeşilin en güzel ve doğal haliyle iç içe olan bir ortamda çok keyifli bir düğün organizasyonu oluşturabilirsiniz. Yaz ayları genelde kır düğünleri için en ideal mevsim olsa da bahar aylarında soğuk olmadığı zamanlarda kır düğünü düşünülebilir. Ağaçların yeni çiçek açtığı tıpkı bir gelin gibi olduğu zamanlarda da kır düğünü organizasyonundan yararlanılabilir. Kış düğününe denk gelen kişiler sıcak bir bölgede oturuyorsa iklim şartları uygunsa yarı kapalı salonlarda olabilir ama riske atmak istemeyenler kışın kapalı düğün salonlarını tercih edebilirler. 

Yaz düğünleri için en çok tercih edilen kır düğünlerinde ortamın düzenlenmesi, konseptin ayarlanması gibi tüm ayrıntılar uzman organizatörler aracılığıyla gerçekleşmektedir. Muhteşem bir kır düğünü olmasını hayal edenler Ustala’nın uzmanlarından destek alabilirler.

Kır Düğünü Ne Demek?

Kır düğünü açık havada doğayla iç içe atmosferde yapılan bir düğün organizasyonudur. Kır düğünü için ortam sadece yeşiller içinde ağaçlarla bezenmiş bir ortam değildir farklı ortamlarda da kır düğünü yapılabilir. Örneğin kumsalda deniz kenarında kumsalın büyüleyici atmosferinde de kır düğünü organizasyonu düşünülebilir. Evlerinin bahçesi geniş olan kişiler için havuz başında bahçede etkili bir kır düğünü organizasyonu düşünülebilir. Hem bu şekilde düğün mekanı için ücret ödemekten de kurtulmuş olunur. Sadece konsept hazırlıkları ve davet organizasyonu için para ödersiniz. 

Kır düğünü olarak mekan seçiminde sizi mutlu edecek bir ortamda düğününüzün olmasını talep edebilirsiniz. Sizi en çok hangi ortam mutlu ediyorsa orada düğünüzü yaparak özel anınızı en güzel şekilde hatırlayabileceğiniz anılar oluşturabilirsiniz. Kır düğünü organizasyonu yapılırken ortamda kullanılacak tasarımlardan, masa sandalye düzenlemesi, süsler, ikramlıklara kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp not ederek hayalinizdeki gibi düğün organizasyonu oluşturabilirsiniz. Bu alanda uzman firmaların kır düğünü konseptlerine bakarak fikir edinebilirsiniz. Hayalinizle örtüşen konsepti seçerek siz de istediğiniz gibi içinize sinen bir konsepte kır düğünü organizasyonun düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Hayalinizdeki gibi düğün yaşamak için taleplerinizi organizasyon sahibi ile paylaşabilir ve onların desteğiyle istediğiniz gibi bir düğün konsepti seçebilirsiniz. Açık havada büyüleyici bir atmosferde etkileyici bir düğün hayal edenler için kır düğün organizasyonları en ideal organizasyonlardır. Hayalinizdeki kır düğünü için vakit kaybetmeden Ustala.com’a ilan verebilirsiniz.

Kır Düğünü Nasıl Yapılır?

Kır düğünleri adından da anlaşıldığı gibi açık havada yapılan düğünlerdir. Bunun için genelde yeşil doğayla iç içe bir ortam seçilse de farklı mekanlarda da kır düğününü tercih edenler bulunmaktadır. Kır düğünü için hava şartlarının iyi olması gerekir. Bu yüzden kır düğünü için genelde yaz mevsimi seçilir. Bahar aylarının sıcak olan dönemlerinde de kır düğünleri yapılabilmektedir. Kır düğünleri de diğer düğünler gibi organizatör eşliğinde yapılır. Kır düğünü için seçilecek her türlü ayrıntı bu alanda çalışan organizatörler aracılığıyla seçilir. Tabi ki sizin fikirleriniz doğrultusunda. Sizin fikriniz alınmadan bir şey yapılmaz. Kır düğünlerinde güneşin konukları ve düğün sahiplerini yakmaması için çardaklar kullanılır ve bu şekilde gölgelik oluşturulur. Tamamen açık bir havada oturmak güneşte oturan konukları bunalttığı için gerekli gölgelikle oluşturulur. Düğün konseptine uygun olarak çardak süslemesi yapılır. Masa sandalye seçimi konuk sayısına göre ayarlanır. Yaş pasta, kuru pasta, kola ya da meyve suyu gibi gerekli ikramlıklar hazırlanır. Müzik, ses sistemi de en iyi şekilde hazır edilir. Gelin ve damat için ayrı bir oda ayarlanması ihmal edilmez. Gelin ve damadın ayrıca oturması için özel masa ve sandalye de ayarlanır. Bu şekilde tüm hazırlıklar konsepte uygun şekilde hazırlanır. Hiçbir eksik kalmayacak şekilde tüm konsept en iyi şekilde düzenlenir. 

Kır Düğünü İçin Gelinlik Seçimi

Kır düğünlerinde en çok önemsenenlerden birisi de gelinlik seçimidir. Tüm gözler gelinde olacağı için konsepte uygun şekilde gelinin hazırlanması gerekir. Kır düğününde gelinlik olarak kabarık gelinlikler yerine daha düz ve sade gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Dantel detayı verilmiş güpür gelinlikler mekanın havasına uygun olabilir. Gelinliğinizi seçtikten sonra saçınız ve makyajınız da doğal naturel şekilde olabilir. Saçlarınızı dağınık topuz yaptırabilirsiniz ya da bukleler halinde başınıza kır çiçeklerinden taç yaptırarak kır düğünü konseptine uygun şekilde yaptırabilirsiniz. Elinize de yine doğal kır çiçeklerinden yapılmış buket alarak konsepte en uygun şekilde hazır hale gelebilirsiniz. Makyajınız da çok abartılı olmayacak şekilde doğal bir makyaj olabilir. Kapalı bayanlar da yine ortama uygun şekilde doğal bir gelinlik ve gelin başı yaptırarak düğün için hazır olabilirler.

Kır Düğünü Maliyeti

Kır düğünü maliyeti düğün sahipleri tarafından merak edilen konulardan birisidir. Kır düğünleri de diğer kapalı mekanlar gibi her ayrıntı hesap edilerek hazırlanmaktadır. Kır düğünü ücretleri hesaplanırken mekan süslemelerinden, konuk sayısına kadar her şey hesap edilir. Genelde hesaplama yapılırken konuk sayısına göre yapılmaktadır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için Ustala.com’a ilan vererek konunun uzmanlarından size gelecek olan teklifleri inceleyebilirsiniz. Kaç kişilik bir düğün istediğiniz belirterek ona göre size fiyat listesi çıkarılacaktır. Mekanın durumu, konsept için yapılan hazırlıklar hepsi hesap edilerek ücret hesaplanır. Ücretler firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Bu bakımdan tek bir mekana bağımlı kalmayarak bu alanda hizmet veren firmaları araştırarak sizin için en uygun fiyat aralığında kır düğünü konsepti ile çalışan firmadan destek alabilirsiniz. Kır düğünü maliyetinde mekanın kalitesi, düğünde kullanılan malzemelerin fiyatları da organizasyon fiyatını etkilemektedir. Düğünde hizmet edecek personel giderleri de hesaplanarak ortaya net fiyat çıkar. Belirttiğimiz gibi tek bir mekanla sınırlı kalmayarak bu alanda hizmet veren tüm mekanları araştırarak sizin için fiyat konusunda en uygun fiyat politikasını sunan firma ile anlaşabilirsiniz. 

Kır Düğünü Organizatörleri

Kır düğünü organizatörleri kır düğün konseptini düzenlemede yardımcı olan kişilerdir. Düğünde mekanın düzenlenmesinden, süslemelerden, ikramlıklardan, sanatçı ya da müzisyen ayarlamaktan pek çok düzenlemeye kadar her işle organizatör ilgilenir. Siz de düğün organizatörü olarak dönemin en iyilerinden olduğunuzu düşünüyorsanız Ustala.com’a gelen ilanlara tekliflerinizi iletebilirsiniz. Düğün organizasyon alanında hizmet veren pek çok firma vardır. Bu firmalar içinde en çok beğenilen ve tercih edilen firmalardan biri olmak için kendinizi iyi tanıtmanız gerekir. Daha önceki başarılı çalışmalarınız müşteriye ulaştıysa bir adım öndesiniz demektir. Fiyat konusunda da müşteriye uygun fiyat teklifinde  bulunarak müşterinin öncelikli olarak sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz sizin teklifinizi beğenerek ilk sizi tercih etsin.