Bu alanda 308 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Tüm İlanlar
80 metre kare bi ev tadilat halinde boş duvarlara 2 kat saten çekilip.zımpara boya olucak
3 gün önce
Mutfağın tüm duvar ve yer fayansları sökülecek ve sadece yere yeni fayans takılacak. Mutfaktan devam eden kolidorda da aynı fayanslar yer alacak. Duvara fayans olmayacak. Bununla birlikte tüm mutfak dolaplarının da sökülüp çıkarılması gerekli.
2 ay önce
Merhabalar, Var olan mutfağın üst kısmındaki dolap kapakları zımpara boya yapılacak, dalt dolaplar tamamen değiştirilecek. Evdeki 6 kapı zımpara boya yapılacak parkeler sistre yapılacak ve süpürgelikler değişecek
3 ay önce
Merhaba, üzerinde kontraplak olan ev tavanımı plastik lambri yapmak istiyorum.
3 ay önce
Eski tip banyo ve tuvalet ortadaki duvar kırılıp komple yapılacak duvarlar fayans duşa kabin dolap ve wc ye klozet takilacak. Ayrı banyo wc tek olmuş olacak. Mutfak komple dolaplar sökülecek sıva badana yapılacak komple mutfak dolapları yerlesicek. Ortalama 7 metre kare banyo yapımı mutfakta 4 metre...
4 ay önce
1 metrekarelik yer fayansi döşenip su yalitim yapilacak.
4 ay önce
Mutfakta fayans yenileme ve lavoba kenarları yapıştırılacak. Banyoda fayanslar yarım bi kaç sıra daha fayans döşenip tadilat sırasında açılan delikler kapatılacak.
4 ay önce
Dus teknesi sokulup fayans 4 parca fayans ile birlikte su gideri takilarak dus kabini yere monte edilecek.
5 ay önce
2 oda için parke yapımı toplam 19 m2
5 ay önce
10 mt2 olan mutfağın yer döşeme fayanslarının kırılıp yenilenmesi, duvar fayansların kırılarak boyanması ve tazgahın sökülmesi.
bir yıl önce

Maltepe Ev Tadilat & Dekorasyon Ustaları

Yusuf Akan

Teklif Al
Ramazan Aksu

Teklif Al
Nusret Demirtaş
Teklif Al