Kategoriler
Genel

Sorun Varsa, Çözüm Ustala’da

Hayat hızla akarken, iş, ev, aile, sosyal yaşam dengesini kurup, türlü sorumlulukla başa çıkmaya çalıştığımız günlere, güneş gibi doğacak çevirim içi bir sistem karşımızda: ustala.com

“Bi’dünya sorunun varsa, bi’dünya çözüm ustala’da!” sloganıyla yola çıkan ustala, ihtiyacınız olacak herhangi bir iş için, çevrimiçi binlerce ustanın bir arada bulunduğu online bir sistem. Hem usta ihtiyacı olanları, hem de ustaları bir araya getirerek çift taraflı fayda sağlayan bu sistem, oldukça geniş bir yelpazede sunduğu profesyonel çözümler ile dikkat çekiyor. Her meslek kategorisinden, birçok ustanın bulunduğu bu sistem, kendine özgü avantajlarıyla, benzer rakiplerinden rahatlıkla ayrışıyor.

Ustala’nın Avantajları Nelerdir?

 • Yüzlerce kategoride, kendi işinin profesyonellerini bulabilirsiniz.Sorununuzla ilgili bıraktığınız ilana, dakikalar içinde profesyonel ustalardan ve firmalardan teklifler alırsınız.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşacak olursanız, canlı destek hattına 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Ustaların ve firmaların size nasıl ulaşacağını belirleyebilir, mail ya da telefon kullanabilirsiniz.
 • ustala.com‘da size teklif verecek usta ve firmalar için herhangi bir kısıtlama yoktur. Teklif vermek isteyen her usta, size teklifini rahatlıkla ulaştırabilir.
 • İşinizin nasıl gittiğini takip etmek üzere, iş verdiğiniz usta ile süreç hakkında sohbet edebilirsiniz.
 • Size teklif verecek, usta ve firmaların önceki yaptıkları işlere bakabilir, profillerini inceleyebilir ve aldığı yorumları okuyabilirsiniz.
 • İşinize en çok yarayacak profesyoneli, size gelecek birçok teklifi değerlendirerek rahatlıkla bulabilirsiniz.
 • İhtiyacınız olan işler için kısıtlı vakitlerde, etrafınızdakilere sormak zorunda kalmadan, bir kaç dakika içinde çözüme ulaşabilirsiniz.
 • Aldığınız hizmet için detaylı bir şekilde geri bildirim sağlayabilirsiniz
 • Profesyonel sistem geliştiricilerimiz sayesinde, altyapı sorunlarına takılmadan hızlıca ilan verebilir ve teklif alabilirsiniz.
 • İhtiyacınız olduğunda, sadece büyük şehirlerde değil, Türkiye’nin neresinde olursa olsun, size çözüm sunacak bir usta bulabilirsiniz.
 • Sadece en sık aranan kategorilerde değil, başınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız için bir profesyonel bulmak ustala.com ile mümkündür.
 • Tüm teklif verme, inceleme ve değerlendirme süreçleri için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Her Şey Tamam. Peki Nasıl Kullanacağız?Boyacı, tesisatçı, nakliyeci, bakıcı ve hatta bir pasta ustası! Ne ararsan, en profesyonelini bulabileceğin ustala.com‘u kullanmak çok kolay.Öncelikle üye girişini tamamlamak gerekiyor. Ardından yapılacak işi ve iş kolunu seçip ilan oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sadece dakikalar içinde, işinizin nerede olduğu ve ne olduğuyla ilgili bir kaç bilgiyi doldurup ilan ver butonuna dokunmanız yeterli olacak. Böylelikle nerde olursanız olun, işinin profesyonelleri sizi bulacak ve birçok teklif arasından sizin seçeceğiniz profesyonelle süreç başlayacak. Üstelik ilan vermek ve teklif almak için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.Ustala varken siz sadece hayatın karşınıza çıkardığı tatlı anların keyfini sürün, geri kalan tüm işler profesyoneller tarafından, tek tıkla çözüme kavuşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir