Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

Tüm Ustalar

Kayıtlı 24 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Kepenk Sistemleri Firmaları

tolga bykn

Ersel aygün

ali köseler

musa behrem

Onur Mustafa Levat

Nizamettin ZABIN

Uğur tığ

Abdullah ipek

ucretsiz kesif gununde montaj kaliteli iscilik guleryuzulu hizmet musteri emnuniyeti

Mehmet ulaş kahyaoğlu

Orjinal pimapen bayi Alüminyum korkuluk Cam balkon Alüminyum asma tavan Lambiri Hareketli küpeşte

Son gelen Kepenk Sistemleri talepleri

Pvc, alüminyum korkuluk, otomatik kepenk sistemleri, duşakabin ve sineklik sistemleri şirketimiz tarafi dan itina ile üretimi yapılmaktadır
Bursa / Nilüfer
fiyat verebilirmisin
İstanbul / Pendik

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

84.2k

Kullanıcı

56.3k

İş talebi

60.3k

Mesajlaşma

84.7k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Kepenk Sistemleri ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri ile İşlemenizi Koruyun

Kepenk, genellikle işyerlerinde güvenlik amacıyla kullanılan sistemdir. Günümüzde gelişen teknoloji ile otomatik kepenk sistemi piyasadaki yerini almıştır. Ustala.com’da yeni bir üyelik oluşturarak ilan verebilir, kepenk sistemi yaptırmak için firmaların size teklif vermesini bekleyebilirsiniz. Tecrübeli firmaların tekliflerini değerlendirerek size en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Otomatik kepenk sistemi, genellikle işyerlerinde kapı ve pencereleri kapatmak amacıyla kullanılan mekanizmadır. Otomatik kepenk sistemi, dekoratif görünüm ve üst düzey güvenlik sağlamasının yanı sıra otomasyon tabanlı kontrol sistemleri ile pratik kullanım sağlamaktadır. Kepenk sistemi yaptırmak istiyorsanız Ustala.com’a girerek ilan verebilirsiniz. Ustala.com geniş firma yelpazesi ile sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Eski tip kepenkler, tahta kanatlar, demir ya da alüminyum malzemeler kullanılarak yapılmaktaydı. Bu tip kepenkler, yeterli güvenliği sağlamamakla beraber, kullanım açısından birçok zorluğu beraberinde getirmekteydi. Kepenkleri açmak ve sonrasında kapamak kullanıcılar açısından işkenceydi. Kullanıcıların önemli bir fiziksel efor harcamasını gerektiriyordu. Teknolojinin gelişmesi ile otomatik kepenk sistemleri kullanıcıların imdadına yetişti diyebiliriz.

Otomatik kepenk sistemleri, eski kepenklerin aksine uzaktan kumanda veya duvara monte edilmiş butonlar yardımıyla kontrol edilebilir. Bu durum çok iyi bir kullanıcı deneyimine neden olur. Otomatik kepenk sistemlerinin açılıp kapanması için fiziksel güç kullanmak gerekmez. Hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca iş güvenliği açısından büyük faydaları vardır. İş kazalarının önüne geçer ve olası kazaları otomatik donanımları sayesinde engelleyebilir. Kullanıcıların kepenk altında kalması, ellerinin veya ayaklarının sıkışması gibi kazaları engeller. Farklı renk seçenekleri ile işyerlerinizi renklendirebilirsiniz. Alüminyum, çelik ve galvaniz malzemeden üretilebilirler. Kullanıcı, ihtiyaçlarına göre malzeme seçebilir. Otomatik kepenk sistemleri, farklı alternatifleri ile müşterilere şık görünümler sunmaktadır. Kullanıldıkları kapı, pencere ya da garaj kapılarının ölçülerine göre imal edilebilirler. Yine kişisel tercihlere göre renklendirme yapılabilir. Uzun ömürlü olmalarının yanı sıra, güvenlik açısından büyük avantaj sağlamaktadırlar. Dış görünüşleri ile dükkan, ev veya çeşitli iş yeri sahiplerinin ilgisini çekmektedir.

Otomatik Kepenk Çeşitleri Nelerdir?

Otomatik kepenk sistemlerinin, çeşitleri şunlardır diye genelleme yapmak mümkün değildir. Otomatik kepenk sistemleri, kullanıldıkları yere, elektrikli ya da motorlu olmalarına göre çeşitlilik gösterebilirler. Hatta motor markalarına bakarak bile farklı özellikleri bulabilirsiniz. Yine de gruplara ayırmak gerekirse, kullanıldıkları yer ve kullanıldıkları motor gücü olarak gruplara ayırabiliriz.

Kullandıkları Güç Kaynaklarına Göre Kepenk Sistemleri

Kullandıkları güç kaynaklarına göre kepenkleri, elektrikli kepenkler ve motorlu kepenk sistemi olarak ikiye ayırabiliriz.

Elektrikli Otomatik Kepenkler

Çalışma prensipleri açısından motorlu kepenk sistemi ile arasında bariz farklar bulunmamaktadır. Sadece otomatik kepenk sisteminin çalışması için gereken kaynaklar değişmektedir. Bu tip otomatik kepenk sistemi genellikle dış mekanlarda kullanılmaktadır. Klasik şalter anahtarı veya butonlarla çalışan modeller olduğu gibi masraflı olsa da hayatınızı çok kolaylaştıracak olan uzaktan kumandalı modelleri de bulunmaktadır. Şalter veya butonlar, otomatik kepenk sisteminin yanına veya üzerine monte edilebilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tasarım esasları tamamen müşteri taleplerine göre belirlenir. Manuel veya kumanda ile çalışan otomatik kepenk sistemi açılma ve kapanma noktalarına geldiğinde kendiliğinden duracaktır. Sadece senkronize edildiği buton veya kumanda ile açılmaktadır. Bu nedenle rahatlıkla yüksek güvenlik sağlıyor diyebiliriz. Otomatik kepenk sistemi, istenilen boyut ve renklerde üretilebilir. Sağladığı güvenliğin ve dekoratif görünüşün yanı sıra yangına ve iklim koşullarına dayanıklılığı, tozlanma gibi olumsuzluklardan mekanlarınızı koruyacaktır. Özellikle büyük iş yerlerinde temizlik ve hijyen koşullarının sağlanmasına katkı yapmaktadır.

Motorlu Kepenk Sistemi

Kepenk motoru olarak adlandırılan araçlardan güç almaktadırlar. Bunun dışından tüm özellikleri elektrikli otomatik kepenk sistemine benzemektedir. Çalışma sistemlerinde ki önemli olmayan ufak tefek detaylar dışında bir farkları bulunmamaktadır. Elektrikli otomatik kepenk sistemi ile aynı avantajları sağladığını söyleyebiliriz.

Kullanıldıkları Yere Göre Otomatik Kepenk Sistemi

Kullanım alanlarına bakacak olursak otomatik kepenk sistemini, pencerelerde kullanılan, kapılarda kullanılan ve garaj kapılarından kullanılan olarak üçe ayırabiliriz.

Kapılarda Kullanılan Otomatik Kepenk Sistemi

Genellikle mağaza gibi iş yerlerinin kapılarında kullanılmaktadır. Ülkemizde ev kapılarında pek rastlanmamış olmasa da Avrupa ve Amerika da sıklıkla rastlanabilir. Genellikle uzaktan kumanda edilmeleri tercih edilse de buton veya şalter yardımıyla da kontrol edilebilir. 

Pencerelerde Kullanılan Otomatik Kepenk Sistemi

Pencerelerde kullanılan otomatik kepenk sistemi genellikle uzaktan kumanda edilmektedir. Kullanıcının istediği aralıklarla kapanıp açılabilir. Elbette farklı sistemler kullanılarak da açılıp kapanabilirler. Örneğin evleri öğle vaktinde güneş alan ve bitkilerin bu ışıktan faydalanmasını isteyen kullanıcılar kepenklerin ayarlanarak açılmasını isteyebilirler. Gelişen teknoloji birçok kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Uzaktan kumanda veya mobil uygulamalar yardımıyla kepenkler kontrol edilebilir.

Garajlarda Kullanılan Otomatik Kepenk Sistemi

Uzaktan kumanda veya manuel olarak kontrol edilebilirler. Genellikle kapılara yerleştirilen fotoseller yardımıyla araç kapıya yaklaştığında kepenk otomatik olarak açılmaktadır. Araç dışarı çıkarak veya içeri girerek garaj kapısından uzaklaştığında otomatik olarak kapanır.

Otomatik kepenk sistemini, kullanım alanlarına, motorlara veya kullanılan sistemlere göre sınıflandırabiliriz. Kepenk üreten ve kurulumunu yapan firmalar ile görüşerek taleplerinizi detaylı bir şekilde iletebilirsiniz. Ustala.com ile bulacağınız firmalar detaylı bir sunum yaparak sizlere bilgi verebilir. Sonrasında firma personeli keşif yaparak gerekli ölçüleri alır ve kullanıcı isteklerine göre buton yerlerini belirler. Elbette uzaktan kumanda tercih ederseniz gerekli planlamalar ona göre yapılmaktadır. Kapıların çalışacağı motor sistemi tasarlanmalı, beslemeleri ayarlanmalıdır. Tecrübeli personel tüm detayları inceleyerek uygulamaya başlayacaktır.

Otomatik Kepenk Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Otomatik kepenk sistemi, kullanmanın eski tip sistem kullanmaya oranla birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle iş güvenliği açısından otomatik kepenkler oldukça kullanışlıdır. İş kazalarının önüne geçerek, can ve mal kayıplarını minimize eder. Dekoratif olarak çok şık ve gösterişli malzemelerdir. Otomatik kepenk sistemi, istenilen ölçülere göre üretilebilir. Ayrıca otomatik açılıp kapanma özelliği enerji tasarrufu sağlayabilir. Kötü iklim koşullarından araçlarınızın konumuna göre açılıp kapanan otomatik kapılar toz ve soğuk havanın içeri dolmasını engellemektedir. Otomatik kepenk sistemi, sanayine ve hizmet sektöründe çok kullanılmaktadır. Günümüz teknolojileri kepenk sistemlerinin daha fazla alanda kullanılacağı mesajını vermektedir. Gelişen teknoloji beraberinde birçok çözüm getirecektir.

Otomatik Kepenk Sistemi Fiyatları Ne Kadar?

Otomatik kepenk sistemi fiyatları, kullanım amacına, ölçülerine, kullanılan malzeme türüne ve donanım parametrelerine göre değişmektedir. Firmalar müşteri taleplerini dinledikten sonra, planlama yaparak kullanılacak personel sayısını, malzeme cinsini, elektrik donanımını ve süresi hesaba katarak bir fiyat çıkaracaktır. Elbette kaliteli işler size uzun vadeli kullanım imkanı tanımaktadır. Bu nedenle masraftan kaçınılmaması önerilir. Kullanım amacınıza göre kaliteli bir otomatik kepenk sistemi tercih etmeniz uzun süre rahat ve sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Otomatik kepenk sistemi, üreten ve montajını yapan firmalar, Ustala.com’a girerek üyelik işlemlerini tamamlayabilir ve ilanları inceleyerek teklif verebilirsiniz. Reklam giderlerini en aza indirerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırarak firmanızın büyümesini sağlamak sizin elinizde! Müşteri ilanlarını inceleyerek ihtiyaçlarını listeleyebilir, iş planlamanızı buna göre yapabilirsiniz. Müşteri havuzunuzu genişleterek dijital dünyada ki temelini sağlam bir şekilde atabilirsiniz.